2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6871527 بازدید | 672772 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم کجا برم.من سه ساله میام تو این تایپیک.شما دوستای مجازیم از بی بی چک مثبت من خبر دارین ولی ماما ...

😘😘😘الهی که فسقلیاتو به سلامتی و با دل خوش بغل کنی

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد

بچه ها من امشب خونریزیم روان شد

تا قبل لک بود 

فردا روز اولم میشه؟

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
https://www.upsara.com/viewer.php?file=q828496_.jpg

مبارکت باشه عزیزم، ایشالله به سلامتی این 9 ماه بگذرونی و  سلامت بغلش(ون) کنی

برای ما هم دعا کن عزیزدلم

❤️ چشمانم خیره به دست های مهربان و بخشنده تو بود که برایم معجزه ای شیرین رقم زدی❤️

سلام دوستای عزیز من تا الان دوبار انتقال انحام دادم که هر دو بار 2 تا جنین بلاست انتقال دادم ولی متاسقانه باردار نشدم و ماه دیگه اخرین جنین بلاست انتقال میدم و بقیه جنین هام 3 روزه هستن

خواستم بدونم چه کارهایی قبلش انجام بدم که شانس باروری بالا ببره ؟؟

ان شاالله عزیزم.من باید ۵ شنبه آزمایش بدم ولی میخوام فردا برم آزمایش تا تکلیفم زودتر مشخص شه و امید ...

سلام به سلامتی عزیزم فقط استراحتت چه جوربود دکتر به من گفت استراحت مطلق لازم نیس فقط خودتو خسته نکن زیاد واینستا به خودمم فشارنیارم 

گلم یکی از دوستان مثل شما روز ۲۱ انتقال داشت دیشب پیام داد خونریزی شدید دارم بهش گفتم شیافتو قطع کن ...

مرسی‌عزیزم

خدایامیشه‌‌‌‌پسرمنم‌یه‌روزداداش‌بشه..خواهرهای‌گلم‌میشه‌‌‌  یه‌صلوات‌مهمونم‌کنید‌تاآرزوی‌پسرم‌برآورده‌بشه🙏🏻
خداروشکر کمردردم خوب شد اما الان زیر دلم درد میکنه ان شاا... هرچی خیره پیش بیاد

گلم زیر دل منم خیلی درد میکنه وروز ۸ انتقالم یعنی یکروز عقب تر از شما هستم و حس میکنم  ک درد زیر دل نشونه خوبی میتونه باشه

مبارکت باشه عزیزم، ایشالله به سلامتی این 9 ماه بگذرونی و  سلامت بغلش(ون) کنی برای ما هم دعا کن ...

ممنون عزیز دلم.دعا کن آزمایشمم مثبت شه.ان شاالله روزی همه منتظرا نی نی های سالم و پر جنب و جوش و زیبا 

شك هايت را باور نكن و به باورهايت شك نكن ❤️
سلام به سلامتی عزیزم فقط استراحتت چه جوربود دکتر به من گفت استراحت مطلق لازم نیس فقط خودتو خسته نکن ...

ممنون عزیزم.سه روز اول مطلق بعدش تو خونه راه میرفتم کار گردن هم فقط در حد چند تکه ظرف شستن و یه برنج دم کردن.همین و بس 

شك هايت را باور نكن و به باورهايت شك نكن ❤️
2706