2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6849864 بازدید | 671083 پست
مامان سوفی تاحالا شد تو بارداری حس کنی بچه تو واژنه احساس گرفتگی تو واژن دارم انگار سنگینه همون طرف ...

عزیزم این حس اصلا به طول سرویکس ربط نداره. بخاطر سنگین شدن رحم هست چند ماهه هستی الان؟

من اینجوری نبودم ولی میدونم چی میگی

خدایا شکرت 🙏🏻❤️
کسی میدونه امپول فمولایف و تا هفته چند باید بزنیم یه هفته س در به در دنبالشیم امروز یه بسته ۵۰۰ دی پ ...

عزیزم من اطلاعی ندارم متاسفانه، حتما از دکترت بپرس تا کی باید بزنی

الان لک بینی داری؟ چرا این آمپول رو دادن؟

خدایا شکرت 🙏🏻❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله هرچی خیره برا هممون اتفاق بیفته منم دعا کنین عزیزم تک تکتون خوشخبرباشین همیشه🥰❤️ ولی پارسال ...

منم بعد از سه بار سقط وقتی مثبت شدم فقط میترسیدم که میمونه یا نه

کل بارداریم لذت نبردم چون فقط میترسیدم

اما اگر خدا بخواد بمونه میمونه نگران نباش ❤️ مبارکت باشه 💗💗💗

خدایا شکرت 🙏🏻❤️
منم بعد از سه بار سقط وقتی مثبت شدم فقط میترسیدم که میمونه یا نه کل بارداریم لذت نبردم چون فقط میتر ...

ممنون عزیزم هرچی صلاحه همونم اتفاق میفته❤️

رویایی که کاشتی،عشق میخواهد،مراقبت میخواهد،ازهمه مهمتر،صبرمیخواهد...🌱
2731
مبارکت باشه  ان شاالله که بچسبن به دلت 💕 بهار جان شما خواستی سه تا انتقال بدن یا نظر دکتر بو ...

فداتشم ممنون منکه بعد سقطم دکترم گفت باید بارداری بعدیت ۱قلویی باشه...  نمیدونم به چی بستگی داره جنین هام بسته ۳تایی بودن همونام انتقال دادن

قربونت عزیزممم.. الان دیدم بتاتم مثبت شده شکرخدا الهی سالم بیاد بغلت عددشم خوبه اصلا عددش مهم نیس مه ...

مرسی گلم بهترینا برای شما🫂

عزیزم انشاءالله خیره چرافرداازمایش نمیدی عزیزم مشخص میشه روز14اخیالت راحت میشه

سلام صبح بخیرعزیزم. شوهرم گفت بزار همون فردابرو ک خاطرجمع باشی

آنقدر زیر درخت صبرمینشینم ک روزیه مرا بدهد♥️خدایا امیدمو ناامید نکن♥️🙏
بچها من امشب ک شب جهاردهم انتقالمه ازساعت شش بعدازظهر دوتا ساق دستام تیرمیکشن بدجورگاهی اوقاتم ساق پ ...

عه منم انتقالم دستام بشدتتت درد میکرد البته اینبار کمتر در حد تیرکشیدن و بیشتر پاهام