2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6834790 بازدید | 670127 پست
ممنون  میخواستم یه سوال دیگه بپرسم  شکست دی ان ای به واریکوسل ربط داره و درمان داره اصلا ...

آره گلم ربط داره، باعث بالا رفتن شکست دی ان ای میشه، حالا هر چی گرید واریکوسل بیشتر باشه، دی اف آی بالاتر میره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
آره گلم ربط داره، باعث بالا رفتن شکست دی ان ای میشه، حالا هر چی گرید واریکوسل بیشتر باشه، دی اف آی ب ...

یعنی ممکنه نتیجه منفی من به خاطر دی اف ای باشه؟ اگه اره سه تا جنین فریزمم به درد نمیخوره؟

2740
عزیزم ترس برا چی چه خوب باشه جوابش چه خدایی نکرده بد بهتره از احوالاتت خبر داشته باشی ک بدونن چ دارو ...

آره عزیزم خودمم به این نتیجه رسیدم که انجامش بدم که دیگه از بلاتکلیفی دربیام

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
آره گلم اگر قصد درمان داری حتما انجام بده 

مرسی گلم داخل فکرش هستم که انجامش بدم

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
ای بابا  چه گرفتاری شدیم درمانش چیه ؟؟،

گلم اگر گریدش کمه و جراحی لازم نداره با خنک نگه داشتن و مصرف آنتی اکسیدان خیلی بهتر میشه، ولی اگر جراحی لازم باشه با جراحی احتمالا بهتر میشه و خنک نگه داشتن و آنتی اکسیدان 

2706