2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014814 بازدید | 355184 پست
دوستان عزیزم گفت برای ۲۹ سیکل کمه باید تکرار بشه واااای من از تکرار متنفرم مثل ماه قبل نشه

خدا راهزار هزار مرتبه شکر ،اصلا مگه میشه کسی بره امام رضا ودست خالی برگرده؟!!

اون خدایی که بر ات معجزه کرده خودشم نگهدارشه 

عزیزم نگران هیچی نباش.

برو حالشووووو ببر خواهر😙😙😙

خدانکنه گلم.  37 هفته ام . هنوز تا 39 وقت دارم

خوب پس هنوز وقت داری خواهر 

من ۳۹ هفته و۹ روزم شد وخبری از درد نبود دکتر گفت برو سز چون وزن بچه بالا بود 

منم عاشق زایمان طبیعی بودم قبلا برات تعریف کردم ولی ترسیدم خدای نکرده بلایی سر دخترم بیاد بخاطر همین حاضرشدم سزارین بشم

توفعلا تا ۳۹ هفته صبرکن انشاءالله دردت شروع میشه وبهترین زایمان رو خواهی داشت وگل پسری رو سالم وسلامت میگیری بغلت

ماهمه برات دعا میکنیم خواهر استرس نداشته باش هنوز زمان داری

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم چند ساعت بعد از دوخط شدنش اقدام داشتی،،؟؟؟؟ روز چندم سیکلت بوذ ؟؟؟

۱۸ سیکلم دو خط بود ولی یکیش یذره کمرنگ بود گفتن هنو وقت هس تا آزاد شه فرداش زدم دیدم خط ننداخت دیگه فهمیدم ازاد شده و اونروز دوبار اقدام کردم که شد ۱۹ سیکلم

دوستان عزیزم گفت برای ۲۹ سیکل کمه باید تکرار بشه واااای من از تکرار متنفرم مثل ماه قبل نشه

😍😍😍😍چی میبینم فاطمه جووووونم تبریک میگم خواهر مبارک باشه ای خدا شکرت شکر. خیلی خوشحالم. نگران نباش خیلی خوبه مقدار بتات که نگران چی هستی. ووووییی الحمدلله

2728
بعد چهارساعت ببین چه رنگی انداخته😒 خب همون اول اینطوری شو میمیری🙄

خدایا چی میبینم 

فاطمه بی بی چک خودته ؟

یکی بزنه توصورتم ؟

کل بدنم یخ کرده 

خدایا حاجت دوستم ودادی؟

وای اشک هام بند نمیاد 

یکی یه چیزی بگه 

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
۱۸ سیکلم دو خط بود ولی یکیش یذره کمرنگ بود گفتن هنو وقت هس تا آزاد شه فرداش زدم دیدم خط ننداخت دیگه ...

خیلی خیلی تبریک میگم عزیزم 😍😍بارداری خوبی داشته باشی خدایاشکرت. دعایادت نره گلم برا منتظرها

شبنم جون چخبره تو تاپیک من خیلی ازصفحه ها عقبم. چخبره؟ کی مامان شده کی تکرار آز داره گیج شدم

فاطمه شجره بیبی چکش مثبت شد رفته از داده۱۵۸ شد گفته باید تکرار بشه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2740
چندتا امپول زدی آخرش؟نه انشالله آزاد شده  اصلا نمیشه ربطش بدی به درد همیشه بعد امپول این دردها ...

یدونه عزیزم دکتر گفت خطرناکه دوتا بزنی تعداد فولیا زیاد بود گفت یدونه بزن.منم یدونه زدم ولی اونسری ک کیست شد اصلا انگار نه انگار امپول زدم ولی اینسری حداقل درد دارم ک میتونه از عوارض هاچ سی باشه ..توکل بخدا 

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
وايي چه خوب وزن گرفتي من هيچي نميخورم بخدا اما هر دوهفته يكي دو كيلو اضافه ميكنم بخصوص اين ماه آخر🤕 ...

نه عزیزم یه سونو ۳۲ هفته یه دونه هم ۳۶ هفته واسه وضعیت بند ناف ولی دکتر من گفت ۳۴ هفته برو و اونم روزی که خواستی بری واسه زایمان برو 

خب خیلی خوبه که کوچولوت داره وزن  میگیره اگه تو سونو مشخص بشه که خودت داری چاق میشی نه نی نی مولتی ویتامین را قطع میکنه 

خیلی خیلی تبریک میگم عزیزم 😍😍بارداری خوبی داشته باشی خدایاشکرت. دعایادت نره گلم برا منتظرها

عزیزم مطمئن نیستم که امروز رفتم آز پرستار لعنتی گف منفیه😭بی بی چکام مثبته همش😭بازم ممنون چشم دعات میکنم

خدایا چی میبینم  فاطمه بی بی چک خودته ؟ یکی بزنه توصورتم ؟ کل بدنم یخ کرده  خدایا حاجت ...

واقعا منم دارم میگم خدابا قربون بزرگیت برم چقدر مهربونی چقدر مهربونی حقا ک ارحم الراحمینی حقا ک کسی ک امیدش فقط خودت باشه رو ناامید نمیکنی  ...

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
2706