2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6854112 بازدید | 671516 پست
انشالله میشه عزیزم غصه نخور یروز میاد که از ته دل دوتایی با نی نی نازتون خوشحالی کنید و رشد و موفقیت ...

خیلی ممنون دوست جان.انشا ... خبر بارداری شما رو بشنوم و ذوق کنم عزیزم.برام دعا کنید خدا بهم آرامش بده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نگران نباش عزیزم کلا تا سه ماه اول هست این حالتها

باشه ممنونم فداتشم ان شاالله نی نی نازتو صحیح و سالم بغل کنی 😍😍

خدایا نمی گویم دستم را بگیر عمریست گرفته ای ، رهایش مکن
مرکز مشتاق اصفهان

عزیزم دکترت کیه؟اگه از لحاظ هزینه میتونی خوب برو سمت رحم اجاره ای گلم.منم تو روزای ناباروری همش خدارو شکر میکردم که حداقل خدا ی همسر خوب بهم داده که تو این روزای سخت سوهان روحم نمیشه و اینه دقم نیست یا حتی خانوادش مثلا خواهر شوهرم همش میگفت برو بابا بچه چیه ادمو پیر میکنه همش روحیه میداد البته بماند فک و فامیلش رو اعصابم بودن ولی حتی شوهرم میگفت اگه کسی میخواد با حرفاش اذییتت کنه حتی مادرمم باشه باهاش قطع رابطه میکنم. منم سال های اول نازایی خیلی بی تابی میکردم ولی بعدش حس کردم زندگیم داره سرد میشه از بچم خبری نیست از خانوادمم دور بودم واسه همین سعی کردم جلو شوهرم ارامشمو حفظ کنه اگه اشکو و ناراحتی بود تو تنهایی خودم بود. ببخشید طولانی شد گلم ولی خواستم بگم به چیزای خوبی که داری فکر کن مثلا شوهر مهربونت. انشالله خدا به زودیه زود دلتو شاد کنه . یکی از دوستای من رحمش کوچیک بود که رحم اجاره ای گرفت که نتیجه داد خدارو شکر و الان بارداره 

2731
عزیزم دکترت کیه؟اگه از لحاظ هزینه میتونی خوب برو سمت رحم اجاره ای گلم.منم تو روزای ناباروری همش خدار ...

دکتر کلانتری هستند.مرسی عزیزم.واقعا ممنونم که وقت برام گذاشتی و این همه حرفهای خوب رو برام نوشتی.نه مشکل هزینه ندارم خداروشکر.نمیدونم دلم چرا به رحم اجاره ای راضی نمیشه.با خودم میگم شخصی میاد و اینکارو قبول می کنه که مشکل مالی داره و می ترسم که خانواده پرتنشی داشته باشه و روی بچه ام تاثیر منفی بگذاره. برام با دل پاکتون دعا کنید عزیز دلم.

دوستان عزیزم امروز پانکچر دارم با دلای قشنگتون برام دعا کنید

به امید خدا گلم دست خدا همراهت انشالله کلی تخمک با کیفیت داشته باشی گلم و همشونم جنینای عالی و قوی بشن منم فردا باید برم پانکچر برای بار دوم‌توکل به خدا.

در اندک من تویی فراوان یارب..
دکتر کلانتری هستند.مرسی عزیزم.واقعا ممنونم که وقت برام گذاشتی و این همه حرفهای خوب رو برام نوشتی.نه ...

منم دکترم کلانتریه. خوب این سختیا هست الان‌دوسته من همش این خانومرو زیر نظر داره هر روز بهش سر میزنه واسش میوه و گوشت میبره سعی میکنه به خوراکش برسه میگه سخته که پاره ی تنت تو شکم کسی دیگس ولی چاره چیه. منم اخرین بار که میخواستم انتقال بدم به دکتر گفتم میشه رحم اجاره کنم دیگه خسته شدم از این همه دارو و استرس ولی دکتر گفت این دفرو هم صبر کن. شماهم صبوری کن انشالله نتیجه میگیری و خودت باردار میشی. بخدا این حرفا واقعیتای زندگیه واسه دل داری دادن بهت ندادم حالا تو فکر کن ۳تا بچه قد و نیم قد داشتی ولی شوهرت دسته بزن داشت یا ..... اون موقع تحمل زندگی واست سخت تر بود. من عمه ی شوهرم باردار نشد بچه از پرورشگاه اورد الانم واقعا راضیه میگه شده مونس و همدمم فقط پشیمونه چرا انقدر دیر اقدام کرده و فاصله سنیش با بچش زیاد شده یا الان یکی از بچه های نی نی سایت ی بچه از پرورشگاه اورد الانم باز ای وی اف کرد و بارداره خداروشکر 

منم دکترم کلانتریه. خوب این سختیا هست الان‌دوسته من همش این خانومرو زیر نظر داره هر روز بهش سر میزنه ...

عزیزمممممم واقعا ممنونم از مهربونیت . مرسی که برام حرف زدید. 38 سالمه و جنین هم ندارم. باید دوباره شروع کنم آماده بشم برای پانکچر. همسرم ترجیح میده بچه نداشته باشه تا از پرورشگاه بیاریم.میگه مسولیت خیلی بزرگیه و آدم مدیون پدرو مادر اون بچه هست اگه کوچکترین مشکلی داشته باشه.رحم اجاره ای رو هم خودش پیشنهاد داد.ولی دلم میخواد یه بار دیگه سعی بکنم.دلم میخواد برم تهران پیش دکترای دیگه ولی خب کارمندم نمی تونم این مسیر رو هر روز مرخصی بگیرم.نمیدونم واقعا.فقط خسته ام.باورتون نمیشه این چند روز هر شب شاید سه ساعت درست نخوابیدم .دیشب از ساعت دو بیدار بودم.6 تا استرادیول میخورم هر روز فکر کنم از عوارض اونه.بازم ممنونم ازت دوستم

2706