2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3016286 بازدید | 355185 پست
عزیزم شما رژیم داشتی؟میشه یکم راهنمایی کنی؟

بله داشتم.گرمیجات میخوردم.ماهی.بوقلمون.تو همه غذاهام زعفران میریختم.شیرینیجاتو لبنیاتو حذف کرده بودم شیر فقط واسه معجون واسه شوهرم درست میکردم.آجیل زیاد ب شوشوم میدادم.کمپرس یخ واسش میزاشتم.گرد نخل خرما هم دو ماه آخر گرفتم دو روز درمیون با عسل یا شیره میخورد.سلن پلاس eخارجی.cاینا رو ی روز درمیون میخورد.خودم فقط اوابوست خوردم ک فولیم بزرگ بشه و با کیفیت.فقط تو پری رحممو گرم نگه داشتم با روغن ماساژ میدادمو میبستم.دو ماه آخر رژیم غذاییو فقط از اول پری تا تخمک گذاری رعایت کردم

با کیت اقدام کردم.ی بار وقتی کیت کمرنگ بود یبار وقتی پررنگ شد و اقدام سومم وقتی کمرنگ شد

از روز ۹سیکل همش آب هویج میخوردیم.توت فرنگیم خوردم.موزم هرروز میخوردیم

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
یه ساعتی بگو منم بیاد کیانمهرو ببینم 

الان بزارم

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله داشتم.گرمیجات میخوردم.ماهی.بوقلمون.تو همه غذاهام زعفران میریختم.شیرینیجاتو لبنیاتو حذف کرده بودم ...

مرسی گلم بابت جوابت..راستی هرروز صبحانه هم میخوردی؟ مارک کیتت چی هست؟

2731
ممنون عزیزم خیلی دلم براش تنگ شده 🥰❤ پارمیس خانم چطوره؟انشاءالله کی ترخیص میشه؟

عزیزمی...فک کنم یه ماهی بایدباش چون 7ماهس دیگ...ولی خو حالش بهتره نسبت ب جن شب پیش ک یهو اکسیژنش اومد پایین..امردزتماس پوست باپوست داشتیم..خیلی لذت بخش بود

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
عزیزمی...فک کنم یه ماهی بایدباش چون 7ماهس دیگ...ولی خو حالش بهتره نسبت ب جن شب پیش ک یهو اکسیژنش اوم ...

آخیییی عزیزدلم عسل خانم 🥰🥰🥰قربون تماس پوستیتون 😘😘😘❤❤❤انشاءالله رشدش عالی باشه ویک ماه نشده بیاد خونه پیشتون وزندگیتون سراسر شادی بشه🥰🤲🏻❤

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
دیر پیامتو دیدم دختر ساعت8میام راس8یادت نره

منم میخوام ببینم.دلم یه انرژی میخواد واسه این روزام

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
عزیزمی...فک کنم یه ماهی بایدباش چون 7ماهس دیگ...ولی خو حالش بهتره نسبت ب جن شب پیش ک یهو اکسیژنش اوم ...

فاطمه؟؟؟؟؟؟مگه باردار بودي تو؟ خاك بسرم چرا من نفهميدم؟پس چرا تيكر نداشتي؟اصلا كي باردار شدي؟؟؟؟؟؟؟؟ فاطمهههه بخدا من خل شدم بيا ببينم اينجا😲

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
فاطمه؟؟؟؟؟؟مگه باردار بودي تو؟ خاك بسرم چرا من نفهميدم؟پس چرا تيكر نداشتي؟اصلا كي باردار شدي؟؟؟؟؟؟؟؟ ...

سلام بهاار جون خوبی خواهرمم😍😍مبااارکا باشه عزیزم خدا حفظ کنه گل پسرت رو😍

فدات بشم عزيز دلم نسرين گلم انشالله قسمت خودت باشه عشقم❤️

ممنون ان شاءالله

💋

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه

ای جونم عزیز دلم قربونش برم من چه حس خوبی 🤩🤩🤩 ان شاءالله زودی بزرگ و خوب میشه میاد خونه کلی تو بغلت میگیریش 

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
فاطمه؟؟؟؟؟؟مگه باردار بودي تو؟ خاك بسرم چرا من نفهميدم؟پس چرا تيكر نداشتي؟اصلا كي باردار شدي؟؟؟؟؟؟؟؟ ...

اره ماهم خیلیامون نمیدونستیم بخاطر مسائل خانوادگیش نگفته بود از ۱۲ هفتگی فهمیدیم ما😊

ای جونم عزیز دلم قربونش برم من چه حس خوبی 🤩🤩🤩 ان شاءالله زودی بزرگ و خوب میشه میاد خونه کلی تو بغ ...

آرهذخیلی خووبه..انشاءالله قسمتت بشه ب زودی🙏🙏🙏🙏

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
2706