2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6831757 بازدید | 669912 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام بچه ها.ببخشید اول صبح انرژی منفی میدم به گروه. راستش صبح بی بی چکم منفی شده. حال دلم خوب نیست . ...

سلام‌، متاسفم عزیزم ولی روز چند انتقال بی بی زدی شاید بی بی خطا داشته انشالله آزمایشت مثبته بودن کسایی که بی بی منفی شده ولی باردار بودن توکل بخدا انشالله برای شما هم همینطور باشه عزیزم

در اندک من تویی فراوان یارب..
من یکماه پیش توی خود ابن سینا عکس رنگی گرفتم هیچ مشکلی نداشتم.بله مشکل ایمنی دارم‌و پردنیزولونم خورد ...

روحیت عالیه ثمین جون همین جوری ادامه انشالا خدا بزودی دلتو شاد میکنه

حالا من همیشه آدم موبتی بودم ولی این چند ماه با اینکه تازه برای بار اول میخوام پانکچر شم چند روز یبار جوری ناامید میشم میگم کاش صبح دیگه بیدار نشم

2742
سلام‌، متاسفم عزیزم ولی روز چند انتقال بی بی زدی شاید بی بی خطا داشته انشالله آزمایشت مثبته بودن کسا ...

روز دوازهم عزیزم.ساعت دوازده میرم روز 13. بعد 3 تا انتقال منفی که با این میشه 4 تا و دو تا آی یو آی منفی و سقط و  اینداکشن های بی نتیجه که تعدادش از دستم در رفته .فکر نمی کنم چیز مثبتی در انتظارم باشه .جنینم بر خلاف همیشه بلاست بود این دفعه و هچینگم شده بود اگر چیزی بود بی بی چک نشون میداد چون به بی بی چک اعتماد دارم

روز دوازهم عزیزم.ساعت دوازده میرم روز 13. بعد 3 تا انتقال منفی که با این میشه 4 تا و دو تا آی یو آی ...

عزیزم انشالله خدا معجزشو شامل حالت کنه بزودی. توکل بخدا انشالله هرچه زودتر به مراد دلت برسی واقعا ناباروری و دکتر رفتن سخته درک میکنم ولی ما برای رسیدن به خواستمون مجبوریم هربار که زمین میخوریم بلندشیم و ادامه بدیم توکل بخدا برای خدا کار نشد نداره عزیزم

2738
آخی عزیزم به بیبی اکتفا نکن روز چند انتقالی؟ نینیا چند روزه بودن؟ 

روز دوازدهم عزیزم.جنینم 5 روزه بود.خیلی امید بهش داشتم. سری قبل که انتقال میدادن  یه بسته سه تایی سه روزه فریز داشتم دو تاشو انتقال دادن اینو گذاشتن دو روز دیگه رشد کرد 5 روزه شد فریز کردن مجدد.همش با خودم میگفتم اینیکه یه بار از فریز دراومده و رشد کرده و دوباره فریز شده حتما می مونه ولی نشد

انشالا خدا کمک کنه حال دلتو خوب کنه  مشکلتون دو طرفه ست؟ کدوم مرکزی؟

همسرم که تا حالای آزمایش معمولی اسپرم داده نرماله.خودمم سال 95 دکتر بهم گفت رحمم کوچیکه و لوله هاش پیچ داره هیستروسکوپی و متروپلاستی کرد گفت شکلش درست شده فقط لوله هاش بلند شده اسپرم نمیرسه فقط آی وی اف .مشکل که خودم فهمیدم یکی آندومترم بدون دارو خوب رشد نمی کنه و هم فکر کنم فولیکولهام بدون دارو رشد خوبی ندارن البته اینارو خودم فهمیدم کسی نگفته

عزیزم انشالله خدا معجزشو شامل حالت کنه بزودی. توکل بخدا انشالله هرچه زودتر به مراد دلت برسی واقعا نا ...

مرسی عزیزم. من و همسرم تنهاییم اصفهان.هیچکسو نداریم.این قدر همسرم ماهه که نگو . میگه بچه اصلا نمی خواهیم اگه هم تو دوست داری بیا رحم اجاره کنیم که اینقدر خودتو داغون نکنی.چقدر دلم میخواد پدر بشه واقعا پدر فوق العاده ای میشه

سلام بچه ها.ببخشید اول صبح انرژی منفی میدم به گروه. راستش صبح بی بی چکم منفی شده. حال دلم خوب نیست . ...

الهی فدات شم ناراحت نباش امیدتو از دست نده آدمی با امید زندس انشالله که این سری مثبت میشه قربونت برم این چه حرفیه نه کمتر که نیستی آدم از حکمت خدا خبر نداره گلم

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤
مرسی عزیزم. من و همسرم تنهاییم اصفهان.هیچکسو نداریم.این قدر همسرم ماهه که نگو . میگه بچه اصلا نمی خو ...

انشالله میشه عزیزم غصه نخور یروز میاد که از ته دل دوتایی با نی نی نازتون خوشحالی کنید و رشد و موفقیت بچه تون رو ببینید این روزهای سختم خاطره رسیدن به معجزه زندگیتون میشه براتون توکل بخدا داشته باش بالاخره ماهم یروز مامان میشیم انشالله که اونروز خیلی نزدیکه.

عزیزم من ۱۳ساله ازدواج کردم وقتی همسرم دوبار عمل شده و خودم ۱۷بار انتقال جنین داشتم بالتبع میفهمن چو ...

اره میفهمن، من چون ۸ سالشو کلا یه جایی بودم که هیچکی نبود و بقیشم که اومدم بالاخره دورم، میشه باز مخفی کرد،

2706