2733
2734

اره کم کم جذب زندگیت میشه

خدایا هممون رو با یه خبر عالی ،‌با یه اتفاق خوب یهویی خوشحال کن😌💖                                                      خدایا ازت خیلی ممنونم که بهم بچه سالم دادی *****

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای...نمیتونم فکر دور کنم از ذهنم

کتاب معجزه سپاسگزاری رو بخون از راندا برن ببین چجوری روحیت خوب میشه و فکر منفی هم نمیکنی

خدایا هممون رو با یه خبر عالی ،‌با یه اتفاق خوب یهویی خوشحال کن😌💖                                                      خدایا ازت خیلی ممنونم که بهم بچه سالم دادی *****
2728
عزیزم بهتری

سلام گل مهر جون خوبی...یه روز خوبم یه روز نه...الان هم کلی فکرا منفی اومد تو سرم...این چند روز به دخترم گیر دادم..که دور از جون نگه سر درد دارم. خدای نکرده فکر منفی من تبدیل به واقعیت بشه😔😔😔😔😔 تمام بدنم از استرس این فکر داغ میشه

♥️😍♥️
سلام گل مهر جون خوبی...یه روز خوبم یه روز نه...الان هم کلی فکرا منفی اومد تو سرم...این چند روز به دخ ...

اصلا به این فکر نکن 

که هر چی فکر کنی سرت میاد 

من ۸ سال تمام همش فکر میکردم باردارم مگه بودم به حز اخرین بارها که اصلا فکرشم نمیکردم 

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔

[QUOTE=261596835]اصلا به این فکر نکن  که هر چی فکر کنی سرت میاد  من ۸ سال تمام همش فکر میکردم باردارم مگه ...[/QUOTE تو همین نی نی سایت همش مینویسند فکرا منفی جذب میشن زود..و خیلی ادمو میترسونن..

♥️😍♥️
2738
[QUOTE=261596835]اصلا به این فکر نکن  که هر چی فکر کنی سرت میاد  من ۸ سال تمام همش فکر میک ...

من هر مدت به یه چیز گیر میدم..که الان متاسفانه به دخترم گیر دادم..و داعم نگرانم..گل مهر جون تو هم نگران دخترت میشی و نفوذ بد میزنی واسه دخترت؟

♥️😍♥️
من هر مدت به یه چیز گیر میدم..که الان متاسفانه به دخترم گیر دادم..و داعم نگرانم..گل مهر جون تو هم نگ ...

من دخترم شرایط بدیو گذروند .

پارسال همش میگفت سرم درد میکنه 

چون ضربه مغزیم بود ترسیدم به  دکتر گفتم 

کفت اصلا مهم نیست توجه نکن

بچه ها تو‌یه سنی همش الکی میگن

ا صلا نمیشه خیالت راحت

وای خداروشکر..ممنون که وقت می‌زاری جواب میدید..بخدا اینقدر خوشحال میشم پیامتو میبینم..چون یه همدل و هم درد پیدا کردم کسی که درکم می‌کنه..آخه دیگه حتی به خواهرم هم نمیکند ترسامو چون خیلی سرزنشم می‌کنه😔

♥️😍♥️
من دخترم شرایط بدیو گذروند . پارسال همش میگفت سرم درد میکنه  چون ضربه مغزیم بود ترسیدم به &nb ...

الهی ..عزیز دلم..تمام تایپیکهاتو خواندم واسه دخترت.خیلی ناراحت شدم که چی کشیدی..اما خدارو خداروشکر که دختر ت خوب شد..انشاالله همیشه سلامت باشید و همچنین آرامش داشته باشی

♥️😍♥️
وای خداروشکر..ممنون که وقت می‌زاری جواب میدید..بخدا اینقدر خوشحال میشم پیامتو میبینم..چون یه همدل و ...

اره دیگران بعد یه مدتی از حرفامون خسته میشن

ا صلا نمیشه خیالت راحت

سلام خوبی..حال روحیت خوبه؟؟؟ من از دیروز استخوان قوزک پام درد داره..همش در حال بررسی استخونمم..فک میکنم توده داره...بعد از دکتر رفتن هم خیلی خستم😔😔

♥️😍♥️
2706