2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013904 بازدید | 355184 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هم وزن اضافه کردم ....با اینکه تهوع دارم ولی غذا خیلی میخورم...شکمم هم جلو اومده ....اگه لکه بینی ...

من ميخورم سير ميشم بعد نيم ساعت بعد انگار هيچي نخوردم 

اره يكم بايد كمتر باشه اين دو سه ماه اول بگذره به سلامت 

♥️
2728
ای بابا شما که جوونید من که پیرزنم چکار کنم؟؟

عزيز دلم خيلي بهت حس خوبي دارم يه خانم اروم و با شخصيت مطمعن باش به زودي خدا خواستتو اجابت ميكنه خوشبحالت كه دوتا دسته گل داري انشالله كه خدا به خاطر گل دخترات يه پسر صحيح و سالم و صالح بهت ميده ورزش ميكني عزيزم؟

♥️
ای بابا شما که جوونید من که پیرزنم چکار کنم؟؟

نخیرمممم اصلا نیستی خیلیم جوونی دیگه نبینم اینجور بگیا😠

من که عاشقتم انشاالله خدا دلت رو شاد کنه دله ماهم شاد بشه با شادیت😍🤲❤

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
2740
باشه عشقم مرسييييي اره بايد جلوگيري باشه حتما 🙈 واي فاطمه اينقدر هيكلمو ساختم بعد زايمان يهو شيكمم ...

منم خیلی هیکلم خو ب شده بود،ولی این قرص ها و این امپول های هورمونی شکمم رو گنده کرد یهو🥴🥴

بخور عشقم ولی چیزای مفید بخور😍

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
عزيز دلم خيلي بهت حس خوبي دارم يه خانم اروم و با شخصيت مطمعن باش به زودي خدا خواستتو اجابت ميكنه خوش ...

ممنون عشق جون منم هنین حس را نسبت به شما دارم 

آره دخترام واقعا دلشون داداش میخاد

از پریود تا تخمکگذاری را ورزش میکنم بعدش دیگه نه!!

نخیرمممم اصلا نیستی خیلیم جوونی دیگه نبینم اینجور بگیا😠 من که عاشقتم انشاالله خدا دلت رو شاد کنه د ...

ممنون عزیزم من واقعا خدا را شاکرم که دوستای خوبی مثل شما اینجا دارم که اینقدر بهم قوت قلب و روحیه میدید

از همتون سپاسگزارم😍😍😍

سلام دوستان صبحتون بخیر  اینم بیبی من انشالله قسمت تک تک منتظرا

سلام 😍وای خیلی خیلی مبارک باشه عزیزم.😍ان شالله یه بارداری خوب وراحتی داشته باشی .چه حس خوبی بود .دیدن بی بی چک مثبتت🥰برای ما منتظرا هم خیلی دعا کن عزیزم🥰