2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671247 پست
سلام دوستای گلم. من ضخامتم شکر خدا هشت بود امروز روز نهم هست. دکتر گفت خوبه. خداروشکر ضخیم نشدم. میش ...

عزيزم ايشاله تهران نياي وهمونجا به حق اين ماه مثبت بشي عزيرم گرون  نشده  ٥٢٨ تومن پولي نيست فدات بشم 

گلم اولی که میری پرونده باز کنی سونو میکنن و طبق اون و شرایطو ‌آزمایشهات داروهارو مینویسن دیگه میری ...

خوب من دکترم روز اول سونو کرد گفت داروهامو سوم شروع کنم روز دهم هم سونو کرد و روز دوازدهم روز۱۵ هم پانکچرم بود

یا رب العالمین
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان ابن سینا نیستی دیگه میری مام 

من آبان بودم با طرازی بعضی کارامو میرفتم ابن سینا

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. ...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
عزيزم ايشاله تهران نياي وهمونجا به حق اين ماه مثبت بشي عزيرم گرون  نشده  ٥٢٨ تومن پول ...

ممنونم مهربونم. خدا از دهنت بشنوه. ما الان ۹۰ میدبم واسه سونو. ۵۲۸ خیلی برامون زیاده متاسفانه😔 ولی خب چاره ای نداشته باشیم چه میشه کرد. خدا واقعا کسی رو جای ما تو حسرت نزاره 

دعا کنید خدا در رحمتشو به روم باز کنه و مادر بشم♥️🥰
2731
شما عزیزم چرا انقد ناراحت شدی از حرف من من منظوری نداشتم و اینکه شما فقط از هزینه ها نگفتی چندین بار ...

یا دیدم نوشتی اکثرا منفی شدن تو گروه تلگرام و.... 

سر اینا گفتم منفی حرف نزنیم هیچکس نیست از یه جا صدرصد راضی باشه ولی خیلیا هم راضی هستن ک میرن وقتی منفی حرف زده میشه ته دل کسانی که دارن با انرژی مثبت میرن به اون مرکز خالی میشه البته من خودم برام اهمیتی نداره ولی گفتم شاید دوستانی باشن که از شنیدن اخبار منفی ناراحت یا نا امید بشن اینجا توی این سایت هرکی میاد بخاطر امیدوار شدن میاد همینه که تا هر کدوم از دوستان مثبت میشن از ته دل ماها  که منتظریم ذوق میکنیم خوبه اینجا فقط حرفای خوب بزنیم و بهم انرژی خوب بدیم. این نظر منه شایدم اصلا اشتباهه ولی من گفتم نظرمو بگم و قصد دیگه ای نداشتم.

در اندک من تویی فراوان یارب..
عزيزم ببخشيد اشتباه كردم ٥٢٨ تومن هم در قبال سونو  وويزيتشون واقعا كم

خاهش میکنم عزیزم.مشکلات عروقی اینارو همون اول تشخیص میده این دستگاه.درسته گرونه و تو این گرونی واقعا سخته این همه هزینه.ولی درمانمون واقعا ازلحاظ روحی و جسمی اذیت کننده هست همون اول جای خوب بریم و پول خرج کنیم بهتره.انشاله شماهم نتیجه میگیرین

هیدروکسی کلروکین سولفات داده روزی ۲تا. سپیده من بعد اون آزمایشی که توی مهر رشت دادم و سی دی مارکر ر ...

اهان زرنانی اگه گفته لازم نیست پس نیست 

کلروکین هم خوبه دارویه ایمنیه

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. ...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
دستگاه ها و تجهیزاتشون  به روزتر و جدیدتر و بهتره بخش جنین شناسیش پیشرفته تر از جاهای دیگس. گلم ...

ولی من حرف کاربریhanaaروقبول دارم مام یه مرکزی که پیش تجارت دارن توش میکنن فقط پول میگیرن جون وسلامتی مریض مهم نیست البته همه جا به همین شکله ...

مام با تشخیص و ویزیت نصر مام بود که اونم یه سال بود انتقال میداد فقط که مهم تشخیص است 

من به دستان خداخیره شدم معجزه کرد😍😍
جدی نیست؟

نه دیشب به من ۲ورق داد داوود کلی غر زد ۲ورقم ازاد داد