2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851629 بازدید | 671334 پست
سلام عزیزم خوبی‌ راستش اطلاعی ندارم اما حتما باید تحت نظر دکتر باشی به خاطر ریسک پره اکلامپسی  ...

زینب جان دکتر من ویتامین دی را نگفته بخورم واسپرین.بعد انتقال اولم دیگه مطب نرفتم بعضی بچه هامیگن برا انتقال اول اسپرین نمیدن.من ازکجابفهمم غلظت خون دارم اسپرین بخورم؟ 

ویتامین دی من هم ۳۲ بوده ماهی یکی دوتا قرص ۵۰ هزارمیخوردم.الان ویتامین دی ۱۰۰۰گرفتم هفته ای دوسه تابخورم خوبه؟

یا رب العالمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راستي نازنين جان شما كه سنت كم بوده بعد خودت وهمسرت مشكلي نداشتي چرا تعداد تخمك هات كم شد؟ ذخيره أتو ...

عزیزم قبل میکرو تویه ازمایشگاه خصوصی همسرم ازمایش اسپرم داد همه‌چی گل وبلبل بود بعدکه توازمایشگاه ناباروری داد دیدیم کلا ۲۵درصد اسپرم سالم داره ...منم ذخیرم ۲.۸ بود خیلی هم کم نبود تازه داروهامم گونال ۳۰۰بود باچه سختی پیداکردیم ...فقط میتونم بگم قسمت نبوده 

دوباره بايد ازمايش بدم يعني شما ٧ روز هفته رو ميخورين؟ اخه بيشتر ٥ روز در هفته ميكن بخورين

اره بمن اینجوری گفتن ی روز در میون یکی و روز بعد نصفی. نگرانم ک یهو خیلی پایین نیاد من از اوایل بهمن میخورم. بعدم ک منفی شدم رفتم دکتر پرسیدم گف ادامه بده

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
2731
عزیزم قبل میکرو تویه ازمایشگاه خصوصی همسرم ازمایش اسمرم داد همه‌چی گل وبلبل بود بعدکه توازمایشگاه نا ...

ميگن ذخيره طبيعي  بين ١/٥ تا ٤  اره واقعا ، قسمتت  بارداري طبيعي بوده ايشاله  به سلامت زايمان كني واسه منم حتما دعا كن عزيزم 

منم فردا وقت دکتر دارم که بهم وقت عمل بده  من و شما خیلی بهم نزدیک‌ هستیم  منم الان ۳۷هف ...

اگه بیرون رویت بخاطر غذاست مشکلی نداره ولی  اسهال داشتن  علائم زایمان هم میتونه باشه ...انشالله که خیره فردا رفتی دکترخبربده بهم ایشالا پرنسست صحیح وسالم میاد بغلت 

ميگن ذخيره طبيعي  بين ١/٥ تا ٤  اره واقعا ، قسمتت  بارداري طبيعي بوده ايشال ...

خیلی ممنونم عزیزم چشم حتما 😚😚ایشالا شمامیری وباگل پسری برمیگردی خونه دخملت داداش دارمیشه 😍

كلا چند تا دونه زدين  ؟ يه  خانومي كه مركز مام بود ومثبت شده بود بهم كفت نوروبيون بگير خوب ...

من کلا فک کنم ۷ یا ۸ تا تو دوماه بدون نسخه میدن منم بگیرم 

من حسابم ز همه ی این شهر جداست ❤من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست 🌷
ميگن مثبت شدن شانسي هم هست راست ميگن اون خانومه اولين انتقالش بود گفت ٣٧ سالمه چون خود مركز خيل ...

اره دیگه باید خدا بخواد من که به خودش توکل کردم انشالله برای جفتمون مثبت میشه 

من حسابم ز همه ی این شهر جداست ❤من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست 🌷
من تاحالا نشنیدم ازپولیپ نمونه بردارن.اکثرا دست نمیزنن و اونجوری میمونه.نگران نباش اصلا.راستی عزیزم ...

نمونه رو تو اینترنت دیدم، ولی دکترم گفت هیستروسکوپی میکنم و خراش میدم، ذخیره ام قبل دو تا پانکچر ۱ بود

2706