2733
2734
عنوان

هم زشتم ، هم شبیه خلام ، دلم می خواد تا ابد بمونم تو اتاقم نیام بیرون.

| مشاهده متن کامل بحث + 5114 بازدید | 248 پست

دو راه داری تا اخر عمرت بمونی خونه  که خوبه ولی شاید کمی  عذاب آور و اون پدر مادرت که مسئول اون چهره هستن رو هر روز قهوه ایی کنی یا خودکشی با قرص برنج که البته واقعا دردناکه با گاز بهتره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صدام ضیط کردم‌  نامفهوم تند تند عین خلا حرف می زنم.

به اون‌مادرت بگو خفه اون منو میخواست  😡😡😡چه پررو بگو شوهر خارجی اروپایی میکردی الان تو هم زیبا شده بودی 

چه پررو هستش 👌👌🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️

2731
اول اینکه خوبی دوم اینکه من ی دوست با مشخصات شما داشتم با ی مرد سوئدی آشنا شد مرده صبح تا شب براش ...

دروغ محض🤣🤣🤣🤣بره اروپا برعکس دیوونه میشه دختراش حوری بهشتی ان 🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️

صورتت سالمه چشمات میبینه راحت نفس میکشی دردی نداری میتونی راحت حرف میزنی خودت راحتی فقط بخاطره اینکه ...

هروقت شبیه دخترای روس بود اونوقت باید شکر کنه 🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️👌👌👌👌😑😑😑

آرایش می کردم اونم در حد ریمل و رژ اونم دیگه نمی زنم ، چون بدون آرایش نمی تونم برم هیج جا . چندبار ...

وابییی جررررر🤣🤣🤣🤣چه قد ساده ایی اولا با هیچ پسر ایرانی نباید دوست شد مگه چی هستن ؟دوم پسر میخوایی در آینده برو اروپا هلند و سوئد عروسکن پسراش سوم پسر ایرانی تکو توک نوشون چشم آبی و بلوند هست خیلی کم متاسفانه ۸۰ درصد پسرای ایرانی شبیه عرب هان 🤣🤣👌👌👌🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️ 

تو زشت نیستی فقط پولدار نیستی😁

والا. فک کردی این درو دافا همشون نچرالن؟

زیبایی هم ی نعمته خدا ب بعضیا میده ب بعضیا نمیده

استیلتو ک خودت میتونی سر فرم‌بیاری .صحبت کردنتم میتونی بهتر کنی و درس بخونی و شاغل شی پولم دستت اومد عمل زیابیی میکنی

ببین 

دیگران ۲۰ درصد مارو خوشگلتر از چیزی که هستیم میبینن۱

با قیافت کاری ندارم ولی احتمالا بلد نیستی با ناز حرف بزنی و یا قشنگ رفتار کنی سعی کن اینارو درست کنی

به جای اینکه چسناله کنی میتونی بری از داروخونه برای پر پشت شدن ابرو و مژه سرم بگیری که واقعا تاثیر دارن

برای خوشگل شدن دستات هم هر روز وازلین بزن و اگه خواستی کوتاه کنی حتما با ناخن گیر کوتاه کن

برای قشنگ شدن اندامت اب شدن شکمت پول داری برو باشگاه نداری تو خونه ورزش کن مثلا پلانک برو روزی ۴ ۵ دیقه 

Türk🐺❤ اقایون محترم دلیل بودنتون تو سایت زنانه درحالی که ددی سایت هست کاملا مشخصه که برای چیه اون به کنار ازتون خواهش میکنم وقتی بیرون هستین مثل دختر ندیده نگا نکنین شما خودتون خواهر مادر دارین وقتی به دختر و یه زن البته هولارو فاکتور بگیریم نگا میکنین و تیکه میندازین تو چشم اون خانم یه موجود هول و کنه هستین خواهشا کمتر خودتونو خار کنین و دست از سر خانما بردارین