2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671247 پست
من از همون ماه اول این موضوع رو جدی گرفتم وازهمون اول ناامید بودم  امیدوارم توهم بوده باشه 🙄

منم میکروی اول وقتی جنین شناس ناامیدمون کرد دنیا برام سیاه شد

یه مدت خوب شدم حالا دوباره ...

آره واقعا ای کاش 

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانما برا ایو ای چندبار سونو میکنن اخه من شعرستانم باید بیام تهران میخاستم ببینم چندبار سونو میکنن

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه انتقال جنین اخرم برام دعا کنی زندگیم به مو بنده    دعا کن خدا بهم یه نی نی بده 😭
ماهنده جون فکر نکن مراکز دیگه خیلی فرق دارن، من شنبه رفتم که برم تو سیکل انتقال ، تو پرونده الکترونی ...

بخدا این دوست فکر میکنه مام چخبره بخدا هیچ خبری نیست من رفتم دیگه مثل بقیه مراکز هست تازه پولکی تر و خیلی گرون تر مثلا پانکچر الان کرده 9تومن قبل عید گرون کرد از 5.5به 7.5 الان باز کرده 9 تومن چه خبر واقعا چقدر بی انصاف 

2731
شما کی سونودادی ؟ ان اس تی هم دادی؟ من نمیدونم چرا توهم اینکه بچه افت ضربان قلب داشته باشه دارم  ...

من دو روز‌پیش سونو و ان اس تی دادم که واسه فردا اماده باشه ببرم بهش نشون بدم 

خداروشکر خوب بود وزنش ۳۱۰۰ بود  

نگران نباش این استرس ها طبیعی هست اگه حرکاتش خوبه یعنی قلبش هم خوبه 

یعنی الان شما هنوز تاریخ دقیق عمل رو‌نمیدونی؟؟

خدایا شکرت 
من گاهی خیلی ناامید میشم ولی شنیدم مشابه مابودن بچه دارشدن امیدوارمیشم  ولی میگم خداباید بهم بد ...

آره واقعا امیدوارم به موقع بده 

هر روز داریم پیرتر میشیم

ناامید نباش بخدا شرایط شما بهتره. یه بار همایون عباسی به ما پیشنهاد داهدایی داد بهش گفتم آخه همسرم اسپرم داده پس اونایی که ازواسپرمن چی

گفت اونا وضعیتشون از شما خیلی بهتره چون اسپرم خوب داخل بیضه شون هست.

البته اون اوایل بود ک تعداد اسپرم همسرم فوق العاده کم بود باید بخاطر همین تغییر کوچیک شکرگزار باشم

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
مبارک باشه .از دکترت بپرس میتونی از رابط سینه استفاده کنی منم اولش به خاطر زردی بستری شد شیر خشک داد ...

ممنونم عزیزم . امروز از صبح یه سره شروع کردم با شیر دوش دوشیدن تازه غروب یکم آغوز اومد . بیچاره سریع دادم خورد . امیدوادم کم کم شیرم بیاد . هرچند هر ۳ ساعت بهش شیرخشک هم میدم چون گشنه اش میشه 

شما از چندروزقبل انتقال اسپرین مصرف کردی؟ من وقتی برای انتقال برم دکتر نهایت ۱۵روز قبل انتقال میشه ...

من سیکل بلند بودم دکترم حدودا یک هفته قبل از انتقال بهم داد آسپرين چون تعداد استرادیول شده بود روزی 4 عدد، تا قبلش که تعداد استرادیول کمتر بود آسپرين بهم نداده بود

سلام عزیزم خوبی تبریک میگم نینیت چند کیلو بود؟ منم دقیقا روزای اول مثل شما بودم نه شیر داشتم نه بچم ...

سلام عزیز دلم . ممنونم . خودت خوبی ؟ گل پسرت خوبه ؟ امیدوارم بتونم بهش شیر خودمو بدم . خداروشکر پسر من ۴کیلو بود 

عزيزم  باور كن تخمك مهم تر

قطعا هر دو مهمه

درمورد مشکلات تخمک چیز زیادی نمیدونم فقط با توجه به آمار منفیِ دوستانی که مشکل اسپرم داشتن اینو میگم

سه روز اول رشد جنین به تخمک مربوطه از روز سوم ب بعد اسپرم

سلام خانم،قدم نو رسیده مبارک 🌹🌹 کساییکه سزارین میشن شیرشون معمولاً دیر میاد،دمنوش رازیانه میگن خو ...

سلام عزیزم . ممنونم . مرسی از محبتت . اتفاقا سینه منم یه طرفش نوک نداره پس رابط و حتما میگیرم . بازم مرسی 😘😘