2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6841228 بازدید | 670509 پست
امپول تا حالا زده؟ دکتر به همسر من گفت ویتامین ک سوسول بازیه این همه خوردی باید امپول بزنی اونم نمید ...

نه عزیزم از این امپول ها نزد

دعا کنید خدا در رحمتشو به روم باز کنه و مادر بشم♥️🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دیگه نذارین گلم 😉😉😉😉

زینبی جون من چند روز پیش دکتر بودم برا سونو وزن ک رشد که خدا رو شکر همه چی خوب بود بچه هم همچنان سفالیک بود که دکار گفت بهترین وضعیت قرارگیری بچه است وقتی به دکتر گفتم میشه تا آخرش همین طور بمونه چون دوس دارم زایمانم طبیعی باشه گفت ما اصولا برا کیسایی مثل شما اصلا توصیه به زایمان طبیعی نمیکنیم. برا موردای شما نمیشه ریسک کنیم برا طبیعی و توصیه میکنیم سزارین بشین. میخوام بدونم چرا گفتن طبیعی توصیه نمیشه؟ اینم بگم دکترم پریناتولوژیست هست. انگار خیلی قبولش هم دارن . اکثرا موارد مشکل دار و چند قلویی رو میفرستن پیش ایشون. حالا نمیدونم چرا این طور گفت . از وقتی که این طور گفته دو دل شدم .همش میترسم اصرار کنم به طبیعی اونوقت مشکلی برا بچم پیش بیاد. مخصوصا که شهر خودمون امکانات لازم رو هم نداره اگه مشکلی باشه

خدایا ممنون بخاطر هدیه قشنگت
میگن برا اسپرم خوبه به دکتر اورولوژ بگو بنویسه براش

عزیزم این دو تا آمپول هورمونیه شوهرم به حاش قرص مصرف کرد که تعدادش خیلییی بالا رفت فقط

نه اصلا تاثیر نداشت. کلا شوهرم داروگیاهی بس که خورد درخت شد بیچاره. ژل رویال رو هم در کنار عسل و خیل ...

ماهنده جان تعداد تحرک مورفو دی اف ای همسرت چند؟چندبار میکرو کردین؟جنین تشکیل شده؟

2740
ماهنده جان تعداد تحرک مورفو دی اف ای همسرت چند؟چندبار میکرو کردین؟جنین تشکیل شده؟

مامان اینده جون یادت نیست منو شما چند بار با هم صحبت کردیم گلم😅 مورفو و تحرک صفر و تعداد کم. دی اف آی شصت بود رسید به سی

گاهی وقتها دلم به حال خودم وامثال خودم میسوزه که ازوقتی ازدواج کردیم اصلا نتونستیم طعم خوشبختی وزندگ ...

عزیزم اشتباه کردی لذت ببر از زندگیت درکنارش تلاشتم بکن یه روری به خودت میای و میبینی اوه چقد از وقتت رفته و هیچ لذتی نبردی فک نکن بچه بیاد معجزه میکنه تو خودت حال خودتو باید خوب کنی 

من مامانم همیشه میگه بچه الویت اخرت باشه چون بعدش کلی محدودیت میاره

از دونفره هاتون لذت ببرید بچه ام به وقتش میاد

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. ...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
مامان اینده جون یادت نیست منو شما چند بار با هم صحبت کردیم گلم😅 مورفو و تحرک صفر و تعداد کم. دی اف ...

چرا یادم بود خیلیی دنبال صحبتامون گشتم پیدات نکردم 🤦🤦🤦😂😂😂😂😂مجبور شدم بپرسم

2706