2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671247 پست
۷۹ خیلی زیاده . به نظرم یه آزمایش d3 بده بعد مشورت کن که ویتامین d3  رو ادامه بدی یا نه . مصرف ...

مرسي عزيزم به دكترم پيام دادم ميگه  ادامه بده به خوردن دوباره بعد ١ ماه ازمايش ميدي  ولي ازمايش تيروييد دارم ميرم ازمايشگاه ميكم ويتامين dهم ميخوام ازاد 

ميدونم من خودم اصلا نديدمش ولي همه مام رو با نصر ميشناختن تيمش تحت نظر اون بود ميگفتن تيمي كار ميكنو ...

گلم از همه سه رو میگیرن زمان پانکچر موقتا تا ببینم چند نی میشه جنین ها بعد طبق اون کم یا زیاد میکنن اگر کمتر بود تعداد نی و جنین ها برمیگردونن این نه فقط تو مام تو بیمارستان بهمن هم که من بودم همینطور بود گلم

در اندک من تویی فراوان یارب..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دستگاه ها و تجهیزاتشون  به روزتر و جدیدتر و بهتره بخش جنین شناسیش پیشرفته تر از جاهای دیگس. گلم ...

عزيزم چه ربطي داره من دارم در مورد اين صحبت ميكنم كه هزينه ها رو دارن روز به روز زياد تَر ميكنن  من كانالش عضو ٤٥٠ نَفَر عضون ، پيشرفته تَر هم باشه حرف من اينه جرا بايد سونو ويزيت كه قيمتش٣٦٠ بود تغيير بدن ٥٢٨ براي من زياد  واقعا ،خداروشكر براي شما  مناسب  وكرونتر هم كنن خدا روشكر شما هزينه اش رو دارين برداخت كنين من روز ١٠ سونو رفتم بركه كرفتم كه به همسرم بدم هزينه ها رو اماده كنيم روز ١٤ اومديم براي پانكجر تعيين جنسيت ٢٥٠٠ كرون شده بود خود برستار هاي بخش تعجب ميكردن ميكفتن نهايت بي انصافيه بعد شما ميكين من حس خوب ندارم 

والله من با توجه به تجربم حالا باز از دکترت بپرس اوابوست متفورمین برایه ماها که پی سی او هستیم خیلی ...

سلام گلم آمپول نوروبیون  برای انتقال هم داشتی ؟ چندتا برای انتقال خوبه بزنیم و چند وقت یکبار من الان تو سیکل انتقالم دارم قرص استرادیول میخورم از الان بزنم یا موقع انتقال؟ من انتقال قبلیم فقط یدونه زدم اونم روز قبل انتقالم

2731
دستگاه ها و تجهیزاتشون  به روزتر و جدیدتر و بهتره بخش جنین شناسیش پیشرفته تر از جاهای دیگس. گلم ...

چجوری برای پانکچر یکبار سونومیکنن رشد فولیکول هاراپس چطور میفهمن؟

من مطب رفتم هردوبار۳ دفعه سونو شدم

یا رب العالمین
واي خدا خيلي بي أنصاف ان  بيشتر بجه ها تو كروه ميكن منفي شديم ديكه مام نميريم حق هم دارن حالا ي ...

عزیزم دستگاه سونوشون داپلره.دقت کرده باشی تواینیستا هم فیلم سونوکردن گذاشتنی کاملا واسه مام با ابن سینا ومراکز دیگه فرق داره.

عزيزم چه ربطي داره من دارم در مورد اين صحبت ميكنم كه هزينه ها رو دارن روز به روز زياد تَر ميكنن &nbs ...

شما عزیزم چرا انقد ناراحت شدی از حرف من من منظوری نداشتم و اینکه شما فقط از هزینه ها نگفتی چندین بار پیاماتونو  دیدم که راضی نبودین مثلا از مکمل دادن ندادن یا خود دکتر و غیره کلی گفتم فک کردم کمکتون میکنه گفتم حستو خوب کن و الان که اونجا میری دیگه به این چیزاش فک نکن که انشالله نتیجه بگیری اگه میدونستم این پیشنهادم ناراحتت میکنه پیشنهاد نمیدادم شرمنده گلم . 

دختر چته ۲ساله فقط.خدا بزرگه ببچت مادر کور میخواد چیکار؟ من خرداد ماه ۱۴ساله ازدواج کردم مثل همیشه ...

الهییییییییی بزوووودی بیای خبر مامان شدنت رو بهم بدی خوشحالم کنی 

منم فقط سال اول خودمو اذیت کردم دیگه سعی میکنم بب قراری نکنم

سلام دوستای گلم. من ضخامتم شکر خدا هشت بود امروز روز نهم هست. دکتر گفت خوبه. خداروشکر ضخیم نشدم. میشه برای من دعا کنین. سه شنبه برام وقت انتقال زدن. دعا کینن جنین هام بگیره در به در تهران و این شهر اون شهر نشم 😔 وای خدا مام چقدر گرون شده. پس ما که از شهرستان میام پول هتل هم باید بدیم چیکار کنیم😔

دعا کنید خدا در رحمتشو به روم باز کنه و مادر بشم♥️🥰
سمر جونم ازکی هزینه دقیق پانچر رو بپرسم؟ واقعا نه میلیون شده؟

عزیزم سلام خوبی ؟ زنگ بزن به مرکز بخش مالی بپرسی میگن گلم من بهمن پانکچر شدم الانو نمیدونم دقیق چقد میگیرن بهمن نزدیک شش میلیون پانکچرم شد و همون روز سه تومنم  گرفتن موقت برای فریز و انتقال که این سه تومن روز انتقال باید همراهت ببری که حالا طبق تعدادی که فریز کردن کم و زیاد میشه

هر کسی اطلاع داره لطفا بگه امپول hmg و hcg عضلانی با زیر جلدی؟؟؟ اخه داروخانه سرنگ انسولین نزاشته ول ...

عزیزم روشو نگاه کن اگه نوشته s.cیعنی زیرجلدی.اگه نوشتهIMیعنی عضلانی.دوتاشم نوشته باشه یعنی دوتاشم میتونی بزنی

عزیزم دستگاه سونوشون داپلره.دقت کرده باشی تواینیستا هم فیلم سونوکردن گذاشتنی کاملا واسه مام با ابن س ...

عزيزم ببخشيد اشتباه كردم ٥٢٨ تومن هم در قبال سونو  وويزيتشون واقعا كم 

چجوری برای پانکچر یکبار سونومیکنن رشد فولیکول هاراپس چطور میفهمن؟ من مطب رفتم هردوبار۳ دفعه سونو شد ...

گلم اولی که میری پرونده باز کنی سونو میکنن و طبق اون و شرایطو ‌آزمایشهات داروهارو مینویسن دیگه میری تا هروقت که قرار شد و خواسی پانکچر شروع کنی از روز اول داروهایی که همون موقع نوشته بودنو میگیری و استفاده میکنی و روز ده پریود یکبار میری و بررسی میشی  میبینن چطوره  همین و روز عملو مشخص میکنن