2733
2734
عنوان

ساعتها آنلاین هست اما پیام منو باز نمیکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 338 بازدید | 38 پست
آره گلم، اول باید چندماه تنها باشی و قششششنگ رو نقاط ضعف و اشتباهاتت و احساساتی ک نسبت ب خودت داری ک ...

مرسی از دعای خیرت.

کتاابهایی که گفتی حتما تهیه میکنم همشون رو اسمشون رو یادداشت کردم 

آره اتفاقا این یکسال اخیر متوجه میشدم منو میخواد فقط'برا اینکه سم وجودش رو روی من خالی کنه و خودش شا ...

دقیقا هدفش همینه.

باور کن اون دختر رو هم دوس نداره، فقط چون میدونه اگ ازش حرف بزنه تو ب شدت رنج میکشی میاد حرفشو میزنه!! 

این مردا حقیرترین و سیاه ترین مردان! 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا هدفش همینه. باور کن اون دختر رو هم دوس نداره، فقط چون میدونه اگ ازش حرف بزنه تو ب شدت رنج میک ...

اره خودش یکبار میگفت من دخترها رو اینجوری ازشون سواری میگیرم که میام مقایسشون میکنم و از خوبیهای این پیش اون میگم از خوبیهای اون پیش ابن 

و به منم میگفت اگه روزی از میش من رفتی به دیگران بگو یه فردی تو زندگبم بود که برام فلان و فلان کار رو میکرد تا بتونی از مرد جدید پوئن بگیری 

2731
  دقیقا هدفش همینه. باور کن اون دختر رو هم دوس نداره، فقط چون میدونه اگ ازش حرف بزنه تو ب شدت رنج میک ...

اره خودش یکبار میگفت من دخترها رو اینجوری ازشون سواری میگیرم که میام مقایسشون میکنم و از خوبیهای این پیش اون میگم از خوبیهای اون پیش ابن 

و به منم میگفت اگه روزی از میش من رفتی به دیگران بگو یه فردی تو زندگبم بود که برام فلان و فلان کار رو میکرد تا بتونی از مرد جدید پوئن بگیری