2752
2734

یادتونه یک ماه پیش گفتم بابام این خونرو که خریده تصمیم گرفته به نام مامانم بزنه ؟ الان تقریبا کابینت هاش تموم شده و مامانم خونه رو کامل ندیده میریم ببینیم منم مامان بزرگم مریضه مامانم چند ماهه اون نگه میداره خاله هام کمکش نمیکنن و منم چند روز پیش با بابام دعوا کردم به نظرتون قایمکی کیک‌ بخرم ببریم اونجا بخوریم ؟ فقط نمی‌دونم چجوری با تاکسی و اون همه وسایل تو دستم ببرم

متولد ۸۶هستم اندازه ۹۰ساله ها میفهمم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بجای کیک، چیپس و پفک و آلوچه بگیر

فقط 41 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست برای💃کاهش وزنه💃. 3خرداد 1403، 88 کیلو  ، هدف نهایی 1فروردین 1404، 70 کیلو. پیش به سوی موفقیت با ماهی دو کیلو کاهش وزن! 
2731
با کی میخوای بری برای دیدن، کیک رو برای کی میگیری  متوجه نشدم من

مامان بابام میرن امروز برای تمیز کاری منم می‌خوام شب برم اونجا 

مامان بابام میرن امروز برای تمیز کاری منم می‌خوام شب برم اونجا 

بنظرم تو خونه خودتون جشن کوچیکی بگیر، یه شام خوب بپز، برگشتن از تمیزکاری خستگیشون در بره

بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم... 
بنظرم تو خونه خودتون جشن کوچیکی بگیر، یه شام خوب بپز، برگشتن از تمیزکاری خستگیشون در بره

غذا گذاشتن بلد نیستم ولی آخه من می‌خوام برم ببینم چجوری شده 

حالانفهمیدم متاهلی یامجرد؟

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید🙏❣️