2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6866156 بازدید | 672399 پست
ایشالا میگیره 

ان شاءالله، امید به خدا، دعام کنید

دوستان من هیچ وقت به اسم کاربری افراد نگاه نمی کنم، بنابراین ممکنه تو یه تاپیکی با نظر کسی مخالف باشم و حتی بحث کنیم با هم، و تو یه تاپیک دیگه برم قربون صدقش برم، اگه باهام دعواکردید قبلش، یادم بیارید😁
سلام عزیزم مبارکتون باشه توکل بخدا کن خودش درست میکنه وانشاالله بزودی حضرت زهرا حاجتتو روا میکنه. آب ...

ممنون عزیزم از راهنمایی و دعاهات😍

دوستان من هیچ وقت به اسم کاربری افراد نگاه نمی کنم، بنابراین ممکنه تو یه تاپیکی با نظر کسی مخالف باشم و حتی بحث کنیم با هم، و تو یه تاپیک دیگه برم قربون صدقش برم، اگه باهام دعواکردید قبلش، یادم بیارید😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مررررسي زينب جون  من مشكل انعقادي دارم انوكسا ٦٠٠٠ميزنم پس نزنم فعلا مشكلي ايجاد نشه با توجه ب ...

گلم درمورد آمپول ضدانعقاد حتما با دکترتون مشورت کنید من دفعه قبل تا ماه آخر هپارین زدم

دوستای خوبم کاش اونایی که آندومتریوز داشتن و شوهرشون اسپرمشون مشکل داره و آی وی اف کردن جواب گرفتن بیاین یکم به من انرژی بدن و از تجربیاتشون بگن. آخه من اسپرم همسرم مشکل داره خودمم کیست آندومتریوز که گفتن باید بری میکرو حالا نگرانم چون دوتامون مشکل داریم درصد موفقیتش میاد پایین

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤
سلام مرسی عزیز دلم.بلاخره نمردم و بی بی مثبت دیدم به قول حامد بهداد هر چند به غلط.برام دعا کن ازمایش ...

دور از جونت عزیزم 

انشاءلله با یه بتای تپل مپلی میای خوشحالترمون میکنی 

خیلی خیلی خوشحالم برات عزیزدلممم 

مراقب خودت باش💜💜💜💜💜💜💜💜💜

راستی کی آزمایش داری ؟

خداجونم شکرت       
سلام‌زینبی‌جون ببخش‌بازمزاحم‌شدم من‌‌روز۸انتقالم..امروز۲۸‌پریودیم‌هست روز۲۰‌پرییودی‌انتقال‌داشتم. ...

گلم یکی از دوستان مثل شما روز ۲۱ انتقال داشت دیشب پیام داد خونریزی شدید دارم بهش گفتم شیافتو قطع کن آمپول بزن. البته دوتاشیاف و ی آمپول میزد دیشب شب ۸ انتقال بود خداروشکر امروز خونریزی قطع شد.حتی مرکز زنگ زد گفتند خیلیا اینطور میشن آمپول را ادامه بدید .اینها را میگم ک اگه خدای نکرده به خونریزی افتادید آمپول را قطع نکنید تا روز ۱۵ آزمایش

اااا شنبه وقت دکتر دادم چیزی میشه صبر کنم یا الان بهش پیام بدم البته اگه ضایع نیست چون ۹ شبه

نگران نباش

اما به نظرم اصلا اشکال نداره

بهش پیام بده

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
عزیزم کمردردتون بهتر شده منم امروز روز هشتمم هست و زیر دلم چندروزه درد میکنه ولی میدونم ک انشاالله ب ...

خداروشکر کمردردم خوب شد اما الان زیر دلم درد میکنه ان شاا... هرچی خیره پیش بیاد

سلام عزیزم شما هیچ علائمی ندارید

ن اصلا علائمی نداشتم اول انتقالم ک سرما خوردگی شدید داشتم دو روز بعد خوب شدم دیگه علائم خاصی نداشتم تا روز هشتم ک کمردرد شدید داشتم اونم خوب شد الان یکوچولو زیر شکمم درد داره 

2706