2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013904 بازدید | 355184 پست
ترشح موقع تخمك گذاري من ندارم اصلا هيچ موقع  تنها علائمي كه دارم درده  ايشالا ازاد شده ب ...

درد هم خیلی نشونه خوبیه یا برای رشد فولی بود یا آزاد سازی تخمک ....من میگم اگه هم تخمک آزاد نکردی حتما تا ۲۲ سیکل آزادمیکنی

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ترشح موقع تخمك گذاري من ندارم اصلا هيچ موقع  تنها علائمي كه دارم درده  ايشالا ازاد شده ب ...

راستی هیچ کاری برای خدا نشد نداره شاید هم الان لقاح گل پسری شکل گرفته باشه توکل بخدا🥰🥰🥰😍😍😍🤲🏼🤲🏼🤲🏼

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
منم قند و شكر و شيريني يه ماهي ميشه كه حذف كردم  يه سال بيشترم هست تو پريودي حمام نم ...

اره افرین قطره هم بخور خودت متوجه میشی ترشحاتت رو زیاد میکنه 

🧚‍♀️فرشته خوشگل من 😘تو یک تکه کوچک از بهشت هستی🙏که از آسمان جدا شده *یک مشت شادی😍یک قلب پر از عشق❤
2728
درد هم خیلی نشونه خوبیه یا برای رشد فولی بود یا آزاد سازی تخمک ....من میگم اگه هم تخمک آزاد نکردی حت ...

اخه مشكل من اينه اگه بخواد ٢٢ هم ازاد بشه فايده اي نداره تا اون موقع ضخامت هم بالا ميره و ديگه مناسب لانه گزيني نيست روز ١١ ضخامت ١٠ بود 

بازم حالا ديگه سپردم دست خدا هرچي بشه  راضي ام به رضاي خدا اين چند روزه انقدر فكر و خيال كردم مغزم تركيده

خودت چطوري؟ خوبي؟ ويار نداري؟ 

نميدونم والا ... حسااابي گيجم ... حالا باز كيت ميزنم و اقدام ميرم تا ببينيم چي ميشه

آفرین اقدام هات رو برو با خیال راحت مطمئن باش هرچی خدا بخواد همون میشه انشاءالله به آرزوت میرسی عزیزدلم مطمئن باش توکل بخدا🥰🤲🏻

اخه مشكل من اينه اگه بخواد ٢٢ هم ازاد بشه فايده اي نداره تا اون موقع ضخامت هم بالا ميره و ديگه مناسب ...

والا پانیذ من هم ماه اقدام انقدر به خودم فشار آوردم که نگو دقیقا میدونم چی میگی ....میرفتم از دستشویی میومدم کیت منفی نگاه شوهرم ....منتظر بود زود اقدام وبره از دست قرص وتقویتی وخرنوب راحت بشه وقتی ۱۰ روز بهش گفتم منفی دیگه واقعا برام سخت بود از دستشویی میام جوابش وبدم نگاهش ونا امیدیش و ناراحتی خیلی اذیتم میکرد .....

ولی دقیقا زمانی مثبت شد که آقام سفر کاری بود یه جای دور وخودش رسوند 😁هرچی خدا بخواد همون میشه خواهرم باورکن همه رو برامون پله پله برنامه ریزی میکنه تا بهترین هارو قسمتمون کنه حالا یکیمون زودتر یکی دیرتر ولی بهترین هارو برای بنده هاش میخواد.‌...من از سال ۹۵ به شوهرم گفتم بریم اقدام سال ۹۶ فشار آوردم گفت نه سال ۹۷ گفت نه ....سال ۹۶ بهم قول داد سال ۹۹ حتما بشه و راضی میشه ....کلی تواین سالها عذاب کشیدم تا ۹۹ برسه دلم بالا اومد...ولی الان نگاه میکنم میبینم خواست خدا بوده الان دخترم بزرگ تره ۴سالشه برای من راحت تره نگه داری از دوتا بچه شرایط زندگی بهتره خلاصه الان میفهمم درسته خیلی سختی وعذاب کشیدم ولی خدا برام بهتر میخواست وخدا میدونست کی به صلاحمه وبرام بهتره...

اینارو گفتم تا بدونی هیچ کارخدا بی حکمت نیست خواهرم...

چرا ویارم شروع شده حالت تهوع صبح ها دارم با شبها گاهی اوقاتم کل روز حالت تهوع دارم خستم بی حالم ....

والا پانیذ من هم ماه اقدام انقدر به خودم فشار آوردم که نگو دقیقا میدونم چی میگی ....میرفتم از دستشوی ...

مرسي فداتشم چه دل مهربوني داري ممنون كه وقت گذاشتي 

درسته قطعا خدا بهترين وقت رو برامون در نظر ميگيره 

اخي الهي... منم سر دخترم ويار افتضااااحي داشتم ولي بازم شيرينه به نظرم 

مراقب خودت و تو دليت باش😘

2740

من از اقدامی های قبلیم و از مامانای جدید اومدم دعاتون کنم که خدا دل همتون رو شاد کنه

طب سنتی افلاطون درمان انواع بیماریها با داروهای گیاهی طبی  با بیش از سی سال تجربه ارسال دارو به همه نقاط ایران و خاورمیانه رزرو نوبت 09179170344
نمیدونم بخدا یکیش همین خواهر شوهرم خیر سرش ماماس خودش میدونه بعد۱.۵سال باید پیگیری کنی واسه عکس واین ...

واي از دست اين آدماي فضول و ابله و به ظاهر خير خواه ولي نميدونن كه رو مخننننن شديدا بهترين كار كم محليه به حرفشون يا نشون بده كه ناراحت ميشي كه ديگه راجب دخترت اينجوري نگه بگو هر بچه اي يه جوره بعضيا زود راه ميوفتن بعضيا دير اين دليل نميشه كه همه مشكل داشته باشن😣

♥️
اعظم جون سلام  بامن قهری؟؟😔😔 چند روزه منتظر جوابتم  حالا دوباره میپرسم  اعظم جو ...

سلام عزیزم این چه حرفی چرا قهر باشم بخداشب و روزم شده بچها پدرم درآوردن اریا ک همش گریه برا دندون هاش نمیخوابه مهرسا هم‌ک بابد همش آنلاین باشم و درس هاش و هزار دردسر دست تنها خیلی سخت شوهرم هم ک همش سر کار ب هیچ کاری نمیرسم وقت کنم نصف شب دیگه بزن حموم😁 گفتم ک کیت ک کمرنگ‌بشه کمتر ۱ ساعت بعدش ازاد میشه در واقع از وقتی ک کیت میزنی ک تو اوج باید مرتب چک کنی تا متوجه کمرنگ شدنش بشی بعد ک کمرنگ شد یعنی داره خودش و آماده ازاد شدن میکنه ک ازاد بشه بهتره تا دیدی کیت داده رنگ عوض میکنه اقدام کنی .چند ساعت کم و زیاد ک مهم نیست

بی دردا خوابیدن نامردا خوابیدن اما تو بیداری خوزستان خوزستان خوزستان
واي از دست اين آدماي فضول و ابله و به ظاهر خير خواه ولي نميدونن كه رو مخننننن شديدا بهترين كار كم مح ...

وااای تیکرووووو😍😍😍😍

والا پانیذ من هم ماه اقدام انقدر به خودم فشار آوردم که نگو دقیقا میدونم چی میگی ....میرفتم از دستشوی ...

سامی جون ب دنیا ک امد ی دنیا ممنون شوهرت میشی ک فاصله شون کمتر از این نشده والا مهرسا تو ۸ سال میگم کاش ۱۵ سالش بود خستم کرده خیلی واقعا سخت نگه داری ۲ تا بچه 

وااای تیکرووووو😍😍😍😍

سلام اعظم جون خوبی؟من این ماه لترو و سینال زدم و روز ۱۲ سیکل امپول ازاد سازی زدم چون سه تا فولیه ۲۳ و ۲۰ و ۱۸حداشتم ولی ۱۹ روز بعد از امپول پری اومد!به نظرت تخمکم دیر ازاد نشده؟؟یا اصلا امکان داره ازاد نشه؟امپول ازاد سازی رو دیرتر بزنم بهتر نیس به نظرت؟؟

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭