2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6854269 بازدید | 671524 پست
🤣🤣🤣🤣والا شتر اینقدر اعتماد به نفس نداره که اینا دارن فکر کن رو تخت خوابیده دارن میبرنش اتاق عمل ...

وای نمیدونی چقدر خندیدممممم.

آره کلا آقایون نمی‌خوان باور کنن مشکل دارن.نمیدونم چرا.

امیدوارم همه‌مون قبل از سال جدید باردار شیم.

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘
دکتر خوبیه ک عزیزم بنظرم ریسک نکن بازم هرجور خودت صلاح میدونی

شک ندارم که پزشک خوبیه.ولی خیلیا رو میشناسم که رفتن تهران و خداروشکر بچه دار شدن.

امروز رفتم مرکز پرسیدم.گفتن میشه انتقال داد با ماشین،با هواپیما نمیشه ولی ریسکش پای خودته.چون ممکنه از دستشون بدی.

منم کلا منصرف شدم بیام تهران.

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره عزیزم با هم یکجا هستیم و خونه ای که توش هستن هم به نام منه جالب ترش اینه.واقعا وقاحت رو از سر بر ...

اینا رو پرو کردی فدات شم وگرنه هر کسه دیگه ای بود جرات نمیکرد حرف بزنه احترام زیادی هوا برشون داشته

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤
مکمل هارا کدومشا دکتر تجویز کرده؟دکتر شوهرم فقط اسپیژن گفت بخوره وویتامین دی حالا خودم میخوام کپسول ...

همه رو دکترش تجویز کرده من چیز اضافه بهش ندادم

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
2731
عزیزه دلم خودتو ناراحت نکن، خدا ایشالا این سری دلتو شاد میکنه 

خداکنه منتظر معجزشم 

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
عزیزم چرامن هرچی زنگ میزنم مطب دکترحمیدی مدنی یاجواب نمیدن یاگوشیوبرمیداره دوباره میذاره پایین،حضوری ...

والا ما حضوری رفتیم با نامه .همون روز بین مریض ویزیت کرد ولی دیروقت.من مطب ۴راه میکاییل بغل داروخونه دکتر زین العابدینی رفتیم اگر اشتباه نکنم اسم داروخونه رو.ی درب کوچیک بغل داروخونه بود

عزیزم منم تویکسال دوبارهیستروشدم،باراول گفتن سالم رحم،باردوم دکتررزاقی باسونوگفتن سپتوم داری بایدهیس ...

ااا پس داشتی شمام یعنی منم داشتم دکتر عابدی ندیده اخه یه پلیپ در اورد ک گفتن بر اثر داروهای پانکچر بوده، به شما نگفتن سپتوم از چیه؟ اخه تو نت نوشته همون رحم دوشاخه ک مادر زادیه؟

سلام دوستان. منم دیروز دوتا جنین بلاست انتقال دادم. برام دعاکنید که بگیره. قرار بود یه جنین انتقال ب ...

بسلامتی عزیزم، انشالله مثبت میشی نگران نباش. کدوم مرکز میری؟ 

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
ممنون عزیزم.ان شاالله که آزمایشمم مثبت شه.من از اونایی هستم که علائم نداشت.فقط روز دوم و سوم کلی عطس ...

دختر اسم اون چنگک اسپکلوم هستش هربار میگی چنگک من از خنده غش میکنم شوهرمم چپ چپ نگام میکنه

ای منم دل درد گرفتم شکمم سفت شده دیروز که سونو کرد ۱۸ تا فولی داشتم ..هایپر شدی درد داشتی چند روز بع ...

۳۰ تا تخمک کشیدن اره هایپر شدم خیلی درد داشتم تا یک هفته شکمت ورم داره ولی من کارم به بیمارستان کشید ولی شما شاید عین من نشی چون کمتر فولی داری همه اینجوری نمیشن

بچه ها من امشب خونریزیم روان شد تا قبل لک بود  فردا روز اولم میشه؟

آره عزیزم.

اااا عین من اولا نداشتم الان دوباره تو عکس رنگی میگن سپتوم رحمی داری شما پرندیزولون خوردی؟ دلیل نمیا ...

من یکماه پیش توی خود ابن سینا عکس رنگی گرفتم هیچ مشکلی نداشتم.بله مشکل ایمنی دارم‌و پردنیزولونم خوردم .نه والا جدیدا میگن از اسپرم شوهره ولی تا امروز همیشه جنین هام عالی بودن از نظر گرید.موضوع خداست که نمیخواد ولی من کم نمیارم

سه تا ۳ روزه عزیزم.انشالله جواب آزمایشمم مثبت باشه و خدا دل همه منتظرا رو شاد کنه

مبارک باشه آخجون انشالله بارداری. گرید جنینات چی بود؟ تهران هستی؟

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
من یکماه پیش توی خود ابن سینا عکس رنگی گرفتم هیچ مشکلی نداشتم.بله مشکل ایمنی دارم‌و پردنیزولونم خورد ...

منم تو ابن سینا دادم گفتن سپتوم ، اره واقعا باید خدا هم بخواد مگه همسرت مشکل اسپرمش چیه؟

آرزو ۱۱ساله خرج پدرشوهر و مادرشوهر با من و شوهرمه‌.دیشب ی جریانی پیش اومد با پدرشوهرم بحثم شد به همس ...

خدا میبینه

آتیش بگیره زبونش

بار الها حلاوت و شیرینی مادر شدن را به هر زن منتظری بچشان، بگذار لمس کنند لطافت بهشت را، تو ارحم الرحمین هستی.تو بندگانت را دوست تر میداری از هر مادری که فرزندش را دوست می دارد ، بگذار از چشمان بندگانت تنها و تنها اشک شوق ببارد. بگذار سجده ی شکر به جای آورند از همه آنچه در آغوش های خالی و میان بازوان منتظرشان نهاده ای. تو مهربانترین مهربان هایی، دمی ما را به حال خود وا مگذار❤️
2706