2752
2734

1.استرس و کلا حال روحی بد

2.رژیم

3.کشیده شدن مو توسط مادر و خواهرا

الان دارم میرم داروخونه لطفا بگید ک خیلی دارم غصه موهامو میخورم چون خیلیییییی پرپشت بودن قبلا💔💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چ قیمته؟ موهام برمیگرده ب حالت قبل؟💔

اگ دلیل ریزشت هورمونی و کیست نباسه اره

ی تومن ب بالاست ولی کلا قرص خوب گرونه

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد💠 من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
چ قیمته؟ موهام برمیگرده ب حالت قبل؟💔

فیتو نگیر اصلا به درد نمیخوره من هم اون هم هیرتامین ااستفاده کردم. محلول بگیر سرم تقویتی کراستاس جنسیس. حدود پنج میلیون تومنه ولی معجزست

2740

بذر شنبلیله رو نیم کوب کن بعد بزار با آب جوش ۸ ساعت بمونه از صافی رد کن ب عنوان ماسک مو استفاده کن

بد نگوییم به مهتاب اگر تب داریم🦄🌌..  یعنی میشه منم ی روزی تاپیک بارداری بزنم😔 بگم خدایا شکرت منم مامان شدم ،بگم ویار دارم حالم بده،بگم امروز تکون خوردناشو حس کردم،بگم شبا اذیتم خوابم نمیبره،بگم منتظر به دنیا اومدنشم...بگم شبا تا صبح گریه میکنه خواب ندارم...اگه امضام رو خوندی برای حاجتم ی صلوات میفرستی😉
بعد بخورمشون؟

نه عزیزم یه ق تخم شنبلیله رو بریز تو یه لیوان آب، بعد از ۸ ساعت از اب در بیار و با گوشتکوب یکم بکوب بعد برگردون تو آبی که خیس کرده بودی چند ساعت بمونه، آبش که ژل مانند شد بزن به ریشه موهات یه نایلون بکش یا کلاه رنگ بپوش بعد دو ساعتم بشور هفته ۲ الی ۳ بار به غیر از ایام پریودی میتونی استفاده کنی

برای درمان پلی کیستیک پیج niloofarpcossupport عالیه _       برای مو هم mastanhair 
بعد بخورمشون؟

میخک هم ۲۰،۳۰ تا بریز تو دو لیوان آب دور روز بعد میتونی استفاده کنی البته بعد دو روز باید بذاری تو یخچال 

قبل حموم بزن به ریشه، به ساقه هم میتونی بزنی ،نایلون بکش یا روسری بپوش بعد نیم ساعت بشور اینم هفته ای سه بار بزن

برای درمان پلی کیستیک پیج niloofarpcossupport عالیه _       برای مو هم mastanhair