2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015730 بازدید | 355185 پست
نه عزیزم این چه حرفیه قربونت من  خودم خیلی ذهنم  درگیره...خیلی کاش توی دلمه... نزدیک پری ...

رز عزيزم منو شما اقداممون باهم بود...

ولي من ديروز بي بي زدم منفي بود امروز يا فردا موعدمه ميدونم ديگه اين ماه هم از دست دادى... 

انشالله شما باردار باشي عزيزم❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم مثل تو همه ش فکرای منفی میاد سراغم سمت راستم میزنه میگم دختره سمت چپم میزنه میگم دختره زیر نافم ...

هفته آینده سه شنبه

منم دارم دیوونه میشم والا، ایشالا خدا به همه پسر و دختر بده که هر دوشو تجربه کنن، به ما هم نظر کنه🙂

ستاره جون نبض زیر شکم برای پسره.منم چند نفر اطرافم دیدم نبض داشتن پسر بوده.مامانم همیشه میگه پسر از ...

نمیدونم والا، مامانم ۶ تا دختر داره ۱ دونه پسر، میگه همه دخترا مثل نبض میزنن، پسر مثل ماهی سر میخوره، امیدمو از دست دادم والا😕

2731
ستاره به نظر من پسر ودختر هردوتا حرکاتشون شبیه همه وبرای هرزنی فرق میکنه برای یک زن دختر سر میخوره م ...

مرسی عزیزم، من واسه دخترم دقیقا همینجوری مثل نبض میزد، یکی از دکترا میگفت اینا اصلا حرکت نیست، جریان خون داخل جفت هست، نمیدونم خدا بهتر میدونه،

برای منم سفید لوسیونیه. یه روز در میون میبینم. یعنی بارداریم🤔🤔🤔

نمیدونم.ولی این ترشحات عادیه ربطی ب بارداری نداره

من شبا ک میخوابم سمت چپم ی جوریه نمیتونم ب چپ بخوابم نمیدونم چرا

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
بچه هاااااااا  سلام به همگیتون یمدت نمیام چون حال و روز چندان خوبی ندارم التماس دعا دارم من تق ...

تبسم خوبی؟ اتفاقا صبح بفکرت بودم گفتم بیام ب یکی بگم تگت کنه

احتمالا رابطت خشن بوده ب جای بخیه های سزارینت فشار اومده🤔

فال زنجیر چ جوریه.سقطو تعداد بچه ها رو چ جوری نشون میده؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
مرسی عزیزم، من واسه دخترم دقیقا همینجوری مثل نبض میزد، یکی از دکترا میگفت اینا اصلا حرکت نیست، جریان ...

یهو ی نینی دلش میخواد سر بخوره یکی دوسنداره سر بخوره😀😀

ولی جالبه

هفته آینده سه شنبه منم دارم دیوونه میشم والا، ایشالا خدا به همه پسر و دختر بده که هر دوشو تجربه کنن ...

انشالله عزیزم خدا دل تو رو هم شاد کنه🙏

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
@daryaa61   عزیزم خوبی باردار شدی بسلامتی؟گفته بودی فولیات ریزن چی خوردی تقویتی یبار برام گفت ...

بله ممنونم انشالله قسمت تو هم بشه

حالا من بازم میگم ب سنو شکمی اعتماد ندارم سایزو درست نمیگه صدرصد فولی من بزرگتر از اون بوده ک میگفته ولی من اینکارارو کردم

از بیست روز مونده ب پری ویتاگنوس خوردم روزی دوتا از روز اول پری سیاهدونه عسل خوردم دمنوش (هل و دارچین و زنجبیل تخم جعفری و زعفران) هر شب هم شکمو پهلوهامو با روغن سیاهدانه وگرچک ماساژ حسابی میدادم تا روز اقدام نایلون میزاشتم و گرما میدادم

از روز ۴پری هر روز تا اقدام رفتم ورزش یکساعت قشنگ عرق میکردم 

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
شبنم فکر کنم بارداری ایندفعه دیگه زدی به هدف کی موعدته؟؟

زوده.۹روز دیگ

کاش ب هدف خورده باشه.خودم یکم امید دارم

زوده.۹روز دیگ کاش ب هدف خورده باشه.خودم یکم امید دارم

سه شنبه بعد از ظهر رفتم پیش دکتر طالبی گفت اینماه اقدام کن چون موقع خوبیه و اوبوست رو شروع کن بخور .گفتم تنبلیم چی دارو نوشت واس ماه دیگه اگه نتیجه نگرفتم لترو و بعدش سه روز آمپول hmg و سینال از هرکدوم یدونه و قرص استرادیول واس ضخامت و یه سونو که بگه چکار کنم  

🧚‍♀️فرشته خوشگل من 😘تو یک تکه کوچک از بهشت هستی🙏که از آسمان جدا شده *یک مشت شادی😍یک قلب پر از عشق❤
تبسم خوبی؟ اتفاقا صبح بفکرت بودم گفتم بیام ب یکی بگم تگت کنه احتمالا رابطت خشن بوده ب جای بخیه های ...

سلام خوبی نه اصلا خشن نبود ولی طولانی بود 

زنجیر رو میگیری رو نبضدست چپ بدون تکون دادن بی حرکت نگه میداری خودش شروع به حرکت میکنه اول دایره وار میچرخه بعد شروع میکنه به افقی و عمودی رفتن اگه افقی بره دختره اگه عمودی بره پسره بین هر بچه هم دایره وار میچرخه دوباره جهت عوض میشه ممکنه دوبار افقی بره دوبار عمودی که جنسیت یکیه، اگه سقط هم شده باشه تو همین مشخصه خب 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏