2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013904 بازدید | 355184 پست
آلیه دیگه من قویم پ چی فک کردی!؟👍👍👍

اوه مای گاااد

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
ممنون گلم اینبار که زده بودم بعد یه رب هاله قشنگ دیده میشد..دوروز گدشته الان انشالله زودتر رنگ میگیر ...

ساناز زود رفتي ازمايش 

با توجه به اينكه بين هشت تا دوازده روز لانه گزيني زمان ميبره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دوستان عزیزم گفت برای ۲۹ سیکل کمه باید تکرار بشه واااای من از تکرار متنفرم مثل ماه قبل نشه

خدایا عاشقتم ک اینقدر مهربونی خدایا شکرت فاطمه جونم مبارکت باسه خواهر 

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
2740
دوستان عزیزم گفت برای ۲۹ سیکل کمه باید تکرار بشه واااای من از تکرار متنفرم مثل ماه قبل نشه

مباراااکه فاطمه خانوم 

انشالله بهترین دوران رو سپری کنین با تو دلیت عزیزم💚☘

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤

ای خدا شکرت شکرت شکرت🙏🙏🙏🙏🙏

فاطمه جان مبارکت باشه💖💖😍😍😍اصلا هم کم نیس

نگران نباش ،فقط برو تحت نظر باش

من منتظر بقیه تعبیر خوابم هستم😂

شکر کردنت شده ذکر هر لحظه من،خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏بعد از ۴ سال منو به آرزوم رسوندی🙏،هر لحظه و هر ثانیه که نگاهش میکنم 👶👶👶فقط یاد خودت میافتم🤎🤎🤎تا تو نخوای برگی از درخت نمی‌افته، ممنونم که برای من خواستی😍😍😍برای همه منتظرا بخواه و خواستنت با دلشون یکی بشه🤲🤲🤲🤲

نه کم نیست  زیاد میشه فقط یه دکتر برو یه اگه لازمه پروژسترون شیافشو برات تجویز کنه .

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..