2733
2734
من ازش معذرت خواهی کردم بازم گفتم تو دعوا بوده

والا عزیزم چیزی تقصیر تو نبوده

متاسفانه الان همه تمرکز رو اینکه مامانت بهش کفته نازا

اصلا اصل ماجرا رو نمی‌بینن

البته اینجا خیلیا از مادرشوهر زخمین برای همین حساس شدن

معمولا تاپیکهای مادرشوهری اینطوری میشن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا عزیزم چیزی تقصیر تو نبوده متاسفانه الان همه تمرکز رو اینکه مامانت بهش کفته نازا اصلا اصل ماجر ...

من خودمم انقد مادرشوهرم دلمو شکسته 

اما باز دوس ندارم اونم ناراحت باشه مث من

ناراحت بچه نباش واقعا بعضی وقتا به صلاح نیست وگرنه خدا بهتر از دل بنده هاش خبر داره

نمیشه گفت ناراحت نیستیم چون واقعا خونمون سوت و کوره ودلمون بچه میخواد ولی خب تمام زندگیمونم نشده تلاشمون میکنیم شد شد نشدم میگیم خدایا مصلحت هرچی هست

فقط این ترحم بقیه ادمو عذاب میده حرفای نابجای مادرشوهر ونگاه های بی معنیش وگرنه درکل بازم راضیم به رضای خدا

خدایا به فضل وکرمت شکر 🌷🌷🌷ده سال گذشت به اندازه یه چشم برهم زدنی خدایا منم به ارزوی مادر شدنم برسون😔
2731
نمیشه گفت ناراحت نیستیم چون واقعا خونمون سوت و کوره ودلمون بچه میخواد ولی خب تمام زندگیمونم نشده تلا ...

آدما برای آزار دیگران اون دنیا جواب میدن ناراحتش نباش بعدم اگه خدا خواسته راضی به رضاش باش حق داری ولی از خدا صبر شو بخواه خودش صلاح بدونه میده

«چگونه می توان مُرد در حالی که هیچ کس زنده بودن شما را نمی فهمد» 
آدما برای آزار دیگران اون دنیا جواب میدن ناراحتش نباش بعدم اگه خدا خواسته راضی به رضاش باش حق داری و ...

فدات عزیزم ممنونم بابت حرفای قشنگت😘

خدایا به فضل وکرمت شکر 🌷🌷🌷ده سال گذشت به اندازه یه چشم برهم زدنی خدایا منم به ارزوی مادر شدنم برسون😔
کی گفته قانون اینجا اینطوریه به شما هم تو دعوا بگن نازا میگید مرسی عزیزم لطف میکنی؟ یکم منطقی حرف ...

قسمت قبلی حرفشونم خوندین یا فقط همین قسمت رو متوجه شدین؟

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
مامانش غلط کرد جوابش همونه که مادرت گفته.دلش برا دخترش می‌سوخت چرت و پرت نمی‌گفت که حقیقت رو بزنن به ...

اینجا خودشونو ب خریت زدن ازبس مادرشوهر بهشون ریده عادت کردن ب پریدن

چه جالب همه گفتن مادر شما نباید چیزی می‌گفت یعنی از عروس دفاع کردن کسی نگفت مادرزن تهمت و عیب گذاشته ...

اینا همونایین ک عروسشون  از دست خودشون و مامانشون در عذابن اینجا معلم اخلاق شدن🙁

البته همش دلیل بر مشکل نیست  واقعا بعضی ها هستن دوست ندارن بچه داشته باشن

آره ولی خوب این زن داداشم خیلی بچه دوست داره همیشه زیارتی جایی میریم میگه خیلی برام دعا کنید که خدا زودی خونه ی مارا هم پر از صدای بچه کنه🥺