2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6843093 بازدید | 670614 پست

سلام خانما من الان چندتا امپول زیرجلدی تو بازوم زدم بازوم یکم باد کرده این طبیعیه؟ یا من  اشتباه زدم توروخدا ج بدید اگه تجربشو دارید خیلی نگرانم

در اندک من تویی فراوان یارب..
عزیزم برایه ۴ تا جنین ۴۸۰۰گرفتن به ازایه هر جنین اضافه ۷۷۰ با این حساب برایه شما میشه۵۵۰۰حدودا

ممنون شما پسرمیخواین؟کی انتقال میدین چندروزه تعیین شدچندتاشون پسرن...من متاسفانه هم نابارورم هم شوهرم پسرمیخواد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۴  ۴ ساله داره دارو میخوره اصلا فرقی نمیکنه

عزیزم من با داروی گیاهی همسرم را درمان کردم و اسپرم بعداز واریکوسل ۲۰ میلیون شد و با این دارو ۶۰ میلیون شد که میکرو کردم و دترم ۱۸ ماهه بود ک دوباره باردار شدم ولی متاسفانه خارج رحمی رود و دکتر متوجه نشد و ی لوله ها ازدست رفت و مشکل از خودمه .و سه ماه پیش هم اسپرموگرام ۱۰۰ میلیون شده بود ک ایندفعه ivf  کردم والان ۸ انتقال هستم ک انشاالله با دعای خدا و لطف حضرت زهرا من و همه دوستان جواب بگیرند

2731
آرزو هر تاپیکی رفتی  از اینجا نرو شماهارو میبینم بهم انگیزه میده

عزیزم کجا برم.من سه ساله میام تو این تایپیک.شما دوستای مجازیم از بی بی چک مثبت من خبر دارین ولی مامانم و خواهرام خبر ندارن .صبر کردم آزمایش بدم بعد بگم .اینجاییم تا مثبت شدن تک تک منتظرا را ببینیم چون بیشتر از هر کس دیگه ای درک میکنیم شادی و خدای نکرده ناراحتیشون رو .

شك هايت را باور نكن و به باورهايت شك نكن ❤️
سلام خانما من الان چندتا امپول زیرجلدی تو بازوم زدم بازوم یکم باد کرده این طبیعیه؟ یا من  اشتبا ...

عزیزم نگران نباش ولی همه آمپولها را همزمان تو یک بازو نزن تو دوتا بازوهات بزن 

عزیزم کجا برم.من سه ساله میام تو این تایپیک.شما دوستای مجازیم از بی بی چک مثبت من خبر دارین ولی ماما ...

عزیزم مبارکتون باشه. انشاالله ک بزودی نی نی خوشکلتو بغل میکنی. الان روز چندمه انتقالتونه و آیا تو این دوران انتقال علائم ودرد نداشتید؟

2740
دور از جونت عزیزم  انشاءلله با یه بتای تپل مپلی میای خوشحالترمون میکنی  خیلی خیلی خوشحال ...

ان شاالله عزیزم.من باید ۵ شنبه آزمایش بدم ولی میخوام فردا برم آزمایش تا تکلیفم زودتر مشخص شه و امید به خدا مثبت شد برم مطب بعد از ظهر

عزیزم مبارکتون باشه. انشاالله ک بزودی نی نی خوشکلتو بغل میکنی. الان روز چندمه انتقالتونه و آیا تو ای ...

ممنون عزیزم.ان شاالله که آزمایشمم مثبت شه.من از اونایی هستم که علائم نداشت.فقط روز دوم و سوم کلی عطسه کردم که گفتم با این عطسه هایی که من میکنم و انقباضی که ناخواسته به شکمم وارد میشه تمامه.روز اول انتقال  خونریزی بعلت چنگک باز کردن دهانه .روز سوم لک که دکتر گفت بخاطر همون چنگکه هست.دیشب تو رختخواب کلی گریه کردم از نا امیدی.صبح بی بی زدم در عین ناباوری مثبت شد ان شاالله که کاذب نباشه

عزیزم نگران نباش ولی همه آمپولها را همزمان تو یک بازو نزن تو دوتا بازوهات بزن 

مرسی گلم که ج دادی من پنج تا داشتم که باید امشب میزدم سه تا یه بازو دوتا یه بازو دیگه. این باد کردنه طبیعیه یعنی؟

در اندک من تویی فراوان یارب..
خداروشکر کمردردم خوب شد اما الان زیر دلم درد میکنه ان شاا... هرچی خیره پیش بیاد

گلم زیر دل منم خیلی درد میکنه وروز ۸ انتقالم یعنی یکروز عقب تر از شما هستم و حس میکنم  ک درد زیر دل نشونه خوبی میتونه باشه

2706