2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015730 بازدید | 355185 پست
فکر منظورش اینه که پوست شکم کشیده میشه بعد ناف صاف میشه واسه ماه آخر 

نه مال بعضیا قشنگ میزنه بیرون 

دیدم چن تایی

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
32 هفته هم همه میرن  چرا واسه تو ننوشته ؟

اعظم نميدونمممم واي استرس گرفتم خدااا 

دكترم الام مسافرته يعني برم يه دكتر ديگه ؟

اي واي يجوري شدم

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

انشالله  ک بارداری بی بی ها خوب رنگ گرفته بودن...اگ زیر ۵ دقیقه ی حاله بندازه مثبت بیشتر ی ربع ...

ممنون گلم اینبار که زده بودم بعد یه رب هاله قشنگ دیده میشد..دوروز گدشته الان انشالله زودتر رنگ میگیره🙏🏼

2731
از دست تووووو بیچاره شوهرت برای هرچیزی ی جواب داری چقدرحاضرجوابی توووو😂😂😂😂

من حاضر جواب😎

دلت کتک میخواداااااااا😈

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
اعظم نميدونمممم واي استرس گرفتم خدااا  دكترم الام مسافرته يعني برم يه دكتر ديگه ؟ اي واي يجور ...

بهار میام میزنمتا 

ایندفع رفتی حتما مینویسه 

این استرس داره آخه 

دوستان من چند ماهه دیگه میخوام برم دکتر برای اقدام میشه راهنمایی کنید منو کدوم دکتر بهتره سمت غرب تهران و کلا چه آزمایشات میگیرن ورزشم تی آر ایکس هستش باید قطعش کنم برای اقدام به بارداری

آخه من الان تو هفته ٣٣ هستم گذشت ديگه😭

خب اشکال نداره 

میگم که دکتر من واسه 33 هفته و سه روز نوشته بود دیگه هم بهداشت هم از بقیه پرسیدم دیدم اکثرا 32 رفتن منم عجله کردم رفتم یه دکتر دیگه نوشت واسم 

البته قبل اینکه بگم اون خودش هم حساب کرد گفت الان سونو داری 

بهار میام میزنمتا  ایندفع رفتی حتما مینویسه  این استرس داره آخه

منم برم دكترمو بزنم 

ازدواج كرده رفته خوشگذراني😕😕مريضاشو ول كرده 😒😒

همسرم گير داده ببرمت پيش دكتر مرد 

يه دكتر هم تو شهرمون خيلي معروفه اونم مرد هستش ميكفت ببرمت پيش اون 

ولي گند اخلاقه دوسش ندارم

خب اشکال نداره  میگم که دکتر من واسه 33 هفته و سه روز نوشته بود دیگه هم بهداشت هم از بقیه پرسی ...

واقعا نگران نباشم يعني؟ 

سونو چي هست اين؟

به سلامتی عزیزم ،خداروشکر ،ولی چرا گفته فعلا ی قل،، باید کاملا مشخص باشه دیگه الان  تخمدانات ب ...

اره عزیزم سه سال تحت درمانم،اینماه هایپر شده بودم میخاس ای وی اف کنه که گفتم نه بزاره ماههای بعد،گفت من الان یه ساک و یه جنین میبینم ولی ممکنه چون تخمدانات خیلی حجیم اون زیر میرا یکی دیگه باشه که با سونو ۱۲هفته کامل مشخص میشه اگه باشه