2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3016365 بازدید | 355185 پست
١٦ كيلو آروين🤕 تو چند؟؟؟؟؟ دكترم مسافرته احتمالا آخر هفته بازم برم مطبش ببينم چي ميگه  برا ...

۱۲ 🙈🙈🙈🙈🙈🙈

نه واسه من تازه سونویی را نوشته که شما و اعطم جون ۳۲ هفته دادید کلا خیلی دکتر خونسردی دارم 😂😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اونجوری که بده بیرون بزنه  من سر نازنین هم بیرون نزد

آره منم فكر ميكردم حتما بايد بزنه بيرون😂😂

همش به همسرم ميگفتم نكنه مشكلي دارم نميزنه بيرون نافم😕

خاك بسرم اونم كلي ميخنديد🤦‍♀️

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
2731
۱۲ 🙈🙈🙈🙈🙈🙈 نه واسه من تازه سونویی را نوشته که شما و اعطم جون ۳۲ هفته دادید کلا خیلی دکتر خونسر ...

دکتر منم واسه 33 هفته و چن روز نوشته بود ولی کلا خیلی تحقیق کردم دیدم همه جا گفتن 32 هفته خوبه رفتم یه دکتر دیگه واسم ن وشت رفتم 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
انشالله واسه  خودت  عزیزم  در چه حالی؟خوبی ؟اقدامات را رفتی؟موعدت کی هستش؟

انشالله اروین جونممم یعنی میشه 😭😭😭😭اینقدر چشمم ترسیده و ناامیدم ک نگووو...روز و شب کارم گریه ست ..موعدم ک هفته ی دیگس ..بله رفتم دو بار به فاصله ی یه شب در میون بعدش همسرم باید میرفت ب خاطر مراسم اربعین اصلن نمیشد بمونه..دوسه روزه زیر دلم درد مبگیره زیر دلم و ول میکن میگم نکنه فولیلا ازاد نشدن دوباره ..

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
۱۲ 🙈🙈🙈🙈🙈🙈 نه واسه من تازه سونویی را نوشته که شما و اعطم جون ۳۲ هفته دادید کلا خیلی دکتر خونسر ...

وايي چه خوب وزن گرفتي من هيچي نميخورم بخدا اما هر دوهفته يكي دو كيلو اضافه ميكنم بخصوص اين ماه آخر🤕

شايد فرق داره آروين سونو🤔 هفته ٢٥ كه رفتم گفت آخرين سونوته اين

يعني ديگه نيمريم سونو؟🤔 واقعا همون سونو رنگيه ديگه تازه ميخواي بري؟؟؟؟؟😆

آره منم فكر ميكردم حتما بايد بزنه بيرون😂😂 همش به همسرم ميگفتم نكنه مشكلي دارم نميزنه بيرون نافم😕 ...

بیخیال دختر 

قرار نیست که همه یه جور بشن 

اتفاقا من خدا خدا میکردم اونجوری نشخ خیلی بده

باش عزیزم سردرد داشتم دیروز گفتم برم آز مطمئن شم برم دکتر .. واس همین رفتم.. ممنون

انشالله  ک بارداری بی بی ها خوب رنگ گرفته بودن...اگ زیر ۵ دقیقه ی حاله بندازه مثبت بیشتر ی ربع بشه دیگه زیاد نمیشه اطمینان کرد .

الهم صل علی محمد و ال محمد
وايي چه خوب وزن گرفتي من هيچي نميخورم بخدا اما هر دوهفته يكي دو كيلو اضافه ميكنم بخصوص اين ماه آخر🤕 ...

32 هفته هم همه میرن 

چرا واسه تو ننوشته ؟ 

دکتر منم واسه 33 هفته و چن روز نوشته بود ولی کلا خیلی تحقیق کردم دیدم همه جا گفتن 32 هفته خوبه رفتم ...

پس برا من چرا سونو ننوشته؟؟؟؟؟؟؟؟؟واي استرس گرفتم

2706