2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015730 بازدید | 355185 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستان عزیزم گفت برای ۲۹ سیکل کمه باید تکرار بشه واااای من از تکرار متنفرم مثل ماه قبل نشه

وای خداااااایا چی میبینممممم

خدایا شکرت شکر😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

فاطمه بتایی که خوبه خیییلی هم حال میده دوباره تکرارش کنه آدم ، اون بتای پایینه که تکرارش زجر آوره

بتات عالیه 

خدایا شکرت

يا امام رضا...بطلب❤️
2731
منو ببخش که شروع کردم

نه بابا این چه حرفیه خواهر همش تقصیر جیگر شوشوئه 😁😁😁حالا انگاری من گفتم دخترمیشه نی نیت ۱۰۰٪دختر میشه قضیه رو زیادی جدیش کرد 

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
دوستان عزیزم گفت برای ۲۹ سیکل کمه باید تکرار بشه واااای من از تکرار متنفرم مثل ماه قبل نشه

۱۵۸ کم نیس ک میگ تکرار کن🤔

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

الان چیش کمه دقیقا؟؟؟؟؟؟

افسانه با بتای حدودا ۳۲ بار دار بود 

همچنین اولدوز 

خیلی خیلی مبارک باشه فاطمه جونم 

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
شبنم جون چخبره تو تاپیک من خیلی ازصفحه ها عقبم. چخبره؟ کی مامان شده کی تکرار آز داره گیج شدم

شجره طوبی مامان سده

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
انشالله اروین جونممم یعنی میشه 😭😭😭😭اینقدر چشمم ترسیده و ناامیدم ک نگووو...روز و شب کارم گریه ست ...

چندتا امپول زدی آخرش؟نه انشالله آزاد شده  اصلا نمیشه ربطش بدی به درد همیشه بعد امپول این دردها هست آزاد شدن یا نشدن تخمک فقط تو سونو مشخص میشه