2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6850591 بازدید | 671139 پست
عزیزم چرا میای اصفهان؟کدوم دکتر؟

عزیزم واسه اسپرم اهدایی میام

دکتر ایزدی ، iui

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
به سلامتی و ان شاالله نتیجه خوبی بگیرین .آسمان جان شما چه جوری نوبت دکتر مصطفایب رو گرفتین .تلفنی یا ...

ممنونم عزيزم، ، نوبت سونو که همیشه دارن راحت میشه اینترنتی گرفت ولی نوبت ویزیتشون خیلی زود پر میشه و حضوری هم بگی برات نوبت نمیزنن میگن برو اینترنتی نوبت بگیر ، عموما دهم به دهم ماه نوبتاشون باز میشه و برای مصطفایی دو روزو پر میشه شما از روز دهم هر ماه چک کنید که نوبتا باز شد سريع نوبت بگیرید،،،

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حقیقتا باید شرایط خودت و نظر دکتر رو ببینی چون اکثر ای وی افی ها خودشون سزارین رو انتخاب میکنن   ...

زنگ زدم مطب دکترم سوال کردم.

گفت اگه شرایط طبیعی رو داری و لگنت برا طبیعی خوبه.میتونی طبیعی بیاری..ولی دکترت هم امادگی داشته ک اگه مشکلی خواست پیش بیاد تو دسترس باشه برا سزارین..

سلام عزیزم...تجربمو میخوام بهت بگم چندسال ناباروری داشتم تا اینکه خدا بهمون یه دختر ناز و تپل داد دخ ...

مممنونم عزيزم از راهنماییتون،  من یه دختر بعد از سه لار منفی شدن از طریق میکرو دارم ،، شما کدوم مرکز رفتید ؟؟ میشه بگیر چند سالتون بود اون موقع ؟؟ واقعا بنظر منم کفر نعمته ،، میدونید آنقدر اطرافیانمون راحت باردار شدن و جنسیتشو جور کردن و حتی فاصله سنی و فصل تولد بچه هاشونم تنطیم شده آوردن که انگار یه حسرتی تو دل همسرم مونده وگرنه خودم که حتی به سرم زده بود بارداری پوچمم یه تنبیه از طرف خدا بوده ،،، خدا همه رو عاقل کنه که اینقدر اطرافیانشونوسر جنسیت تحت فشار نزارن و همسران هم عاقل کنه که بجای اینکه تحت تاثیر حرفا باشن بزنن تو دهن هرکی که دخالت میکنه تو زندگی ها

2731
راستش نه مشخصات نگرفتن... حتی همین سوالو همسرمم ازم پرسید! یه نفرو از نینی سایت پیدا کردم ک چهارسا ...

همون روز تزریق براتون تشکیل پرونده میدن و مشخصات ظاهری همسرت رو با دونر تطبیق میدن به لحاظ قد و رنگ چشم و... اهدا کننده هاشون خیلی زیاده... من اونجا رفتم از نزدیک دیدم چطوره روال کارشون ولی به هیچ عنوان دکتر اجازه نمیده که  اونا رو ببینید... این تشکیل پرونده هم بیشتر ازین جهت هستش که اگر فرزند دوم خواستین سال‌های بعد پدر ژنتیکی  شون یکی باشه. 

و اگر بدونی از کل ایران میان.. حتی عشایر و بلوچ... 

من اولین بار دکتر ایزدی با اسپرم همسرم برام iui کرد.

ممنونم عزيزم، ، نوبت سونو که همیشه دارن راحت میشه اینترنتی گرفت ولی نوبت ویزیتشون خیلی زود پر میشه و ...

مرسی عزیزم .بله حضوری وقت نمیدن دیدم اینو تو مطب .امروز باز شد و تونستم وقت بگیرم .برای سونوگرافی وقت میگیرین نمیدونستم باید وقت گرفت 

خدایا ازتو معجزه میخواهم ،معجزه ای بزرگ در حد خدابودنت ،تو خود بهتر میدانی ،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند ...

بچها  من باردارم دبلیو، بی ،سی برام زده ۱۳, رنجش از چهار تا یازده و نیم این چیه؟ دفع پروتین هست ؟ 

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه   سایت پرشده از بچه‌های کم سن و سال حوصله حرف زدن با شماها رو هم ندارم ریپ کنین گزارش میخورین