2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015049 بازدید | 355184 پست
نگران نباش عزیزم لقاحت زودتر روز ۱۴ بوده برا همین سن نی نی بیشتره...انشالله ک قلبش ۱۲۰ سال برات بتپه ...

یعنی من دیونه ی دوقلو ام و سختیشو به جونم میخرم خدا انشالله به هر کی ک دوست داره بده انشالله .

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون گلم،۴شهریور،به حساب خودم هفت هفته تمام بودم ولی تو سونو گفت ۶هفته و سه روز،

عزیزم تبریک میگم خداروشکر که صدای قلب نازنین شو شنیدی🌹🌹🌹😍😍😍😍💖💖💖💖

انشالله ۱۲۰ سال برات بتپه

شکر کردنت شده ذکر هر لحظه من،خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏بعد از ۴ سال منو به آرزوم رسوندی🙏،هر لحظه و هر ثانیه که نگاهش میکنم 👶👶👶فقط یاد خودت میافتم🤎🤎🤎تا تو نخوای برگی از درخت نمی‌افته، ممنونم که برای من خواستی😍😍😍برای همه منتظرا بخواه و خواستنت با دلشون یکی بشه🤲🤲🤲🤲
یعنی من دیونه ی دوقلو ام و سختیشو به جونم میخرم خدا انشالله به هر کی ک دوست داره بده انشالله .

ان شالله بحق امام حسین همین ماه مامان دوقلوهات میشی 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
2731
ان شالله بحق امام حسین همین ماه مامان دوقلوهات میشی 

وای اعظم جان خدا کنه انشالله بحق جد مادرت خدا قسمتم کنه دو دوقلو همین ماه ک دیکه دارم داغون میشم ..

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..

فاطمه جون بیااااا خواهرناهار درست نکردم همینجور نشستم منتظر 

وای اعظم جان خدا کنه انشالله بحق جد مادرت خدا قسمتم کنه دو دوقلو همین ماه ک دیکه دارم داغون میشم ..

ان شالله حتما عزیزم 

از درگاه خدا ناامید نباش 

حتما حتما خوشحالت میکنه 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
2740
اره دلم میخواد💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻

اووه اوه

میخوای بگی قوی هستی کتک نمیخوری😮

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
ي سوْال از اقدام چند روز بگذره لانه گزيني ميشه 

۸_۷روز گاهی ۱۰ الی ۱۲ روز هم طول میکشه

بستگی ب اسپرم داره زود برسه یا دیر

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2706