2733
2734
عنوان

ازدواج دختر مسلمان با دیگر مذهب ها یا بی دین

| مشاهده متن کامل بحث + 1268 بازدید | 123 پست
کجای ایران بهائیت و وهابی و یهودی زندگی میکنند؟خوشحال میشم بدونم،کدو شهرهای ایران؟

من در مورد بهایی ها صحبتی نکرده و نمیکنم . چرا مه اطلاعات درست و مؤثقی ندارم . 

اما کلیمی ها در تهران .. اصفهان .. شیراز.. کرمان .. بروجرد .. و بسیاری از شهرهای دیگر در کنار ما زندگی می‌کنند . مراسم و آیین های مذهبیشون رو به راحتی برگزار می‌کنند . شاید برات جالب باشه که بدونی در راهپیمایی روز قدس شرکت می‌کنند ( برای نشون دادن همبستگی با دولت ابران )  .. کدوم شهر ساکن هستی ؟

خدارو شکر حاضر به سرچ شدی😁  تعدادشون بیش از آماریست که خوندی ! و اعلام میشه .  من عینکی ...

بله درست میگید،کل ایران دین یهود دارن زندگی میکنند،مسلمونا هم کم کم میخوان به همونا بپیوندند😆

فازتون چیه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بله درست میگید،کل ایران دین یهود دارن زندگی میکنند،مسلمونا هم کم کم میخوان به همونا بپیوندند😆 فازت ...

هیچ شخص غیر یهودی ای نمیتونه یهودی بشه 🤣🤣🤣 جزو اصول مذهبی و  باورهای کلیمی هاست . خوبه که بدونی 🌱 

میدونی مباحثه جذاب و لازم هست 

اما شما سفسطه گری 

نه دنبال کسب دانش و بسط اطلاعاتی 

نه حتی میتونی درست نظر مخالف و نقادانه بدی 

به هر ترتیب برات آرزوی موفقیت دارم 🙏🏻

هیچ شخص غیر یهودی ای نمیتونه یهودی بشه 🤣🤣🤣 جزو اصول مذهبی و  باورهای کلیمی هاست . خوبه ...

شما به جای ترویج اصول مذهبی یهودیا و کلیمی ها اگر دوتا خط از دین اسلام و مسلمونا و عقایدشون میخوندی وضعت این نبود

اینجا کشور اسلامیه و ۹۰ درصد مسلمان هستند و یهود رو آدم حساب نمیکنن،حالا هی بیا سنگشونو به سی‌نت بزن.برو دوتا خط از اسلام و مسلمان بخون که بیشتر به دردت میخوره.

شما به جای ترویج اصول مذهبی یهودیا و کلیمی ها اگر دوتا خط از دین اسلام و مسلمونا و عقایدشون میخوندی ...

زیبا فکر !! 

یهودیت تنها دینیست در دنیا که تبلیغات نداره 

میدونی چرا ؟؟ (( قطعا نه )) 

چون هیچ غیر یهودی ای نمیتونه به صرف اراده یهوذی بشه . 

متأسفانه از هوش هم چندان بهره ای نداری .. 

ذکر کردم من در مورد ادیان فیلم ساختم .. و این یعنی قرآن .. تورات .. انجیل .. و حتی تلمود رو بارها خوندم ( میگم چون حتی بعد از نبودن ما آثارمون به جاست .. خوانده و قضاوت خواهد شد )

و البته من هم بیهوده وقت خودم رو و البته تاپیک استارتر رو هدر دادم . 

آنکس که نداند و نخواهد که بداند

… 

@فاطمه_محقق    

دختر مسلمان فقط میتونه با مسلمان ازدواج کنه و ازدواج با ادیان دیگه صحیح نیست

✅ کارشناس و مشاور مذهبی و خانواده. طب سنتی هم تا حدی 🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥 🗣️مشاور روابط زناشویی. ⭕فامیلیم محقق نیست کارم تحقیقه⭕ استخاره هم بلدم🕋. برای استخاره تاپیک استخاره مو ببین. تا جایی که بلد باشم و از دستم بر بیاد در خدمتم. 
زیبا فکر !!  یهودیت تنها دینیست در دنیا که تبلیغات نداره  میدونی چرا ؟؟ (( قطعا نه ))&nb ...

با کلمات بازی نکن.

تنهااااا دینیست که تبلیغات نداره .اگر تبلیغات نداره چرا فیلم ساختی دربارش؟؟چرا اومدی منو ریپلای کردی و از دین یهود طرفداری میکنی؟درحالیکه اصلا من حرفم این نبود؟

هدفت از ریپلای کردن من فقط همین بود که بگی فیلم میسازی؟😆باشه فهمیدیم

حالا لطفا بفرمایید به فیلم سازیتون برسید.سوژه کم آوردید ۱۰ ۱۵ هزارتا یهودی ریختن تو شهرهای مختلف،ازشون کمک بگیر.

دیگه ریپلای نکن حوصلتو ندارم.

زیبا فکر !!  یهودیت تنها دینیست در دنیا که تبلیغات نداره  میدونی چرا ؟؟ (( قطعا نه ))&nb ...

فکر میکنی باور میکنن؟

میدونن جنتیل چیه

یک روز بر گونه این مملکت یک بوسه وبالای سرش یک یادداشت می گذارم و می روم:"آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."
شما به جای ترویج اصول مذهبی یهودیا و کلیمی ها اگر دوتا خط از دین اسلام و مسلمونا و عقایدشون میخوندی ...

مسلمان بودن و اینهمه بی ادب بودن؟

یک روز بر گونه این مملکت یک بوسه وبالای سرش یک یادداشت می گذارم و می روم:"آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."
2706