2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013904 بازدید | 355184 پست
دقیقا والبته کیت هم با علایمت همخوانی داشته  برای من که هیچ علامتی ندارم به جز کمی ترشح  ...

آره کیت خوبه به نظرم چون بیشتر اوقات با علائم همخونی داره....امیرعلی خیلی دلم میخواد با بی بی مثبت بیای تاپیک وقتی میگی ۱۵روز گذشته کلی ذوق میکنم😍❤

انشاءالله الان امیرعلی تودلت جوونه زده وداره رشد میکنه 

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
واایییی بعد13سال دلم برای همه چی  بارداری تنگ شده حتی ویارش😄😄

😂😂😂

انشاءالله از دوهفته دیگه برای توهم شروع بشه خواهر❤🤲🏻وای امیرعلی من هم اولش اینطوری میگفتم  ولی الان حالت تهوع خیلی اذیتم میکنه سردخترم تحملم بیشتر بودالان خیلی تحملم کم شده با اینکه ویارم نسبت به بارداری دخترم کمتره وبالانمیارم اما بازم تحملم کم شده

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سامی از سال ۹۵  واسه دومی میخواستی اقدام کنی؟دخترت ک خ کوچول بوده هول بودیااا😁

آره شبنم همین که دخترم دنیا اومد به شوهرم گفتم بریم اقدام ولی قبول نکرد .....آخه خواهر یه آرزوی دیرینه کنج دلم داشتم ....داری کیانمهرت رو  شیرمیدی دعا کن خدا کمکم کنه بهش برسم.....

آره شبنم همین که دخترم دنیا اومد به شوهرم گفتم بریم اقدام ولی قبول نکرد .....آخه خواهر یه آرزوی دیری ...

وای شانس آوردی شوشوت قبول نکرد

خ سخته

چشم عزیزم حتما دعات میکنم.سامی تا سونو جنسیت روزی ۴۱بار سوره ماعونو بخون.من سوره حضرت یوسفم زیاد میخوندم.

ایشالا بخواستت میرسی. 

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2731
وای شانس آوردی شوشوت قبول نکرد خ سخته چشم عزیزم حتما دعات میکنم.سامی تا سونو جنسیت روزی ۴۱بار سوره ...

ممنونم عزیزدلم 😘❤

آره الان که فکر میکنم واقعا سخت بود ...

شبنم من یادم بود گفته بودی سوره ماعون روبخونید اما من فکرکردم روزی یکباره وروزی یکبار خوندم

ممنونم عزیزدلم 😘❤ آره الان که فکر میکنم واقعا سخت بود ... شبنم من یادم بود گفته بودی سوره ماعون ر ...

ن روزی ۴۱ بار.هرروز

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
وااای تیکرووووو😍😍😍😍

تو عششششششششققققققق مني اعظم 😍♥️♥️

خدلروشكر باردار شدم ديدي چقدر هول بودم ؟😅پسرم كه اذيتم نكرد ايشالله اين فسقل هم مثل پسر اولم باشه و به سلامت بغلش بگيرم 😍آريا و مهرسا چطورن من اريا رو نديدم ديگه فقط وقتي دنيا اومد عكسشو ديدم اينقدر دوست دارم بازم ببينمش😍اعظم فقط شير خودتو ميدي يا كمكي هم بهش ميدي؟

يه سواااااال مهم اعظم اخرين پريم ١١ شهريور بود ولي تخمك گذاريم سه روز قبل پري بعديم بود يعني اخرااااي سيكل كي برم سونو خوبه ؟نميتونم دقيق حساب كنم

♥️
عشقی جون حسم میگ نینیت پسره

شبنمممم خودمم همين حس رو دارم 😅ايشالله اول از همه سلامت باشه دختر هم بشه عاليه پسرم باشه همونطور😍

كيانمهر چطوره ؟اسمشو دوست دارم خيلي 😍خودت بهتر شدي؟ديدي چه حس خوبيه مادر شدن ؟بزار يكي دو ماه ديگه كه بزرگتر شد واست خنديد ببين چطور عاشقش ميشين خوابشو تنظيم كن كه بعدا اذيتت نكنه ببوسش😍♥️

♥️
2740
ن روزی ۴۱ بار.هرروز

باشه عزیزم‌ ممنون 😘😘😘❤❤❤

باشه عزیزم‌ ممنون 😘😘😘❤❤❤

خوبي عزيزم ؟سامي چطوره؟😊

من علائمم زياد نشده چرا ؟فقط ترشح سفيد دارم شايد تو طول روز يه ساعت نيم ساعت دلم يه طوري بشه اونم عصر كه از خواب بيدار ميشم طبيعيه به نظرت؟

♥️
شبنمممم خودمم همين حس رو دارم 😅ايشالله اول از همه سلامت باشه دختر هم بشه عاليه پسرم باشه همونطور😍 ...

ایشالا نینیت سالم باشه جنسیتشگ ب دلت

کیانمهرمم خوبه.وای عشق جون خوابم میاد ولی همین جور نشستم بالا سرش نگاش میکنم.خوابیده😍😍منم عاشق اسمشم. فداش بشم من😍😍😍😍😍😍😍

با خودم میگفتم خدا بهم پسر داد اسمشو میزارم کیانمهر😍😍😍

خودمم خوبم.مامان شدن معرکس

ایشالا این حس خوب قسمت همه خانما بشه

ووووی.یهو خوب شدم.شکمم رفت تو😀😀😀

ایشالا نینیت سالم باشه جنسیتشگ ب دلت کیانمهرمم خوبه.وای عشق جون خوابم میاد ولی همین جور نشستم بالا ...

مرسي عشقمممم😍😍

شبنم من تو بيمارستان كه زايمان كردم مامانم بهم ميگفت بخواب خسته اي اصلا خواب به چشمم نميومد بغلش كرده بودم فقط نگاش ميكردم خيلييييييي لذت بخشه دركت ميكنم واقعا حالا بزار يكم جون بگيره شروع كنه به خنديدن وبازي كردن ببين چطور دلتونو ميبره😍😍😘

اينكه وزن زياد اضاف نكردي الان به دردت ميخوره حالا اگه چاق ميشد اب كردنش مكافات داشت😅من دو كيلو اومد سرم از وقتي جواب ازمايشو گرفتم ديگه خودت تا تهشو برو😂😂😂😂😂😂

♥️
ممنون منم خ تنبل بودم ولی زود بیدار میشدم لقمه میگرفتم شب آماده کن واسش بزار یخچال بگو صبح بخوره ...

فقط شبا چایی میخوریم اونم با دارچین یا زنجبیل یا هل..بله اولیه...میشه بگید رژیمتون چیا بود؟

سلام عزیزم خوبی؟ منم بلاخره تیکر دار شدم😍 چقدر ازت سوال میپرسیدم🙈 خیلی آرومم میکردی دستت دردنکن ...

سلام عزیزم تبریک میگم..شماهم رژیم داشتین؟میشه یکم توضیح بدین و اینکه چ موقعی اقدام‌کردین؟