2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6840627 بازدید | 670457 پست
سلام دوستان گلم ، من الان دارم بيمارستان ان شا الله براي زايمان ، هميشه هميشه تو يادت همتون هستم ، ه ...

خدا پشت وپناهتون عزیزم بسلامتی و میمینت💙

گاهی خدا آن قدر صدایت را دوست داردکه سکوت میکند تا تو بارها بگویی خدای من . . .میدانم که صدایم را شنیده ایی از هرکجا که نامید باشم از مرحمت تو نامید نیستم خدای من......تیکر بارداری زدم و امید دارم جوابم رو میدی خدای من💙🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من نچرال بودم عزیزم

مرسي آزي جون، نچرال رو خودت پيشنهاد ميدادي هر بار؟ ازمايشي چيزي ازت ميگرفتن؟ يا همينجوري خودشون نچرال رو براتون انتخاب كرده بودن؟ پروژسترون هم داشتي؟ من ميخوام ديگه از اين به بعد همش نچرال باشم انشالله كه خدا طبيعي بده و لازم نشه اصلا، خيلي پُر رو تشريف دارم از خودم در عجبم، عين يه ديوانه اميدوارم اصلا همش يه جوري ميگم خدا طبيعي بده كه خودم خجالت ميكشم از پرروييم

...
سلام مامان سبحان واسه من خيلي دعا كن ني ني ام رفته زودتر يكي جاش برگرده طفلي شوهرم دلشو خوش كرده به ...

وقتی مامان بزرگم فهمید دوباره باردار شدم بهم زنگ زد گفت دیدی بهت گفتم وقتی کسی بچه از دست میده پای بچه تو شکم مادر جا میمونه تا بعدی زود جاشو بگیره 😂😂طفلک هی به من میگفت گریه نکن مادر به خدا تو زود حامله میشی پای بچه تو شکمته هنوز 😂😂حالا تارا جان شما هم منتظر نی نی باش عزیزم

2731
سلام دوستان گلم ، من الان دارم بيمارستان ان شا الله براي زايمان ، هميشه هميشه تو يادت همتون هستم ، ه ...

ای جووونم مبارکت باش گلم ایشالا پسر نازتو سالم و سلامت بغلش بگیری و ی زایمان خوب و راحت داشته باشی عزیزم

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤
مرسي آزي جون، نچرال رو خودت پيشنهاد ميدادي هر بار؟ ازمايشي چيزي ازت ميگرفتن؟ يا همينجوري خودشون نچرا ...

رویان خودشون پیشنهاد نچرال دادن چون من خودم اصلا مشکل نداشتم ولی اهواز رو خودم پیشنهاد دادم چون دیدم با استرادیول نتیجه عکس میگرفتم و اندوم رشد نمیکرد و از طرفی همسرم خیلی مخالف بود دارو استفاده کنم میگفت چون تو مشکلی نداری اینا ممکنه تازه نتیجه عکس برات داشته باشه و روند طبیعی هورمون هاتو بهم بریزه. به قول بابام هیچوقت از خدا کم نخواه خدا اینقدر بزرگه و بخشنده است که کم خواستن ازش یجورایی شک کردن به قدرتشه. 

الهی فداش بشم بلاچه😍روزای سخت و شیرینت شروع شده😁 رویا جون دعا کن همه ی مامانا به سلامتی نی نیاشونو ...

الهی که نصیب همه مشتاقا بشه.... لذت و عشقش با هیچ چی تو دنیا قابل مقایسه نیست

براش اکوی قلب تجویز کردن.... گفتن نافش که افتاد تا قبل یک ماهگی باید انجام بشه... اصلا نمیدونم اون روز باید چیکار کنم!😢 انشالله که امام رضا خودش کمکم کنه

پوشکشو میخوایم عوض کنیم جیغ میزنه اصلا دوست نداره به بدنش دست بزنیم حالا میگم وقت اکو چیکار کنم!!!

دیروز بردمش برای آزمایش تیروئید قرار بود کف پاشو تیغ بزنن. اینقدر مثل مرغ پر کنده تو اتاق اینور اونور رفتم که خانمه منو از اتاق بیرون کرد درو بست.... صدای گریه اش که میومد من پشت در زار میزدم😭.... اصلا یه جوری دل نازک شدم که خودم خودمو نمیشناسم

2740
الهی که نصیب همه مشتاقا بشه.... لذت و عشقش با هیچ چی تو دنیا قابل مقایسه نیست براش اکوی قلب تجویز ک ...

عزیییییزم مامان مهربون.مامان زحمت کش. نگران نباش این روزها هم می گذره و همه چیز به خیر و خوشی تمام میشه بهت قول می دم

بچه ها من دیروز پانکچر شدم یکشنبه انتقال دارم ازتون چن تا سوال دارم لطفا هر کی میدونه راهنمایی کنه ممنون میشم

من از دیروز لک صورتی دارم احتمالا موقع عمل زخم شدم چیکار کنم قطع بشه ؟ برای انتقال مشکلی پیش نمیاد؟

دوم اینکه برای افزایش ضخامت رحم چیکار کنم؟

سوم اینکه من شوهرم مورفش صفر بود با کلی رعایت تغذیه و پنتوکسی فیلین و فرتیل پلاس شد  دو که میکرو کردیم٫ حالا اگه یعو قرصا رو قطع کنه اوضاعش خراب تر نمیشه؟

سلام عزیزم،آره آز دادم هنوز جوابش نیومده دارم سکته میکنم بچه هاااا التماس دعا

عزیزم.منتظریم.خبربده حتما

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
الهی که نصیب همه مشتاقا بشه.... لذت و عشقش با هیچ چی تو دنیا قابل مقایسه نیست براش اکوی قلب تجویز ک ...

عزیییزم منم اصلا تحمل گریه بچه ها رو ندارم از الان غصم گرفته برای این آزمایشا و واکسنا🙈🙈ان شاءالله که هیچ مشکلی نداره به حق امام رضا همه بچه ها سلامت باشن زیر سایه پدر و مادرشون🙏🙏

خدا جونم شکرت...
به سلامتی عزیزم.همش منتظر بودم بیای و خبر بدی.انشاالله همشون جنین با کیفیت می شند و این ماه حتما مام ...

ممنونم عزیزم 😘شرمنده دیروز حواس درستی نداشتم بهت پیام بدم امروز دنبال تایید دارو بودم دیر رسیدم خونه

2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز