2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015730 بازدید | 355185 پست
نمیدونم.ولی این ترشحات عادیه ربطی ب بارداری نداره من شبا ک میخوابم سمت چپم ی جوریه نمیتونم ب چپ بخو ...

من ترشحاتم انگار روغنیه. ولی کلا علایم خاصی ندارم

انشالله که بارداری. حس میکنم این ماه چند تا باردار داریم. خدا کنه حسم درست باشه

خدا جونم دوست دارم! شکرت...
سه شنبه بعد از ظهر رفتم پیش دکتر طالبی گفت اینماه اقدام کن چون موقع خوبیه و اوبوست رو شروع کن بخور . ...

ایشالا ک همین ماه باردار میشی.شانس بارداری بعد عکس بالاست

ضخامتت چطوره؟بالا یا پایینه؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ترشحاتم انگار روغنیه. ولی کلا علایم خاصی ندارم انشالله که بارداری. حس میکنم این ماه چند تا باردا ...

ن من روغنی نیس

من ب سمت چپ ک میخوابم اذیت میشم

دیشب هی از این طرف ب اون طرف میشدم.ن راست میشد بخوابم ن چپ

نکنه دوتان😀😀😀

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
سلام خوبی نه اصلا خشن نبود ولی طولانی بود  زنجیر رو میگیری رو نبضدست چپ بدون تکون دادن بی حرکت ...

سقط چ جوریه؟از کجا بفهمم؟چ زنجیری؟گلوبند ؟

2731
سقط چ جوریه؟از کجا بفهمم؟چ زنجیری؟گلوبند ؟

آره دیگه به زنجیر گردن خب وقتی خدای نکرده سقط کرده باشی بعد جنسیت بهت بگه اولی پسر دومی دختر، اگه سقط کرده باشی میشه پسر بچه بعدیت دختر میشه 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
آره دیگه به زنجیر گردن خب وقتی خدای نکرده سقط کرده باشی بعد جنسیت بهت بگه اولی پسر دومی دختر، اگه سق ...

متوجه نشدم چی میگی🤔

ایشالا ک همین ماه باردار میشی.شانس بارداری بعد عکس بالاست ضخامتت چطوره؟بالا یا پایینه؟

مرسی عزیزم .نمیدونم چون سونو نرفتم اینماه با داروهای دکتر طاهریان شده بود ۵ واس ضخامت هم هیچ دارویی بهم نداده بود .ولی قبلا بدون دارو روز دوازدهم روی ۹ و ۱۰ بود ضخامتم.

🧚‍♀️فرشته خوشگل من 😘تو یک تکه کوچک از بهشت هستی🙏که از آسمان جدا شده *یک مشت شادی😍یک قلب پر از عشق❤
ن من روغنی نیس من ب سمت چپ ک میخوابم اذیت میشم دیشب هی از این طرف ب اون طرف میشدم.ن راست میشد بخوا ...

انشالله 😍😍😍😍😍😅🤣

🧚‍♀️فرشته خوشگل من 😘تو یک تکه کوچک از بهشت هستی🙏که از آسمان جدا شده *یک مشت شادی😍یک قلب پر از عشق❤
مرسی عزیزم .نمیدونم چون سونو نرفتم اینماه با داروهای دکتر طاهریان شده بود ۵ واس ضخامت هم هیچ دارویی ...

خب این ماه ک نخوردی حتما رفته بالا.من ۳ ماه لترو خوردم ماه آخر شد ۷ ماه بعد نخوردم شد۸.۵ الان هم۱۰

میره بالا

انشالله 😍😍😍😍😍😅🤣

من ی نینی میخوام ن دوتا😍😍

سلام خانوما عزیز روزتون بخیر من دیروز دکتر بودم بهم لتروزول با ویتامین Eداده یه داروی دیگه هم داده که اسمش تیافیل شما می دونین کاربردش چیه و برای چی تجویز میشه آخه روی راهنماش نوشته درمان نعوظ آقایان اگر کسی اطلاعی از این دارو داره یا قبلا مصرف کرده ممنون میشم توضیح بده

دوسال خواننده خاموش بودم.. 😀
نمیدونم.ولی این ترشحات عادیه ربطی ب بارداری نداره من شبا ک میخوابم سمت چپم ی جوریه نمیتونم ب چپ بخو ...

دقیقا عزیزم من هم طرف راستم یه جوریه اصلا نمیتونم طرف راست بخوابم راحت نیستم شنبه وقت پریودم

میشه کمکم کنید.من چند روزی هستش زیر شکمم درد میکنه .مخصوصا سمت چپ.طبیعیه توی این زمان از باداری یا نه؟از وقتی حرکت پسرم بیشتر شده دردم کم کم بیشتر شد

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ