2737
2734

حامله نمیشه .دکتر میره.بعد امشب مادرش تو دعوا با جیغغغغ میگف از بس پسر شما تو کمرش زده حامله نمیشه .(داداشم ب شوخی یبار زده) مامانمم گفت دخترت نازاس گردن پسر من ننداز ..زنداداشم پیام داده من دلم شکسته گفتم مامان خودت اول گفت.میگه هرچی مامانم گفت نباید جواب میدادید

چندبار مامانش مارو شسته کنار گذاشته مامانم هیچی نگفته هی گفته زشته بزرگتره .هرچی میخاد میگه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2740

بعد دوسال زود نیست این حرفاااا؟؟؟؟

فقط 30 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            

حالا چرا جلو مامورا؟

اصلا ن به مادر شما ن به مادر عروستون ربطی نداره که کی بچه میارن کی نمیارن 

راستی کلمه نازاواقعا کلمه زشتیه به مادرتون بگید رو حرف زدنش کار کنه!!

در پی آن همه خون، که بر این خاک چکید🕊️🌱ننگ مان باد این جان،شرم مان باد این نان،ما نشستیم و تماشا کردیم…😔

مامانت مطمنه داداشت سالمه و مشکل از اون نیست؟ 

تازه کار نیستم پیر شده نی نی سایتم....  بالاخره که منم مامان 4تا پسر جیگر میشم😊 بگو ان شاللهتعیین جنسیت از روی سونو 8هفته ببعد با عکس واضح تخصصمه اصلا 😬 
2706