2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013904 بازدید | 355184 پست
اها خ خوب رنگ کرفته ۱۲ پریود ماشالا😁اقدام داشتی؟

اخه ساناز مگه در جريان نيستي

من ويتاگونس و متفورمين و اينوفوليك خوردم پياده روي كردم تخمدان راستم تير ميكشيد كيتمم داشت رنگ ميگرفت شوهرمم حسابي تقويت كردم و خودمم دست و پا شكسته رژيم پسر  داشتم.. بعد روز ١١ رفتم سونو گفت هيچ فوليكول غالبي نداري😥

البته سونوگرافيسته اصلا حال و خوصله نداشت حس ميكنم دقت نكرد! 

خلاصه همون روز ١١ ساعت ١٢ شب با نااميدي همينطوري يه اقدام رفتم...

روز ١٢ صبح كيت گذاشتم ديدم مثبته (ولي لوبيا ميگه مثبت نيست) بعد همون روز ساعت ٥ عصر هم تخمدانم تير كشيد شديد و كيت گذاشتم ديدم كمرنگ شد

حالا بر اساس علائم خودم و كيت ميگم ديروز عصر ازاد شده ولي بر اساس حرف سونو اصلا فولي نداشتم كه بخواد ازاد بشه 

خلاصه حسابي گيج و سر در گمم

اخه ساناز مگه در جريان نيستي من ويتاگونس و متفورمين و اينوفوليك خوردم پياده روي كردم تخمدان راستم ت ...

اره میدونم ب سامی میگفتی سونو گفته فولی نداری

ولی اگه فولی نداشتی چرا کیت الکی مثبت شه؟

من هروقت کیتم منفی بود سونو هم فولی نداشتم..کیت درست میگه مگه اینکه فولی های ریز داشته باشی و اشتب مثبت نشون بده

بنظرم منم ازاد شده لابد اون سونوگرافیه ندیده عنتر

بازم میخای بری اقدام؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

افرين عزيزم بهترين تصميميه كه گرفتي مطمعن باش بي خيالش بشي اون زودي مياد😊

انشالله عشق جون😍🤲❤🤲

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
اره میدونم ب سامی میگفتی سونو گفته فولی نداری ولی اگه فولی نداشتی چرا کیت الکی مثبت شه؟ من هروقت ک ...

نميدونم والا 

اره من كيستاي ريز متعدد دارم تو تخمدانم شايد اونا باعث شده كيت رنگ بگيره

لوبيا و اميرعلي ميگن ازاد نشده  سونو هم هرچقدر اسكل باشه ديگه چيز به اين سادگي رو كه اشتبا نميگه! 

اقدام اره هر مرقع بشه ميرم ولي ميدونم به اين ماه هيچ اميدي نيست 

حالا پري بياد ميرم دكتر ببينم چي ميگه شايد بايد داروهاي قوي تر بخورم 

2731

کسی هست تو تبریز تازگی ها بره غربالگری ؟من نمیدونم کدوم ازمایشگاه برم.🤔🤔🤔🤔🤔

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
2740
اره عزیزم یاد کردم با اینکه عمل خیلی سختی داشتم ولی یاد کردم

عزیزم مگه طبیعی نبودی شما؟؟سز واس چی؟؟

ان شالله زود زود خوب بشی گلم..

مرسی عزیزم که به یادم بودی....

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
منم خيليا ميرفتن رو مخم يا گير به وزنش ميدادن با اينكه هميشه عالي بود يا ميگفتن چرا دير نشسته چرا دي ...

نمیدونم بخدا یکیش همین خواهر شوهرم خیر سرش ماماس خودش میدونه بعد۱.۵سال باید پیگیری کنی واسه عکس واینا..بهم میگه فرشته جوون دکتر نگفت یه عکسی از کمر یا پاش بندازی اخه دیر راه افتاده دخترت.. یکمی مشکوکه..بخدا خودم خیلی باهاش تمرین میکنم دخترم خودشم خیلی داره تلاش میکنه..اما دندوناش ماشالله پشت سر هم دراومدن بچه های همسن دختر من شاید۷.۸تا یا۱۰تادندون داشته باشن اما دخمل من ماشالله۱۶ دندون داره..همین دندونا ضعیفش کردخیلی......

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
نمیدونم بخدا یکیش همین خواهر شوهرم خیر سرش ماماس خودش میدونه بعد۱.۵سال باید پیگیری کنی واسه عکس واین ...

عزیزم دختر منم ۱۷ ماهگی راه افتاد ماشاءالله تپل بود و تنبل 

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
نمیدونم بخدا یکیش همین خواهر شوهرم خیر سرش ماماس خودش میدونه بعد۱.۵سال باید پیگیری کنی واسه عکس واین ...

فرشته ولشون كن دختر منم ١٤ ماهگي راه رفت اتفاقا خواهرشوهرم همش ميگفت پسراي من ١١ ماهگي راه افتادن پانيذ چرا راه نميره! 

اين حرفا هميشه هست بيخيال... فقط هي باهاش تمرين كن به وقتش راه ميره انقدر بدو بدو بكنه كه بگي بسه بشين😅