2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6833196 بازدید | 669969 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهرا ستروتاید رو‌ گفته بودن از ناف تزریق کنیم من از بازو‌تزریق کردم اشکال داره ؟ یعنی بردم تزریقاتی گفت هم‌ناف میشه هم‌بازو‌منم به بازو‌ زدم الانم با مرکز حرف میزدم توضیح میداد از ناف بزن ؟

خداوندا تو خود گفتی که در قلب شکسته خانه داری، شکسته قلب من جانا به عهد خود وفا کن 
خواهرا ستروتاید رو‌ گفته بودن از ناف تزریق کنیم من از بازو‌تزریق کردم اشکال داره ؟ یعنی بردم تزریقات ...

من از بازو زدم دکترمم گفت بازو بزن 

خدایا مرسی که بغلمو با دستات پر کردی ❤️
2728
آخه مگه تو خواب ببینی مادر شدی تعبیر بدی می‌تونه داشته باشه دارن بهت الهام میکنن که انشاالله مامان ش ...

مامان رقیه بخودت استرس نداره. ممکنه چند قلو بودن یه قل از حرکت ایستاده باشه. بتات اولت خوب بود کاش دیگه آزمایش نمیدادی اینطوری استرس بکشی. برای آروم شدن دلت آیت الکرسی میخونم. 

خدایا شکرت
من از بازو زدم دکترمم گفت بازو بزن 

چقدر این‌جزئیات استرس میاره برای من ❤

ممنون جواب دادی گلم 

خداوندا تو خود گفتی که در قلب شکسته خانه داری، شکسته قلب من جانا به عهد خود وفا کن 
دقیقا اخرین  بار برا یه ازمایش ۳  بار لنست زدم گفتم دیگه نمی گیرم الکی دارم وسواس میشم

عاره بده من يسري با فاصله ٥ دقيقه گرفتم فرقش دو سه تا بود😅

ولي احتمالا ازفردا قندارو نه ساعته ميگيرم

فقط بخاطر تايم بيداريم و نماز ٨ ساعته ميكنم كه بااين اعداد برم ميخاد بگه برو انسولين بزن😑

2740
الانم ساعت رنده مطمئن باش خدا حافظ بچه هاته خدا رو شکر افت بتا نداشتی فقط رشدش کمه ممکنه  فندقم ...

فدات شم اکرم جون یکم آروم تر شدم همش احساس میکنم به خاطر دعاهایی هست که در حقم میکنین ..باشه سپردم به خدا و دست به دامنش شدم خودش دلم شاد کنه و برام معجزه کنه قربونت همتون برم که به فکرمین

برای سلامتی نی نی تودلیم یه صلوات مهمونم میکنید قربونتون برم..خدایا شکرت بعد هشت سال انتظار و چهار بار انتقال منفی با انتقال پنجم کنجد منم آوردی تو دلم خدایا خودت سالم بیار تو بغلم ..دعای روز و شبم خدایا دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ..الهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم
مامان رقیه بخودت استرس نداره. ممکنه چند قلو بودن یه قل از حرکت ایستاده باشه. بتات اولت خوب بود کاش د ...

ممنون شوره جان برام دعا کن با نی نیت .. انشاالله که اونطوری میگین باشه به خدا بگو دل رقیه رو شاد کردی بهش ببخش بچش رو ..خدایا خودت دلم رو آروم کن خدایا خودت بهم رحم کن چون خودت میدونی چه حالی دارم و به چی ها فکر میکنم🤲😔😔

برای سلامتی نی نی تودلیم یه صلوات مهمونم میکنید قربونتون برم..خدایا شکرت بعد هشت سال انتظار و چهار بار انتقال منفی با انتقال پنجم کنجد منم آوردی تو دلم خدایا خودت سالم بیار تو بغلم ..دعای روز و شبم خدایا دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ..الهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم
خانم های عزیز ، مادر های زیبا توروخدا استرس نداشته باشین

شما كلا اقدام نكردين؟

ازكجا نميدوني بچه اولت پسره خيلي حيفه كه طبيعي ادم باردار بشه و بخاد بياد تو اين راه پر هزينه و استرس

حالا باز بچه دومت باشه حق داري ولي بچه اول واقعااااا حيفه عزيزم

عزیزم این موردی که بخاطرش خیلی نگرانی یه امر طبیعی هست، استرسی که الان داری صد پله بدتره، ان شاالله ...

برام دعا کن عزیزم دارم سعی میکنم خودم رو آروم کنم و بگم مشکلی نیست خیلی سختی کشیدم و درد و رنج و غربت کشیدم تا بچه بیاد تو دلم ..برام دعا کن بگو یا امام رضا غریب ضامن بچه رقیه هم بشو ..بگو قرار سال بعد بیاره پابوست بگو امیدش ما امید نکن😭😭😭

چه جالب انشاالله که خیره😍نه من ندیدم

انشالله عزیزم

جان مادر نمی آیی؟؟..چین های پیشانی مادر هنوز به تعداد دلخواهت نرسیده که نمی آیی؟؟...راستی مادر، جایت خوب است؟...دلت برای نوازش های مادرانه ام تنگ نیست که نمی آیی؟؟...یا اینکه منتظر شرایط بهتری تا وقتی میایی همه چیز باشد و تو کم نداشته باشی؟؟...عشقِ مادر،خانه ام سوت و کور است نمی آیی؟...زبانم قاصر است نمی آیی؟..نازنین فرشته مادر،خدا در نزدیکی توست؟..اگر دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بودی خدا را حس کردی،بگو مادرم منتظر من است،اجازه بگیر و به درونم بیا...😔
با استراحت خوب میشه سمت گودی کمر میشه. ولی امروز خیلی بیشتره.ولی دیگه هیچ کاری نمی تونم بکنم بدنم خی ...

الهی عزیزم، آره دیگه گودی کمر خیلی بیشتر میشه ماه های آخر، سعی کن تمام روز شکم بند بارداری استفاده کنی که فشار کمتری به کمرت بیاد، یسری نرمش هم هست توی اینترنت بزن برای کمتر کردن فشار روی کمر توی اواخر بارداری، انجام بده ان شاالله بهتر میشی 🤲🌹

ماشاالله لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم
2706