2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6871066 بازدید | 672738 پست
سلام دوستان. منم دیروز دوتا جنین بلاست انتقال دادم. برام دعاکنید که بگیره. قرار بود یه جنین انتقال ب ...

سلام عزیزم مبارکتون باشه توکل بخدا کن خودش درست میکنه وانشاالله بزودی حضرت زهرا حاجتتو روا میکنه. آب و نشاسته بخور روزی دوبار و چیزهای گرم مزاج حتی دارچین تو غذا نخور موزو عسل و هیچ خوراکی گرمی نخور

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزای مجازی من از تک تک تون ممنونم .مرسی که تو شادیم شاد شدین.ممنون از تبریکاتون.من هر روز سوره یا ...

آرزو هر تاپیکی رفتی  از اینجا نرو شماهارو میبینم بهم انگیزه میده

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
اصلا ریسک نکنا یهو دیدی رفت ی ازمایشگاهی و نتیجه مطلوب بود  بعد خر بیار و باقالی بار کن زیر ب ...

عزیزم چرامن هرچی زنگ میزنم مطب دکترحمیدی مدنی یاجواب نمیدن یاگوشیوبرمیداره دوباره میذاره پایین،حضوری بایدنوبت گرف؟واینکه دیرنوبت میده ثمین جون؟ادرس مطبم تونت یجامیزنه چهارراه میکاییل یه جامیزنه گلباغ نماز

هرچه توخواهی نه آن میشود،هرچه خداخواست همان میشود
سلام عزیزم، میگم آزمایش خون پدر و مادر رو برای pgd می خوان؟مگه برای بارداری قبلی که آزمایش cvs از جن ...

عزیزم ما هم خون دادیم و خونای پدر مادرامون سال ۹۳ تو آزمایشگاه کریمی نژاد هست

اما اینا بهمون گفتن نمیخوان از اون آزمایشگاه درخواست کنن

و ترجیح میدن جدید باشه به خاطر حساسیت pgd 

حالا انشالله شنبه پدر مادرامون رو میبریم آزمایشگاه هم cbc الکتروفورز بدن هم از هر کدوم ۱۰ سی سی خون میگیرن از طرف یه شرکت زنجیره سرد خود موسسه مام هماهنگ کرده میاد خونارو میگیره میبره 

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
نمی دونم اخرین ازمایشم نداشتم که ۲۶ هفته بود 

عزیزم اصلا سرسری نگیر حتی اگه دکتر گفت چیزی نیست برو آزمایش بده و همه چیز رو چک کن

عزیزای مجازی من از تک تک تون ممنونم .مرسی که تو شادیم شاد شدین.ممنون از تبریکاتون.من هر روز سوره یا ...

آرزو جان انشاالله ک حاجت روا بشی مرسی گلم انشاالله دعاتون در حق خودتون اجابت میشه

عزیزم اصلا سرسری نگیر حتی اگه دکتر گفت چیزی نیست برو آزمایش بده و همه چیز رو چک کن

اااا شنبه وقت دکتر دادم چیزی میشه صبر کنم یا الان بهش پیام بدم البته اگه ضایع نیست چون ۹ شبه

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
سلام عزیزم خوبی‌؟ آره گلم انوکسا رو قطع کن، یادش نبوده بهت بگه، هییییییییییچ اشکالی هم نداره پروژست ...

عزیزم آنوکسا مگه ضد انعقاد نیست من تو ivfقبلی تا روز قبل زایمان زدم البته من هپارین میزدم تو دستم 

بچه ها من روز هشتم انتقال جنینم کمردرد شدید دارم فک کنم دارم پریود میشم😭ان شاا... شما مادر بشید

عزیزم کمردردتون بهتر شده منم امروز روز هشتمم هست و زیر دلم چندروزه درد میکنه ولی میدونم ک انشاالله بچه داره جایگزین میشه شماهم همینطور کمردردتون نشونه خوبیه اصلا نگران نباش انشاالله ک بزودی خبر مامان شدنت را میشنویم

سلام ب رواصلا ب این چیزا فکر نکن فقط تا سه روز استراحت مطلق کن وبعد سه روز یکم راه برو تو خونه اصلا ...

مامانم اومده پیشم، استراحت میکنم ولی مطلق نیست. آخه من یه بچه کوچیک دارم، اونم آی وی افی بوده. 

دوستان من هیچ وقت به اسم کاربری افراد نگاه نمی کنم، بنابراین ممکنه تو یه تاپیکی با نظر کسی مخالف باشم و حتی بحث کنیم با هم، و تو یه تاپیک دیگه برم قربون صدقش برم، اگه باهام دعواکردید قبلش، یادم بیارید😁
2706