2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013904 بازدید | 355184 پست
من ميخورم سير ميشم بعد نيم ساعت بعد انگار هيچي نخوردم  اره يكم بايد كمتر باشه اين دو سه ماه او ...

من کلا تا ۷ هفته اینطوری بودم هرچی میخوردم سیرنمیشدم ومدام گرسنم بود اصلا احساس سیری نداشتم .....ولی الان سیر میشم وچون زیاد میخورم بازم حالت تهوع میگیرم

آره رابطه نباشه بهتره عزیزم

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
سلام دوستان صبحتون بخیر  اینم بیبی من انشالله قسمت تک تک منتظرا

امیرعلی جون 😍😍😍😍😍😍😍😍

خدایا شکرت هزاران مرتبه شکرت 😭😭😭😭😭😭

خیلی منتظر این لحظه بودم خداروصدهزار مرتبه شکرت 😭

امیرعلی خواهر مهربونم بهت تبریک میگم عزیزدلم بهترین خبری بود که گرفتم خیلی خوشحالم برات مبارکت باشه عزیزدلم انشاءالله این ۸ماه باقی مونده رو بسلامتی بگذرونی وامیرعلی رو صحیح وسلامت بگیری بغلت ودلشاد بشی 

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سامیار۱۴۰۲#   عشششق#   به شما دوستان عزیزم وهمه ی مادرای جدید تاپیک  هم تبریک می ...

ممنونم دوست عزیزم انشاءالله خیلی خیلی زود بیای وخبربارداریت رو اینجا برامون بزاری ❤❤❤

سلام دوستای گلم..تادیروزحال دخترم خوب خوب بود....دکتردیروزاحازه داد سینه موبا شیردوش خالی کنم و دخترم زیرسینه خالی مکیدن بادبگیره..خداروشکرخوب بود ساعت4شیرشوخورد......چشای نازشو بازکرد...همه چی خدب بود..وعده ساعت6ک رفتم بهش بدم دیدم بی حاله گفتم این وعده زیرسینه نبرم و با سرنگ بهش شیربدم ....بجه م بی حال بود یه مقدارخورد..باقیشو باشیلنگ فرستادم سمت معده ش.....ساعت 8دیگ.بی حال ترشد بچه م😭😭😭باشیلنگ فرستادم شیزشو دیگ گفتن بروخونه..ازساعت6اومدم بیمارستان بازم بی حاله بچه م و دکترش گف بایدنمونه آب کمرشو(نخاع)بگیریم شایدخدایی نکرده دورازجونش معزش عفونت گرفته باش😭😭😭...الان منوبیرون کردن تانمونه شوبکیرن😭😭😭😭😭توروخدا توروخدا براش دعاکنین بذاش دعاکنین بچه م هوشیاریشو بدست بیاره🙏🙏🙏🙏🙏🙏بچه م اتفاقی براش نیفتاده دوراز جوونش🙏🙏🙏🙏😭😭😭😭توروخدا عاجزانه میخام هرکی نوشتمو خوند ازته دل برابهبودی دخترم دعاکنه🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
2731
سلام دوستای گلم..تادیروزحال دخترم خوب خوب بود....دکتردیروزاحازه داد سینه موبا شیردوش خالی کنم و دختر ...

عزیزم بمیرم الهی براش ایه الکرسی خوندم فاطمه جون تروخدا نگران نباش خوب میشه دخترت انشاالله❤❤❤❤

اللهم صل علی محمد و ال محمد🤲🤲🤲🤲

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭

وااای امیرعلی عزیزم خیلی بهت تبریک میگم😍😍

امیدوارم اول سالم بعدم گلپسر باشه.🙏🌹

همیشه تو دعاهام بودی و به یادت بودم.انشاءالله به خواسته ی دلت برسی

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...

بچه ها من خیلی خوشحالم که باردارای قبل به سلامتی زایمان کردن و الان یکی یکی داره بیبی چک بچه های تاپیک مثبت میشه و جای قبلیارو میگیریم.امیدوارم مثل اونا تیکر من و بقیه ی دوستان هم آبی بمونه😍😍

از ته دل از خدا میخوام بقیه هم همین ماه بیبی مثبتشونو بزارن و هیچ منتظری تو تاپیک نمونه دیگه🙏🙏🙏🙏

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...
سلام دوستای گلم..تادیروزحال دخترم خوب خوب بود....دکتردیروزاحازه داد سینه موبا شیردوش خالی کنم و دختر ...

فاطمه عزیزم دارم اشک میریزم وبرات مینویسم امیدوارم جواب نمونه که اومد همه چیز خوب باشه ودخترت سالم سالم باشه وهوشیاریش برگرده امیدوارم خدا برات معجزه بکنه ودخترت رو صحیح  وسلامت توبغلت بگیری خواهرم از خدا میخوام حال دخترت هرچه زودتر بهبود پیدا کنه 

2740

آخی عزیزم .ان شالله که چیزی نیست وخدا گل دخترت رو بهت ببخشه به حق فاطمه زهرا🙏وصحیح وسلامت بغلش بگیری فرشته کوچولو رو.

ایشالله هر چه زودتر خبر بهبودیشو بدی به حق و حرمت شهید شش ماهه کربلا و عزیز خانوم فاطمه ی الزهرا 

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)
همینایی ک گفتم.لبنیات حذف.شیرینیجات حذف.گوشت قرمز محدود.بوقلمون.مرغ.ماهی دادچینو زنجبیلم خوبه.دمنوش ...

اینی که میگی برا چی خوبه 

من تنبلی و ضعف تخمدان دارم 

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)

سلام واااااي مباركهههههه عزيزم 🥰🥰🥰🥰🥰 خيلي تبريك ميگم فداتشم 💐💐💐💐💐💐💐🥰🥰🥰🥰🥰🥰😘😘😘😘😘🤩🤩🤩🤩🤩🤩

سلام عزیزدلم،خیلی مبـــــارکهههههه

انشالله به سلامتی و دل خوش بگذرونی

انشالله یه بچه سالم و صالح خدا بهت بده که اسمشو بذاری امیرعلی😍😍😍😍

خیلی مراقب خودت باش

شکر کردنت شده ذکر هر لحظه من،خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏بعد از ۴ سال منو به آرزوم رسوندی🙏،هر لحظه و هر ثانیه که نگاهش میکنم 👶👶👶فقط یاد خودت میافتم🤎🤎🤎تا تو نخوای برگی از درخت نمی‌افته، ممنونم که برای من خواستی😍😍😍برای همه منتظرا بخواه و خواستنت با دلشون یکی بشه🤲🤲🤲🤲

عزیـزم چقدر سختی میکشه طفلی،انشالله زودتر حالش خوب بشه

فاطمه جون براش صلوات نذر کردم،انشالله که اتفاق خوب میافته

شکر کردنت شده ذکر هر لحظه من،خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏بعد از ۴ سال منو به آرزوم رسوندی🙏،هر لحظه و هر ثانیه که نگاهش میکنم 👶👶👶فقط یاد خودت میافتم🤎🤎🤎تا تو نخوای برگی از درخت نمی‌افته، ممنونم که برای من خواستی😍😍😍برای همه منتظرا بخواه و خواستنت با دلشون یکی بشه🤲🤲🤲🤲