2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6849696 بازدید | 671076 پست
فک کنم از هواس خیلی بد الودس 

آی گفتی حالا فهمیدم  منم کلا جام کنار پنجره است توخونه الانم جلو دهنم وبینیم گرفتم توخونه   تاسرفم نگیره

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین       
میگم عزیزم ستروتاید هم برای من ۲ تا نوشته یکی برای امروز یکی برای فردا دفعه پیش که پانکچر شدم‌۳ تا ن ...

اها راسنی برا منم دوتا نوشته بود 

خدایا مرسی که بغلمو با دستات پر کردی ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها من چندساعت سرفه بهم دست داده چند روز اول داشتم ولی خوب شد آب‌نمک غرغره کردم.الانم از سر ظهر ی ...

منم هر وقت هوا آلوده باشه سرفه میگیرم آبریزش بینی هم پیدا میکنم 

خداوند همه چی رو می‌دونه و همه چی رو درست می‌کنه ،آرامش داشته باش
2731
بچه ها من ساعت ۵ میرم آزمایش محتاج دعام😍😍😍 😘😘😘😘😘 غروب جوابش میاد انشاالله مثبت باشه بیام ...

ان شاءالله خدابهراهت برت دعامیکنیم.  

آخه مگه تو خواب ببینی مادر شدی تعبیر بدی می‌تونه داشته باشه دارن بهت الهام میکنن که انشاالله مامان ش ...

عزیزم این موردی که بخاطرش خیلی نگرانی یه امر طبیعی هست، استرسی که الان داری صد پله بدتره، ان شاالله که همه چی روبراهه

عزیزم کجای کمرت درد داره؟ و اینکه دائمه یا حالت ریتمیک؟ با استراحت تغییری میکنه؟

با استراحت خوب میشه سمت گودی کمر میشه. ولی امروز خیلی بیشتره.ولی دیگه هیچ کاری نمی تونم بکنم بدنم خیلی کم میاره. 

خدایا شکرت
تخمک کشی خیلی عمل سختیه؟ واژن رو گشاد نمیکنه؟؟؟

نه خیلی راحته.بیهوشی کوتاهه .بایه سوزن ریز مویی وارد تخمدان میشن وتخمک های بالغ جمع میکنن. نه دردی نه گشادی نه هیچی.نگران نباش.