2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013904 بازدید | 355184 پست
خوبي عزيزم ؟سامي چطوره؟😊 من علائمم زياد نشده چرا ؟فقط ترشح سفيد دارم شايد تو طول روز يه ساعت نيم س ...

قربونت گلم خوبم.....آره عادیه نگران نباش من تاهمین ۴روز پیش هم هیچ علائمی نداشتم جز درد سینه .....ولی تواین چند روز تا گرسنم میشه تهوع میگیرم غذاهم میخورم تهوع میگیرم چون زیاد میخورم....ولی به شدت تهوع بارداری دخترم نیست وکمتره ....از مرغ هم بدم نمیاد سربارداری دخترم از ۶هفته لب نزدم تا زایمان

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ی شما احساس میکنم پسره ..علایمتون مث پسره 

فدات ماهي جون مرسي واسه پسرم از دو ماهگي علائمم شروع شد البته علائم خاصي هم نبود بي حال بودم به شدت و عصر به بعد دل اشوبه ميگرفتم هنوز دو ماه نرسيدم اميدوارم همينجوري بمونم انشالله شما هم به خواستتون برسين خيلي زود 😍😍♥️

♥️
قربونت گلم خوبم.....آره عادیه نگران نباش من تاهمین ۴روز پیش هم هیچ علائمی نداشتم جز درد سینه .....ول ...

واي من كه خيلي غذا ميخورم هنوز هيچي نشده دو كيلو اضاف كردم 😣چون شير ميدم بيشتر گشنم ميشه شكمم ورم كرده نز ديكي مشكلي نداره تو اين سه ماه اول؟يادم رفته

♥️
2728
واي من كه خيلي غذا ميخورم هنوز هيچي نشده دو كيلو اضاف كردم 😣چون شير ميدم بيشتر گشنم ميشه شكمم ورم ك ...

عشق جون اگر خونریزی و لک بینی نباشه عیبی نداره ولی باید با احتیاط باشه و جلوگیری باشه فک کنم!🤔

البته بهتره که خیلی محدود باشه تا حسابی جای نی نی سفت بشه😍

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
واي من كه خيلي غذا ميخورم هنوز هيچي نشده دو كيلو اضاف كردم 😣چون شير ميدم بيشتر گشنم ميشه شكمم ورم ك ...

من هم وزن اضافه کردم ....با اینکه تهوع دارم ولی غذا خیلی میخورم...شکمم هم جلو اومده ....اگه لکه بینی نباشه اشکالی نداره ولی من سر بارداری دخترم نزدیکی نداشتم اصلا سر این بارداریمم ندارم وقطع کردم...

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
فدات ماهي جون مرسي واسه پسرم از دو ماهگي علائمم شروع شد البته علائم خاصي هم نبود بي حال بودم به شدت ...

انشاالله خواست خدا با خواست دلت یکی باشه عزیزم خدا پسر کوچولوتم حفظ کنه 😍😍

2740
ای بابا شما که جوونید من که پیرزنم چکار کنم؟؟

این حرف ونزن که ناراحت میشما ؟یعنی چی ماجوونیم وتو....

تو تازه اول جوونیته خواهر 🥰❤

این حرف ونزن که ناراحت میشما ؟یعنی چی ماجوونیم وتو.... تو تازه اول جوونیته خواهر 🥰❤

قربون لطفت خواهر 😍😍😍

ولی خوب قطعا دیگه جون و طاقت 24سالگی که دختر دوم را بدنیا اوردم ندارم ولی 

بجاش دوتا گلدختر دارم که کمکم حالم هستن 

خدا هوای بنده هاشو داره

قربون لطفت خواهر 😍😍😍 ولی خوب قطعا دیگه جون و طاقت 24سالگی که دختر دوم را بدنیا اوردم ندارم ولی&n ...

بله عزیزم پس چی به این فکر کن که الان دیگه راحتی ماشاءالله هزار ماشاءالله به گل دخترهات نمیزارن آب تودلت تکون بخوره بسلامتی بارداربشی وزمان زایمان وبچه داری کلی کمک حالت میشن واصلا خسته نمیشی خداروشکر وکیف میکنی از بچه داری 🥰❤مطمئن باش تو از یک مادر ۲۴ساله که یه بچه ۴ ساله داره ویه نوزاد خیلی بیشتر لذت میبری از بارداری وزایمان وبچه داری باور کن خواهرم ❤

نوش جونت باشه تمام راحتی ها وکیف کردن ها وخوشی ها از خدا میخوام همین امسال همه رو یکی پشت اون یکی تجربه کنی و۱۴۰۰امیرعلی رو صحیح وسلامت بگیری بغلت 

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

سلام عزیزم خوبی؟ منم بلاخره تیکر دار شدم😍 چقدر ازت سوال میپرسیدم🙈 خیلی آرومم میکردی دستت دردنکن ...

مبارک باشه هلن جان ایشالا ک بارداری خوبی داشته باشی بسلامتی نی نی رو بغل بگیری همون جنسیتی ک میخای 

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم بخاطر زیباترین معجزه ی زندگیم  دوست دارم خداجونم  .اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم..❤🙏
عشق جون اگر خونریزی و لک بینی نباشه عیبی نداره ولی باید با احتیاط باشه و جلوگیری باشه فک کنم!🤔 الب ...

باشه عشقم مرسييييي اره بايد جلوگيري باشه حتما 🙈

واي فاطمه اينقدر هيكلمو ساختم بعد زايمان يهو شيكمم باز اومد جلو انگار پنج ماهمه 😝گشنم ميشه دست خودم نيست 

♥️