2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015070 بازدید | 355184 پست
سلام عزیزم این چه حرفی چرا قهر باشم بخداشب و روزم شده بچها پدرم درآوردن اریا ک همش گریه برا دندون ها ...

سلام عزیزم 

خدا بهت قوت واترژی بده

من اقدامام را رفتم امروز15روز از تخمکگذاریم میگذره هنوز پری نیومده 

میخام بدونم اونی که میگی کمتر یکساعت چه رنگی اون برام مهمه یعنی وقتی ههمرنگه هنوز آزاد نشده؟؟؟

من به علائم بیشتر از کیت وسنو اعتماد دارم  خودم دوروز بود که بی خیال شده بودم وکیت نمیزدم تا ا ...

دقیقا والبته کیت هم با علایمت همخوانی داشته 

برای من که هیچ علامتی ندارم به جز کمی ترشح 

وکیتم هم با سونو همخوانی داره کیت خوبه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی عزیزم منم دکترم برام نوشته روزی ۴ تا گفته ولی گیر نیوردم

داروخانه های معتبر دارن.مراکز ناباروریم دارن

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2731
وای خدا گوگولی بچلونش از طرفم 😍

😍😍😍

بعضی وقتا میگیرم فشارش میدم هی بوسش میکنم😍😍

نوری جون من سر زایمانم خ اذیت شدم گفتم دیگ همیشه اینجور میمونم😄😄ولی ارزششو داشت. مامان شدن حتی ارزش مردنم داره

هنوز گل دخترت نیمده نمیدونی مامان شدن چقدر باحاله

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
اره من بااینکه انقد خوابم سنگین بودو تا ۱۲ظهر میخوابیدم ولی با یه صدای کوچیکش زود از خواب میپرم.گلسا ...

وای ی ساعت ب ی ساعت😣😣

دیشب کیانمهر جونم زود ب زود بیدار میشد ب مامانم گفتم دلم میخواد از بی خوابی سرمو بزنم ب دیوار😅😅

واایییی بعد13سال دلم برای همه چی  بارداری تنگ شده حتی ویارش😄😄

ایشالا ب زودی همشو دوباره تجربه میکنی

واي از دست اين آدماي فضول و ابله و به ظاهر خير خواه ولي نميدونن كه رو مخننننن شديدا بهترين كار كم مح ...

عشقی جون حسم میگ نینیت پسره

2738
مرسی گلم بابت جوابت..راستی هرروز صبحانه هم میخوردی؟ مارک کیتت چی هست؟

صبحانه بله.ارده شیره بیشتر روزا میخوردم.واسه شوهرمم روش آجیل آسیاب شده میریختم میخورد.خرما کبکابم خوبه واسه هردو.من لای خرما گردو میزاشتم لقمه میگرفتم واسه شوشو.گردو ممنوعه واسه خانم ولی واسه شوشو ن

صبحانه بله.ارده شیره بیشتر روزا میخوردم.واسه شوهرمم روش آجیل آسیاب شده میریختم میخورد.خرما کبکابم خو ...

ای خدا من اخه شوهرم زود بیرون میره منم دیر بیدار میشم واسه همین صبحانه نمیخورم..خدا حفظش کنه برات عزیزم زیر سایه پدرمادرش ۱۲۰سال عمر کنه

سامی جون ب دنیا ک امد ی دنیا ممنون شوهرت میشی ک فاصله شون کمتر از این نشده والا مهرسا تو ۸ سال میگم ...

سلام عزیزم خوبی؟

منم بلاخره تیکر دار شدم😍

چقدر ازت سوال میپرسیدم🙈

خیلی آرومم میکردی دستت دردنکنه،الهی هرچی میخوای خدا بهت بده🌱❤️

مرسي فداتشم چه دل مهربوني داري ممنون كه وقت گذاشتي  درسته قطعا خدا بهترين وقت رو برامون در نظر ...

قربونت برم پانیذجون انشاءالله همین ماه دلت شاد میشه وبهترین سوپرایز زندگیت رو تجربه میکنی وبه آرزوی قلبیت میرسی اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم😘🤲🏼❤

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
ای خدا من اخه شوهرم زود بیرون میره منم دیر بیدار میشم واسه همین صبحانه نمیخورم..خدا حفظش کنه برات عز ...

ممنون

منم خ تنبل بودم ولی زود بیدار میشدم لقمه میگرفتم

شب آماده کن واسش بزار یخچال بگو صبح بخوره

چایی هم هردوتون کم بخورین

بچه اولته؟

قربونت برم پانیذجون انشاءالله همین ماه دلت شاد میشه وبهترین سوپرایز زندگیت رو تجربه میکنی وبه آرزوی ...

سامی از سال ۹۵  واسه دومی میخواستی اقدام کنی؟دخترت ک خ کوچول بوده

هول بودیااا😁

سامی جون ب دنیا ک امد ی دنیا ممنون شوهرت میشی ک فاصله شون کمتر از این نشده والا مهرسا تو ۸ سال میگم ...

آره واقعا اعظم حق داری دقیقا گل گفتی ....مسئولیت سنگینی هست....اعظم تو سن و ان تی چند هفته بودی رفتی؟

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2706