2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013904 بازدید | 355184 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط شبا چایی میخوریم اونم با دارچین یا زنجبیل یا هل..بله اولیه...میشه بگید رژیمتون چیا بود؟

همینایی ک گفتم.لبنیات حذف.شیرینیجات حذف.گوشت قرمز محدود.بوقلمون.مرغ.ماهی

دادچینو زنجبیلم خوبه.دمنوششو بدی شوشو فقط زیاده روی نکن

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2728
سلام دوستان صبحتون بخیر  اینم بیبی من انشالله قسمت تک تک منتظرا

وای خدا بیبی چکشو نگااااا😍😍

واست آیت الکرسی خوندم ایشالا ک گل پسر تو دلته

خ واست خوشحال شدم

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
وای خدا بیبی چکشو نگااااا😍😍 واست آیت الکرسی خوندم ایشالا ک گل پسر تو دلته خ واست خوشحال شدم

ممنون شبنم جون 

تو رو خدا کیانمهر را شیر میدی دعا کن اول صحیح وسالم و بعدم اسمشو امیر علی بگذارم.

ممنون شبنم جون  تو رو خدا کیانمهر را شیر میدی دعا کن اول صحیح وسالم و بعدم اسمشو امیر علی بگذا ...

ایشالا ایشالا

همین الان داشتم کیانمهرو میخوابوندم.گفتم خدایا ی امیرعلی قسمتش بکن

منک ب دلمه پسره😍😍😍

عزیزم دختر منم ۱۷ ماهگی راه افتاد ماشاءالله تپل بود و تنبل 

جدی میگی گلم؟؟اما دختر من زیاد تپلی نیس..لاغرم نیس..

خداکنه قبل واکسنش راه بیوفته...

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
2738
فرشته ولشون كن دختر منم ١٤ ماهگي راه رفت اتفاقا خواهرشوهرم همش ميگفت پسراي من ١١ ماهگي راه افتادن پا ...

😃😃😃

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
واي از دست اين آدماي فضول و ابله و به ظاهر خير خواه ولي نميدونن كه رو مخننننن شديدا بهترين كار كم مح ...

دقیقا گلم..

راستی ویار ویار داری یانه؟؟البته یکمی زوده هنوو..

من که حسم میگه تو دلیت پسره عزیزم

سلامممم وای خدایا شکرت چی میبینم؟!😍😍😍😍😍😍از خواب پاشدم گفتم بیام ببینم امیرعلی چه کرده😍😍😍😍الهی که الان گلپسرت تو دلته خواهر صحیح و سالم خیلی خوشحال شدم برات برای منم دعا کن❤❤🤲❤🤲

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
ممنون عزیزم من واقعا خدا را شاکرم که دوستای خوبی مثل شما اینجا دارم که اینقدر بهم قوت قلب و روحیه می ...

دیشب که برات اون پست رو میزاشتم از ته دلم برات دعا کردم...انشاالله خدا به بهترین شکل دلت رو شاد کنه😍❤🤲😍❤🤲

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭

امیرعلی هی بیبی چکت رو نگاه میکنم ذوق میکنم😍😄

عزیززززم امیدوارم شما هم سامیارت را بسلامتی و دلخوشی بغل بگیری

ممنونم خواهرمهربونم قربونت برم 😘😘😘❤❤❤

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

وااای دختر بی بی تو عشقه😍😍😍

خیلی واست خوشحال شدم عزیزم🤗

خدارو شکر خدارو هزاران مرتبه شکر تک تک دارین تیکر دار میشین ان شالله قسمت بقیه دوستان منتظر 🙏🙏🙏🙏