2733
2734

یه جا خوندم توی اینستا که خانمه بش برخورده بود که چرا خواهرم شوهز کرده بم لباسا خودش داده 

میخوام انتقام بگیرم !

یعنی خانواده همسرم ناراحت میشن ؟؟‌آخه خودشون میگن بدید 

وقتی خودشون می گن من کارم بده یعنی؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه بابا 

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
2731
وقتیکه خودشون میگن اشکال نداره 

اخه ب شوهرم میگم تو پلاستیک مشکی نذار

اینم بگم کهنه نمی دم و یا همسرم میگه بهشون 

هرکدوم ب دردتون نخورد دستگیره کنید .

تازه خیلی هم تشکر می کنن .امروز گفتم نکنه کینه ب دل بگیرن خدا نکرده

تا خودشون نخواستن نده 

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
نده بابا، میتونن باهاش دعا معا بگیرن و هزار غدط کنند اگ بیفته دست یکی از فامیلای بد طینتشون چی

اره اهل دعا که زیاد هستن .ولی فک نکنم این کار و کنن

اینم بگم روستا هستن و خیلی استفاده می کنن من نیت م خوبه

خیلی هم‌ کار خوبی میکنی ثوابم داره طفلیا لابد نیاز دارن یه وقتایئ هم براشون نو بگیر اگه دستت ب دهنت ...

اره عیدا سوغات لباس نو میبرم .تا جایی که بتونم

همسرم براش مهم نیس و وقت نمی کنه