2733
2734

لطفا نگید عکس .

ولی هم زشتم هم شبیه خلام،  از خودم فیلم گرفتم اصلا مثل خلا حرف می زنم. صورتم شبیه خلاست. 

پیشونی کوتاه ، از گونه تا چونه ام دراز ، صورتم دراز ۲۰ سانت ، ۵ سانت پیشونی ، ۱۵ سانت بقیه صورت

چشم های ریز و ناهماهنگ،  با پلک های افتاده.  لب های باریک و زشت با دماغ گنده.

موهای معمولی خیلی معمولی .

ابروهای صاف اصلا تاج ابرو ندارم. از بس ابرو ندارم اصلا دست نزدم چون باریکه

اصلا حالم بد شد. 

به مامانم میگم درد و دل کنم. میگه خب همینه که هست من چیکار کنم. بد تر حالم بهم می زنه‌

بقیه جوانب به درک . زندگی برای خودم سخته

چند سالته

Eil1381 _تبریزقیزیم😊🍓به حکمت خدا دلبسپار تو مورو میبینی خدا پیچش مورو🤗میخوای تغییر کنی یک سال کتاب خوانی جز روتینت باشه اون وقت حسرت روزای بدون مطالعه رو میخوری  مهم ترین درسی از زندگی گرفتم هیچی چیزی مهم تر از سلامت روان برای انسان نیست ، بحرانی ترین مسایل و مشکلات که پیش اومد یادت نره چند دیقه ای به تنفس دم و بازدم عمیق بپردازیم که خدایی نکرده دچار نشخوار فکری و افسردگی و به طبع اون پایین اومدن کیفیت زندگی دچار نشیم😍🍉بیاین بخندیم 😊جو سایت از غم و ناراحتی افسردگی خیانت به سمت شادی و خوشحالی و سرزندگی و تعهد سوق بدیم👌😊دارای حس ششم قوی🤪دوست دارم به درجه ای برسم خدا دوسم داشته باشه....خدایا از خودخواهی من حقیر بکاه به خداخواهیم بیفزا😔❤عالم محضر خدااست👌

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

خل بودنو که با مطالعه و تمرین فن بیان درست میکنی میمونه یه قیافه که ارایش میکنی درست میشه حالا زیبا هم نشدی معمولی میشی!گیر این دو تا نباش بقیه زندگیتو درست کن که اصل کار اونا هستن

شانس و اقبالت بلند باشه قیافه مهم نیست والا گرچه من فکر میکنم آدم زشت وجود نداره

فقط 27 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️