2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6836595 بازدید | 670272 پست
هر کسی اطلاع داره لطفا بگه امپول hmg و hcg عضلانی با زیر جلدی؟؟؟ اخه داروخانه سرنگ انسولین نزاشته ول ...

عزیزم آمپول hmg زیر جلدیه و آمپول hcg عضلانی هست.

هنوز دیر نیست...هنوز صبرِ من به قامتِ بلندِ آرزوست

اما در مورد مام، قطعا تخصص و تبحر دکترها در اکثر جاها و مراکز ناباروری معروف تقریبا یکسان هست، اکثرشون هم تجربه کار کردن تو دو سه تا مرکز رو دارند

امااا از لحاظ تکریم ارباب رجوع، نظافت، رسیدگی و ... به نظرم قابل قیاس با خیلی از مراکز نیست و تو این مورد عالی هستند

در مورد دستگاه ها و تجهیزاتش خیلی اطلاعات ندارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما عزیزم چرا انقد ناراحت شدی از حرف من من منظوری نداشتم و اینکه شما فقط از هزینه ها نگفتی چندین بار ...

عزيزم من روز اول شناختي در باره امپول ها نداشتم اشتباه. از خودم بود يكي از بچه هاي اينجا كفت با دكتر عليرضايي ويزيت شدم گفته به همه سينال ميديم واز داروخانه مد نظرتون تهيه كنيد حس خوب نكرفتم رفتم پيش منتظري  منم حق انتخاب داشتم مقصر خودم بودم نه هيچكس واينكه من روز اول سونو شدم گفت همه چي عالي جرا بايد بكه وقتي از كيفيت تخمك خبر نداره مكه دوستمون رفته بيش أنصار پور كفته همه چي عالي !كفته كيفيت تخمكت ضعيفه  بايد تقويت بشي منم سيكلم رو عقب مينداختم به خودم ميرسيدم من حتي قبل بانكجر ١٤ روز أسيد فوليك خوردم  روز اول رفتم هيچي برام ننوشت گفت پريود شدي بيا رفتم برام أسيد فوليك نوشت ١٤ روز خوردم 

کلا همه مراکز انگاری پول براشدن الویت اوله زودی هم میگن اهدایی بگیرید

اونا دلشون به حالا ما نمیسوزه درسته مام دستگاهش داپلرولی تبحردکترهم مهمه 

خیلی وقتا دکترای دیگه سونو میکردن مشکل مریض رونمیفهمیدن اما بعد که نصررو صدا میزدن تواولین لحظه مشکل مریض رومیگفت پس دستگاه زیاد مهم نیست 

من به دستان خداخیره شدم معجزه کرد😍😍
2742

بعد هم امیدوارم خدا برامون بخواد، وگرنه این همه تو مراکز نا اشنا باردار شدند، این همه ادم تو بهترین مراکز و با بهترین دکترها باردار نشدند ، فکر میکنم ما مجبور به اعتمادیم، حالا هر جایی که برای ادامه روند درمان انتخاب کردیم

خاهش میکنم عزیزم.مشکلات عروقی اینارو همون اول تشخیص میده این دستگاه.درسته گرونه و تو این گرونی واقعا ...

عزيزم من كامل متن سونو رو دارم تعدا فوليلول وپليپ واينا  تنبلي تخمدان ،ديكه مشكلات عروقي ربطي به سونو واژن نداره عزيزم

2740
عزيزم من روز اول شناختي در باره امپول ها نداشتم اشتباه. از خودم بود يكي از بچه هاي اينجا كفت با ...

گلم میفهممت  ولی حرفم این بود که الان که با اون دکتری فقط به حس خوب و مثبت شدن فکر کن و با چیزای دیگه و فکر بهشون اذیت نکن خودتو همه چی رو بسپار به خدا الهی که خدا برات بسازه و بزودی صاحب یه پسر صحیح سالم بشی همه دکترا وسیله هستن مهم بالاسریمونه  که برامون انشالله بخواد. بعد من شنیدم اینجا فک کنم زینبی هم گفتن اگه اشتباه نکنم البته گفتن تخمک ظاهرشو تو سونو میبینن و میگن خوبه داخلش تا پانکچر نشیم و بدست جنین شناس نرسه مشخص نمیشه دکتر منم هم بمن مکملی نداد و گفت همه چی اوکیه طبق سونو لابد خوب بودیم که گفتن عزیزم دیگه به این چیزاش فک نکن انشالله همین انتقال دیگه آخرین هزینت  باشه و از یادآوری اینروزا با دیدن پسرت فقط لبخند رو لبات بیاد و بگی تمام این خرجا فدای یه تار موی پسرم 😘

در اندک من تویی فراوان یارب..
خاهش میکنم عزیزم.مشکلات عروقی اینارو همون اول تشخیص میده این دستگاه.درسته گرونه و تو این گرونی واقعا ...

عزیزم ممنون میشم درخواست دوستیمو قبول کنی

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. ...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
بعد هم امیدوارم خدا برامون بخواد، وگرنه این همه تو مراکز نا اشنا باردار شدند، این همه ادم تو بهترین ...

منم نظرم همینه که باید اعتماد کنیم به دکترمون و با فکر خوب جلو بریم و بسپاریم به خدا که اگه اون برامون بخواد هیچ چیزی جلودارش  نیست

در اندک من تویی فراوان یارب..
عزیزم با همون قاشق هم شیر بدی قندش نمی افته  به هر حال امیدوارم موفق بشی تو این زنان طلایی آر ...

سلام زینبی جون ببخشید من شاید یه ۱۸ نوزده روز دیگه اگه همه چیزاوکی باشه برم تو سیکل به نظرت روزه رو تخمک اثر بد نمیزاره کمی نگرانم 

چجوری برای پانکچر یکبار سونومیکنن رشد فولیکول هاراپس چطور میفهمن؟ من مطب رفتم هردوبار۳ دفعه سونو شد ...

بستگی به رشد فولیکول داره من اینبار ۲باربه نظرم سونو شدم ولی دفعات قبل ۶بارم بوده که سونو شده باشم چون توی سایز ۱۰ ایست میکرد فولیکولام خوب بالتبع مجبور بودن همش آمپول اضافه کنن و سونو کنن

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
ممنونم مهربونم. خدا از دهنت بشنوه. ما الان ۹۰ میدبم واسه سونو. ۵۲۸ خیلی برامون زیاده متاسفانه😔 ولی ...

عزيزم  براي من هم زياد فدات بشم البته به همسرم بكم ٧٠٠ تومن هم شده برداخت ميكنه ولي خودم زورم داره به خدا  ناباروري  هزينه هاش خيلي زياد ومتاسفانه تو اين مملكت هيج كمكي نميشه مراكز ناباروري هم دارن بي إنصافي رو  انجام ميدن البته اونا هم ميكن همينه ميخواين بياين ميخواين نياين خدا دلتون  رو شاد كنه دختر دايي خودم جهار بار اي وي اف كرده نشد به خاطر هزينه  زيادش بيخيال بجه شدن باور ميكني

2706