2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6850311 بازدید | 671114 پست
خیلی خواب خوبیه حتما مادر شدی سمیرا جان به حق امام جواد

واقعا جدی میگی؟ اخه توی گوگل تعبیرش رو سرچ کردم تعبیرخوبی نداشت امیدوارم همین طورباشه😔

جان مادر نمی آیی؟؟..چین های پیشانی مادر هنوز به تعداد دلخواهت نرسیده که نمی آیی؟؟...راستی مادر، جایت خوب است؟...دلت برای نوازش های مادرانه ام تنگ نیست که نمی آیی؟؟...یا اینکه منتظر شرایط بهتری تا وقتی میایی همه چیز باشد و تو کم نداشته باشی؟؟...عشقِ مادر،خانه ام سوت و کور است نمی آیی؟...زبانم قاصر است نمی آیی؟..نازنین فرشته مادر،خدا در نزدیکی توست؟..اگر دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بودی خدا را حس کردی،بگو مادرم منتظر من است،اجازه بگیر و به درونم بیا...😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره عزیزم درسته 

میگم عزیزم ستروتاید هم برای من ۲ تا نوشته یکی برای امروز یکی برای فردا دفعه پیش که پانکچر شدم‌۳ تا نوشته بودی یه وقت اشتباه نکرده باشه؟

خداوند همه چی رو می‌دونه و همه چی رو درست می‌کنه ،آرامش داشته باش
واقعا جدی میگی؟ اخه توی گوگل تعبیرش رو سرچ کردم تعبیرخوبی نداشت امیدوارم همین طورباشه😔

آخه مگه تو خواب ببینی مادر شدی تعبیر بدی می‌تونه داشته باشه دارن بهت الهام میکنن که انشاالله مامان شدی قربونت برم

برای سلامتی نی نی تودلیم یه صلوات مهمونم میکنید قربونتون برم..خدایا شکرت بعد هشت سال انتظار و چهار بار انتقال منفی با انتقال پنجم کنجد منم آوردی تو دلم خدایا خودت سالم بیار تو بغلم ..دعای روز و شبم خدایا دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ..الهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم
2731
من قبلش خواب دیدم یه دختر بچه شوهرمو صدا میزنه بابامهدی 

چه خوب ...ولی من بارداریمو خواب دیدم نمیدونم والله انشالله که خیره

جان مادر نمی آیی؟؟..چین های پیشانی مادر هنوز به تعداد دلخواهت نرسیده که نمی آیی؟؟...راستی مادر، جایت خوب است؟...دلت برای نوازش های مادرانه ام تنگ نیست که نمی آیی؟؟...یا اینکه منتظر شرایط بهتری تا وقتی میایی همه چیز باشد و تو کم نداشته باشی؟؟...عشقِ مادر،خانه ام سوت و کور است نمی آیی؟...زبانم قاصر است نمی آیی؟..نازنین فرشته مادر،خدا در نزدیکی توست؟..اگر دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بودی خدا را حس کردی،بگو مادرم منتظر من است،اجازه بگیر و به درونم بیا...😔
عزیزم حالت چطوره مرکز چیزی نگفت ؟

اکرم جان هنوز ساعت پنج زنگ میزنم که دکتر باشه ..اکرم جان با دوقلوهات برام دعا کن بگو خدا امیدم ازم نگیره بگو برام معجزه کنه

برای سلامتی نی نی تودلیم یه صلوات مهمونم میکنید قربونتون برم..خدایا شکرت بعد هشت سال انتظار و چهار بار انتقال منفی با انتقال پنجم کنجد منم آوردی تو دلم خدایا خودت سالم بیار تو بغلم ..دعای روز و شبم خدایا دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ..الهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم
چه خوب ...ولی من بارداریمو خواب دیدم نمیدونم والله انشالله که خیره

عزیزم خیره در ضمن ما از بس بهش فک میکنیم میاد تو ذهنمون همه چی و ب خیر بگیر مخصوصا خواب بارداری رو ♥️

خدایا مرسی که بغلمو با دستات پر کردی ❤️
آخه مگه تو خواب ببینی مادر شدی تعبیر بدی می‌تونه داشته باشه دارن بهت الهام میکنن که انشاالله مامان ش ...

خدا ازدهنت بشنوه عزیزم...میدونم خدا ناامیدم نمیکنه توکل برخودش😘🥰🤲🏻

عزیزم خیره در ضمن ما از بس بهش فک میکنیم میاد تو ذهنمون همه چی و ب خیر بگیر مخصوصا خواب بارداری رو ♥ ...

چشم عزیزم ممنونتم😘🥰

اکرم جان هنوز ساعت پنج زنگ میزنم که دکتر باشه ..اکرم جان با دوقلوهات برام دعا کن بگو خدا امیدم ازم ن ...

الانم ساعت رنده مطمئن باش خدا حافظ بچه هاته خدا رو شکر افت بتا نداشتی فقط رشدش کمه ممکنه  فندقمون پسر باشه میدونم خیلی ناراحتی میدونم خیلی استرس داری خدا خودش بچت و رو بهت ببخشه نگران نباش توکل کن ب خدا ب امام جواد بسپر خودش حافظ بچته مطمئنم

میگم عزیزم ستروتاید هم برای من ۲ تا نوشته یکی برای امروز یکی برای فردا دفعه پیش که پانکچر شدم‌۳ تا ن ...

نمیدونم حتما دکتر این سری اینجور صلاح دونسته 

من فدات شم زینب باجی حضرت زینب دلت رو شاد کنه چقدر شرمنده ام کردی .. انشاالله خدا بازم دعاهای شما رو ...

فدات بشم  من باجی جان که تو هر حالی باشی برای منم دعا میکنی  حال دلت خریدنیه.خدا به دل این مادر نگاه کنه ودعاشو مستجاب کنه که هم در حق خودش هم بقیه دعامیکنه  

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین       

بچه ها من چندساعت سرفه بهم دست داده چند روز اول داشتم ولی خوب شد آب‌نمک غرغره کردم.الانم از سر ظهر یهو شد نفسم بند میاد خیلی شدید سرفه میکنم.نمیدونم بویی کولر.آخه کولر بونداره.نمیشه دارویی هم خورد به زور نفسم نگه میدارم همش آب میخورم سرفه نگیره.

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین       
بچه ها من چندساعت سرفه بهم دست داده چند روز اول داشتم ولی خوب شد آب‌نمک غرغره کردم.الانم از سر ظهر ی ...

فک کنم از هواس خیلی بد الودس