2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015730 بازدید | 355185 پست
فاطمه جان من زیر شکمم مثل نبض میزنه، فکر کنم بچم دختره، دیگه امیدی به داشتن پسر ندارم

انشاالله اول سالمه،بعدم پسره

اتفاقا نبض یعنی پسر و حرکت ماهی دختره

من خودم دو تا پسر و یه دختر باردار بودم.پسرا از اول مثل نبض و ضربه بودن.دخترمم از اولین حرکاتش مثل یه ماهی کوچولو بود

بمیرم براشون😢😢😢

سلام‌اعضم خانم من این ماه تیروییدم نرمال شده بود به امید خدا میخواستم‌اقدام‌کنم  امروز ۶ پریودی ...

سلام عزیزم فعلا ک زوده تا اقدام..حتما خودت و خوب تقویت کن میوه زیاد بخور ک خوب بشی دارهایی ک دکتر میده استفاده کن میتونی ب کمپلکس بزنی یا قرص جوشانش بگیری یا قرص ویتامین سی ...ویتامین ای هم بخور ک هم برا کیفیت تخمک خوبه هم سیستم ایمنی بدن و قوی میکنه

الهم صل علی محمد و ال محمد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اتفاقا باخودم گفتم اشتباه کرفتی😁😁

من اسم ها قاطی میکنم همیسه چون چهرها نمیبینم اسم اا فراموشم میسه یادم میره کدوم کدوم فقط بعضی بچها ک همیشه هستن مث خودت شجره جیگر سامیار و چند تا دیگه دقیق میدونم بقیه گاهی اشتباه میکنم 

2731
قربونت برم عزیزم ببین من هر وقت دیگه حرف میزنم اعلام میکنم من هلن جدیده هستممممم. خوبه   &nbs ...

خیلی خندم میاد چقد ب بیچاره گفتم تو ک مشکل نداشتی تخمک گداریت خوب بود طفلی میگفت نه من  همیشه محرک میخوردم گفتم هلن تو ک نمیگفتی محرک میخوری 😁

ستاره جون نبض زیر شکم برای پسره.منم چند نفر اطرافم دیدم نبض داشتن پسر بوده.مامانم همیشه میگه پسر از ...

برا من شکمم سفت میشد بعد یهو سر میخورد...یا ضربه ها اروم

..دخترم پاهاش زیر شکمم میزد این یکی پهلو راستم پد میزنه

عزیزم چه امضای خشکلی  قربونت برم اینقدر پاک و دانشین از خدا خواستی انشالله تو هم هر چی میخوای ...

ممنونم عزیزدلم بابت دعای خوبت ❤❤❤😘😘😘

انشاءالله توهم هرخواسته ای داری خدابهت بده❤🤲

اسم توروهم میزارم توامضام انشاءالله خیلی زود ازلیست منتظرها بری تولیست باردارها اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
نمیدونم، میگن مثل ماهی سر میخوره

ستاره به نظر من پسر ودختر هردوتا حرکاتشون شبیه همه وبرای هرزنی فرق میکنه برای یک زن دختر سر میخوره مثل ماهی برای یک زن پسر سرمیخوره مثل ماهی ....یکی از ۴۰ روزگی پسرش مثل نبض میزنه یکی از ۴۰ روزگی دخترش مثل نبض میزنه زیرشکمش.

من خودم تجربم رو بهت میگم من از ۴۰ روزگی دخترم زیر شکمم مثل نبض میزد خیلی هم واضح بود وسط زیر نافم.

بعد از ۱۲هفتگی مثل ماهی سر میخورد به طرف راست گاهی اوقاتم چپ ولی کاملا مثل ماهی سر میخورد ومن از ۱۲ هفتگی حرکاتش رو حس میکردم مخصوصا وقتی روبالا میخوابیدم مثل یه ماهی کوچولو سرمیخورد این طرف واونطرف میرفت.

به نظرم نمیشه گفت نبض دختره سر خوردن پسره .من هردوتاش رو خیلی واضح تو اوایل بارداریم احساس کردم 

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
فداام..لااقل یه خبری ازخودت بهمون بده....تهوعت زیاده؟؟؟انشالله عزیزم.انشالله بری صدای قلب کوچولو بشن ...

فاطمه جان ببخشید ی هو رفتم نت نداشتم خودم ،،،

تهوعم زیاد نیست در حد بهم خوردن دلم ،ی جورایی غذا میخورم دلم بهم میخوره  ولی بالا نمیارم 

نوبت سونو هم نه نگرفتم اینجا برا همون روز باید همون روز نوبت بگیری

بچه هاااااااا 

سلام به همگیتون یمدت نمیام چون حال و روز چندان خوبی ندارم التماس دعا دارم من تقریبا 7 8 روز مونده تا پرییودم این ماه آمپول زده بودم دیشب نزدیکی داشتم آخر آخرش یهو زیر شکمم خط سزارینم شروع کرد درد منم دراز کشیدم این درد بدتر و بدتر شد تادر حدی که گریه میکردم، ساعت 1 شب رفتیم بیمارستان سونو نوشت که فردا برم دارو در حد هیوسین اینا ما اومدیم خونه من بازم خیییلی درد داشتم، دستشویی میرفتم چیزی نمیومد بعدش دردم بیشترمیشد حس میکردم یه چیزی داره از واژنم میاد بیرون، انگار باد جمع شد خلاصه با حوله گرم و درد خوابم برد هر از گاهی تیر میکشه و صبح رفتم  دستشویی دلم درد میاد خط سزارینم درد میاد، یجوربم خیلی میترسم خیلی از چیه یعنی کسی تجربه نداره؟؟؟؟ امروزم شوهرم نیست نمیتونم برم سونو

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
خواهر شوهرم گرفته واسم، یه پسر یه دختر شد ولی واقعا امیدم رو از دست دادم😔

تو فال رنجیر اگر خدای نکرده سقط داشتید هم جزو بچه ها حساب میشه هااااااا 

این فال حرف نداره راسته راسته فقط درست و با تمرکز 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏