2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3016365 بازدید | 355185 پست
واااااای دارم غش می کنم خدایااااااااااا شکرت هزارمرتبه شجره جون بروبتا بده ای وای من🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩 ...

عشقم دعا کن مثل ماه قبل اون بلا دوباره سرم نیاد

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
@**_شجره_ى_طوبى_**     عشقم زود بيا ما منتظريم😍

عزیزم بعد کلی تردید رفتم از دادم گفت ۲ بیا ببر

عشق جانم دعا کن مثل ماه قبل نشه داغون میشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@**_شجره_ى_طوبى_**     فاطمه الان فهمیدم رفتی از بدی واای خیییلی هیجان و استرس دارم . ...

قربونت برم اخه نرگسم

چطور اینهمه محبتت رو جبران کنم عشقم

ذخیره بشه انشالله واسه پسردار شدن خودت عزیزدلم

عزیزم بعد کلی تردید رفتم از دادم گفت ۲ بیا ببر عشق جانم دعا کن مثل ماه قبل نشه داغون میشم

تورو خدا فقط مثبت فكر كن الان يه وضو بگير نيت كن قران رو باز كن بخون ايشالله خدا به دلت ارامش ميده و بهترينا نصيبت ميشه😍😍😍😍

♥️
2731
عزیزدلمممم چه غوغای شده دلم انشالله بحق امام زمان و ناله های دل حضرت زینب ک مثبته فاطمه عزیزدلم .

الهی قربون دل مهربونت برم عزیزم

اینطوری نکن میترسم منفی باشه ناراحت بشی

یا مثل ماه پیش خیلی کم که دوباره😔

تورو خدا فقط مثبت فكر كن الان يه وضو بگير نيت كن قران رو باز كن بخون ايشالله خدا به دلت ارامش ميده و ...

اخه من دوباره دسته گل به اب دادم

پریروز که دیدم منفیه دوفاستون قطع کردم

واسه همین حس میکنم اینم نمیشه😔

ميگم راست ميگن دكتر اسكندري يكي رو خواست طبيعي زايمانشو انجام بده بعد رحمشو پاره كردن خونريزي كرد بر ...

نشنیدم همچین چیزی ولی اینجا اصلا زنان زایمان طبیعی انجام نمیدن کار ماما س فقط  .. دکتر زنان فقط سزارین میکنه .اسکندری دستش سبکه.. کارش خیلی خوبه خیلی اشناها پیشش عمل کردن چند روزه بلند شدن سالمی ک نامرد تمام رحم منو رو مهرسا داغون کرد جای عملم اسکار اورده و نازک شده با سزارین بعدی باید ترمبم بشه 

الهم صل علی محمد و ال محمد
2706