2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6862803 بازدید | 672171 پست
سلام زینبی جون ببخشید من تیروییدم ۵.۷بود لتروکسین میخوردم الان از مایش دادم شده زیر یک یعنی پر کار ش ...

سلام منم واسه پانكچر  دوباره ازمايش تيروييد دادم  اومد روي هشت صدم اول روي ٥/٢بود به دكتر غدد نشون دادم گفت إشكالي نداره فقط دوزش رو كم كرد كفتم زياد بايين اومده ميشه نخورم گفت  نه قطع كني دوباره واسه انتقالت ميره بالا 

@زینبی_بابا     سلام عزیزم، خوبین؟ عزیزم شما اطلاع داری که قرص امگا ۳ منجر به کاهش فشار ...

سلام عزیزم خوبی‌ راستش اطلاعی ندارم اما حتما باید تحت نظر دکتر باشی به خاطر ریسک پره اکلامپسی 

تو گرما و آفتاب هم اصلا نرو گلم نمک هم حذف کن کامل 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلام زینبی جون ببخشید من تیروییدم ۵.۷بود لتروکسین میخوردم الان از مایش دادم شده زیر یک یعنی پر کار ش ...

شما حتما مثل من روزي يكي خوردي؟ من دكترم كفت روزي نصف بخور  خودم ميخواستم زودتر پايين بياد روزي يكي خوردم البته به جز پنج شنبه وجمعه الان سه روز در هفته نصف

2731
سلام منم واسه پانكچر  دوباره ازمايش تيروييد دادم  اومد روي هشت صدم اول روي ٥/٢بود به ...

ببخشید عزیزم چقد فاصله بود بین دو آزمایشت؟ منم قبل سیکل 5.28 بود الان میخوام ببینم برا منم پایین اومده احتمالا یا نه. دکتر ب من گفته بود هر روز بخورم ی روز یکی روز بعد نصف

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
هيچي اصلا واسه پانكجر هم فقط ويتامين واسيد فوليك داد  به خاطر همين ناراحتم كه جرا مكمل نخوردم و ...

امپول نوربیون رو هفته ای میزنی 

من حسابم ز همه ی این شهر جداست ❤من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست 🌷
ببخشید عزیزم چقد فاصله بود بین دو آزمایشت؟ منم قبل سیکل 5.28 بود الان میخوام ببینم برا منم پایین اوم ...

دوباره بايد ازمايش بدم يعني شما ٧ روز هفته رو ميخورين؟ اخه بيشتر ٥ روز در هفته ميكن بخورين

يك هفته ايي بايد باشه؟ من يكيشو زدم  كفتم ١٠ روز ديگه بزنم

نمیدونم اخه تو بارداری قبلیم به من گفته بود هفته ای یه دونه بزنم 

من حسابم ز همه ی این شهر جداست ❤من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست 🌷
نمیدونم اخه تو بارداری قبلیم به من گفته بود هفته ای یه دونه بزنم 

كلا چند تا دونه زدين  ؟ يه  خانومي كه مركز مام بود ومثبت شده بود بهم كفت نوروبيون بگير خوبه  البته من ايرانيشو خريدم خارجيش نبود

2706